Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Trzymajcie się


Pause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podziękować za wspólnie spędzony czas na serwerze administracji jak i graczom którzy okazali się być naprawdę wspaniałymi osobami.

@_-JAGUAR-_ za te odwalanie pościgi z SAPD oraz służbę w SARA. Było kozacko.

@Masellko Za danie szansy w byciu we frakcji SARA napewno kiedyś powrócę.

@Domciol Za granie w ETS i rozmowy na mumble jesteś super gościem nie zmieniaj się!

@Karcia* za rozmowy na mumble oraz służbę w SARA jesteś mega spoko blondi ale czasem pomyśl co się mówi do ciebie :D

@abi za Taniego tunera granie w mc i moje gadanie( wiesz o co chodzi hehe) Kiedyś jeszcze zagramyzagramy.

I Każdemu z kim spędziłem czas na serwerze serdeczne dzięki. ( Za dużo aby wymieniać). Niestety sprawy prywatne kto wie ten wie o co chodzi i niech tak zostanie, za około 6-8msc się spotkamy ponownie i myślę że @Greyna.gg wraz ze @ZbyK.gg zdziałają coś co rozwinie serwere jesczze bardziej. Powodzenia życzę każdemu w grze jak i w relau. Odemnie to tyle miłego dnia/wieczoru/nocki . Do zobaczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin