Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[*]Team - oficjalne pożegnanie


TeamForEver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i żegnam. Powodem mojego odejścia są sprawy prywatne. Na serwerze spędziłem prawie 700 godzin i... niczego nie żałuje. Mimo tego, iż jest to całkiem sporo "straconego" czasu, jestem dumny z tego, że zdążyłem poznać tak wielu wspaniałych ludzi. To dzięki nim nie zakończyłem przygody z serwerem po kilku godzinach gry. Jestem wam - graczom - za to niezmiernie wdzięczny.

 

To nie jest ko­niec, to na­wet nie jest początek końca, to do­piero ko­niec początku. - Winston Churchill

 

Nie planuje powrotu... Myślę, że nie będę miał do czego wracać.

Wielu z moich znajomych odeszło już z serwera, inni to planują. Mam nadzieję, że nie stracę z nimi kontaktu.

 

Pora na pozdrowienia dla osób, które szanowałem najbardziej. Są nimi:

Azcee

Ciacho191

Cornes

Damianeg

DawajDyszke

Detiv

Fialek

Gwiazda

Hamer

KNX

KovPL

Kruku

Kubaa

Mateusz*

MaTTix

michaltrak

Namik209

Rzepka.

SpiderPL

TheDropson

Zwariowany

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem.

 

Jeśli ktokolwiek chce, może podać fb na pw. Na pewno nie zapomnę zaprosić.

 

Nutka na pożegnanie

https://youtu.be/ZSM3w1v-A_Y

 

To czas pokaże, czy jeszcze spotkamy się w grze. Żegnam - lider Fast&Furious TeamForEver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin