Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Julek71


Katexiaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VfuB644.png

Witam, z tej strony Starsza Redaktorka @_Katexiaa_ z Redakcji 4Life News.
Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłam z @Julek71.

Miłego czytania!

ZQU8fxg.png

Qe1IJ4a.gif

ZQU8fxg.png

Katexia: Hejka! Mogłabym Ci zająć chwilkę i zadać kilka pytań?
Julek71: Czołem. Z wielką chęcią odpowiem na kilka pytań.

Katexia: Świetnie, w takim razie mógłbyś opowiedzieć coś o sobie? Aby czytelnicy mogli Cię lepiej poznać?
Julek71: Jasne, mam na imię Łukasz, a 14 kwietnia rozpocznie się moja 23 wiosna w małym miasteczku nad morzem w Ustce. Jestem absolwentem szkoły ZSA w Słupsku na profilu Technik Informatyk. Jestem pracownikiem telefonii komórkowej oraz w wolnym czasie staram się rozwijać w dziedzinie "sieciowca". Obecnie pracuję na pełny etat co, za tym idzie, nie wybieram się w najbliższym czasie na studia. Mieszkam z moją cudowną Kobitką oraz jestem dumnym posiadaczem wspaniałego kundla, który wabi się Majki. Na 4Life zawitałem w sierpniu ubiegłego roku i od tamtej pory poznałem masę ciekawych osób. Obecnie najłatwiej mnie spotkać na kanałach głosowych organizacji Olimp na serwerowym mumble. Co do pierwszego zdania... Nie, nie ma tam błędu na imię mam Łukasz, Julek.. Julek to inna historia, którą później przytoczę :D.

Katexia: Okej, a na czym dokładnie polega twoja praca?
Julek71: Temat w sumie jest długi i nudny, wiec postaram się w skrócie. Pracuje w dziale IT dla T-Mobile, pomagam innym kanałom czy to sprzedażowym, czy nie sprzedażowym w rozmowach z klientem. Czasem rozmawiam ze „sprzedawcami”, jeżeli coś im nie działa i staram się ten problem rozwiązać. Praca nudna, siedząca przy komputerze i z telefonem, ale chociaż płacą i można z tego żyć haha.

Katexia: To najważniejsze. Jest coś, na co odkładasz gotówkę, aby w przyszłości to spełnić?
Julek71: Krótko bez przeciągania. Moim małym marzeniem jest wybrać się na tor Nurburgring Nordschleife i tam już normalnie, nie w symulatorze przejechać okrążenie sportowym samochodem na pełnych obrotach. Nieco bardziej szalonym marzeniem, które jest niemożliwe do spełnienia, jest wzięcie udziału w mistrzostwach kartingowych, ale spóźniłem się o jakieś 15 lat.

Katexia: Haha. Jak to się stało, że wspólnie poprowadziłeś audycje wraz ze ZbyK'iem i resztą?
Julek71: Paradoksalnie nie ja z nimi prowadziłem audycje. Oni prowadzili ją ze mną. Pomysł na audycje był moim pomysłem, aby sprawdzić zasięg takiego pomysłu. Przetestować jak zareagują ludzie, kiedy będą mogli grać i przy okazji uczestniczyć w dyskusji kilku osób, na jaki tylko temat chcą. Przy okazji spotykaliśmy się w małym gronie, wiec do mnie i Zbyszka dołączyła Ania (Greyna), Mateusz (Ecstasy), Patryk (Deltaron), a No i był też Czaki — piesio właścicieli. Wiec w dużym skrócie to nie był cel spotkania ani coś, nad czym my pracowaliśmy. Nie przygotowywaliśmy się wcale, po prostu testowaliśmy audio i reakcje publiki.

Katexia: No to fajnie... A jak oceniasz tę audycję? Dużo osób twierdzi, że "mroziłeś", zgadzasz się z tym?
Julek71: Tak jak mówiłem, to był test. Co do mrożenia. Oczywiście, że mroziłem. Chciałem mrozić, chciałem rozbawiać ludzi. Prawdą jest, że jak słucha Cię te 500 czy więcej osób to nigdy nie trafisz z żartem, żeby rozbawić wszystkich.. ale jak jeszcze miałem styczność z RMF MAXXX, to zawsze mi tłumaczyli jedną prostą rzecz. Nie jest ważne, co mówisz, ale kto i jak to mówi. Dzięki czemu ludzie nie śmiali się z tego, co mowie tylko z tego, że to ja mówiłem. Nie każdemu to przypadnie do gustu, ale każdemu buzia się wykręci i uśmiechnie, a mi tylko na tym zależało. Test wyszedł pozytywnie. Dostałem masę wiadomości na PW po audycji i cóż mogę powiedzieć.. w bardziej poważnym świetle wrócimy niebawem. 

Katexia: Czekamy na więcej! Zdradzisz nam ten tajny przepis na sok z gumijagód? Hahahaha.
Julek71: Nie było żadnego przepisu moje drogie dzieci, to były cukierki z wódką haha.

Katexia: Hm... Ciekawe. Doszły mnie słuchy, że masz w planach wraz z właścicielem tworzyć jakiś projekt. Powiesz nam coś więcej o nim?
Julek71: Tak, będą to podcasty o wszystkim i o niczym. Paradoksalnie jest już wszystko gotowe, wiemy jak, chcemy to robić i w co targetujemy. Tak jak wcześniej wspomniałem, jest to mój pomysł i moim pierwszym warunkiem było to, że ja to będę prowadzić. Następnie szukałem partnera, aby został współprowadzącym. Pomysł przedstawiłem Zbyszkowi, dzięki @L4MP3K, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, a Zbyszkowi spodobał się on na tyle, że postanowił bez żadnego szukania zostać drugim prowadzącym. Nie znaliśmy się jeszcze wtedy jakoś dobrze, kilkakrotnie dyskutowaliśmy głównie na tematy serwerowe i czasem graliśmy razem w gry, dopiero po dyskusji na temat audycji weszliśmy w bardziej prywatną ścieżkę znajomości.

Katexia: Trzymam kciuki w realizacji pomysłu. Masz jakieś plany na tegoroczne ferie? 
Julek71: Tak, będę grał w gry, oglądał seriale z dziewczyną oraz czasem wyjdę na dwór z psem.

Katexia: Zawsze coś. Miałeś jakieś marzenia, jak byłeś dzieckiem? Masz jakieś cele w życiu?
Julek71: Tak, moim marzeniem było zostać skoczkiem narciarskim, ale urodziłem się nad morzem, później moim marzeniem było zostać kierowca wyścigowym, ale moich rodziców nie było stać na porządny kask i rękawice a co dopiero gokart, a co dopiero na miejsce na mistrzostwach, ale wtedy byłem mały i po prostu głupi, teraz już jestem tylko głupi, więc i marzenia mam nieco bardziej realne, ale dosyć podobne. Z pewnością chce oddać skok na jakiejkolwiek skoczni narciarskiej (co jest trudne, bo mój jedyny wyjazd na narty skończył się kontuzją, jak zakładałem narty i straciłem równowagę xD). Drugim marzeniem jest wyjazd do Niemiec na tor Nordschleife, by podczas touristenfahrten przejechać się jakimś szybkim samochodem po tym wyśmienitym torze. Jeżeli chodzi o cel to cóż, mogę mieszkać pod mostem, stracić prace. Chyba mi to nie robi, najważniejsza jest rodzina, FAMILIA! Wbrew plotkom, nie jestem łysy jak Vin Diesel.

ZQU8fxg.png

GeB0sag.gif

ZQU8fxg.png

Katexia: Okej, przejdźmy do świata wirtualnego. Jak zaczęła się twoja przygoda z 4Life? 
Julek71: Przygoda zaczęła się chyba 15 Sierpnia 2021 roku. Grałem wtedy z paczką w znajomych w jakąś grę, chyba Green Hell i jakoś pod wieczór stwierdziłem, że odpaliłbym sobie MTA i pośmigał na jakimś DD/DM/Race, chwile pojeździłem i chciałem odpalić jakiś luźny RPG, żeby "pośmieszkować" na RP i wbiłem na 4Life. Pewien gracz o nicku xyz od razu pomógł mi i wytłumaczył, jak to wszystko działa, gdzie zacząć. Gdzie jest kurier, magazyn, kopalnia. 2 dnia poznałem masę Administracji w tym @ZbyK.gg, @Broszko, @Verago. i kilku innych, więc też miałem już jako taki obraz całego serwera. Tylko dlatego gram na serwerze do dzisiaj, chociaż faktem jest, że przez prace, ale też lubowanie się w innych grach komputerowych nie pozwala mi grywać po 4/5 godzin dziennie na serwerze jak przez pierwsze 2 miesiące. Plan jest jednak taki, aby od Kwietnia tego roku zwiększyć swoją aktywność na serwerze, gdyż po prostu ten serwer lubię.

Katexia: No rozumiem. Jak wspomniałeś wyżej, masz na imię Łukasz w takim razie, dlaczego Julek71?
Julek71: Ha, to jest dobre. Było to pytanie na audycji, ale postaram się ponownie tę historię skrócić. Od 3 do 4 lat bawiłem się w SimRacing, chciałem dołączyć do pewnej ligi w grze F1 2018 i musiałem tam wymyślić jakiś nick. Moje stare nicki kojarzyły się z niczym, wiec postanowiłem, że pomysł zabiorę z realnego świata F1. F1 oglądam już ponad 15 lat, więc też tych pomysłów był ogrom. No, ale jak widać, jestem Julek71, a nie RobKu***wica2010PL. Chodzi o francuskiego tragicznie zmarłego kierowcę Julesa Bianchiego, którego swego czasu obserwowałem, a jak mamy tutaj fanów F1 to pewnie pamiętają Monako w jego wykonaniu, jak w Kartonowym Manorze jechał po mistrzowsku, wychowałem się w erze Alonso, Hamiltona i Vettela, więc to było miłe, jak ktoś po Robercie i Vettelu z młodych kierowców straszył tych mistrzów. Niestety zmarł po wypadku w Japonii, po długiej walce będąc w śpiączce farmakologicznej. To był taki mój „hołd” w jego stronę, bo wygrywałem wiele wyścigów, nie chwaląc się hahaha. Następnie z nicku Jules17 (17 to numer wyścigowy zastrzeżony właśnie dla Julesa Bianchiego) zrobił się Julek71, gdyż ludziom wygodniej było mówić Julek, niż „Żuls”, a 17 było zajęte na Twitchu. Zostało zmienione na 71 i tak już zostało, ludzie jednak którzy pogrywają ze mną w cs'a to wiedza, nicki zmieniam częściej niż niektórzy bieliznę, wiec kto wie, może kiedyś będzie Łukaszek2010PL.

Katexia: W sumie to ciekawa historia. Byłeś we frakcji San Andreas Police Department, dlaczego nagle zdecydowałeś odejść?
Julek71: Dołączyłem tam w ostatniej rekrutacji, nawet nie pamiętam, kiedy to było, bez znaczenia. Frakcja jako służba jest świetna, jest co robić i powiedzmy sobie szczerze. PD na 99% serwerów będzie najlepiej i najbardziej rozwinięte, ale kiedyś pewien mądry człowiek, którego poznałem na tym serwerze, przytoczył pewne słowa Józefa Piłsudskiego. Nie spodobała mi się atmosfera. Niektórzy byli po prostu dwulicowi. Złego słowa na Lidera Frakcji nie powiem, bo on sam moim zdaniem wykonywał swoje obowiązki bardzo dobrze, problemem jest grupa „niższych stopni”, ponieważ kopią dołki pod innymi „kolegami z pracy” a 5 minut później rozmawiają z nimi jak z najlepszymi przyjaciółmi. To bardzo słabe, ale samą frakcję polecam każdemu, świetna zabawa.

Katexia: Hm... Okej, a obecnie planujesz wstąpić w szeregi jakiejś frakcji?
Julek71: Planowałem być w SAPD, odszedłem. Planowałem być w SAFD, odszedłem. Planowałem być w TSA, nie dostałem się, a frakcje SARA/SAMD nie interesują mnie, więc paradoksalnie byłem, już można powiedzieć wszędzie, gdzie mogłem być. Z pewnością dołączę do jednej z frakcji, ale tak jak mówiłem w poprzednim pytaniu, dopiero jak wrócę do w miarę solidnej aktywności. Jaka to będzie frakcja? Nie wiem, sporo zależy od ludzi, którzy w ów frakcjach będą. Czynnik ludzki dla mnie jest najważniejszy.

Katexia: Czy możemy Cię spotkać na innych serwerach, czy grach? 
Julek71: Tak na Proj... Nie. Nie gram i grać nie zamierzam. Zawsze grałem na pierwszym serwerze, który najbardziej mi się spodobał, nie tylko pod względem samego serwera, ale też graczy i Administracji. Serwer 4Life szczególnie pod względem podejścia Administracji do graczy spodobał mi się na tle konkurencji. Kiedyś grywałem na innych serwerach, takich jak pyl, CPS, PPC, Bestplay i wielu innych. A co do gier, to zależy, jak na to spojrzeć z gier multiplayer to właściwie wyłącznie cs i czasem Fifa (w tym roku prędko odpuściłem), ale w singlu lubię wracać do takich tytułów, jak Wiedźmin, Mass Effect, Motorsport Manager, Yakuza, Mount and Blade, DSJ4. Przez wiele lat również pogrywałem w gry wyścigowe mniej bądź bardziej symulacyjne jak F1 (17,18,19), rFactor, RaceRoom, ProjectCars2, Assetto Corsa/Competizione i oczywiście iRacing, ale w przypadku simracingu już „emerytura”.

Katexia: Całkiem sporo tych gier. Co sądzisz o gospodarce serwera? Jakbyś mógł coś poprawić, co by to było?
Julek71: Szczerze o gospodarce średnio chcę rozmawiać. Prawda jest taka, że jest zła, co nie znaczy, że na innych serwerach jest dobra. Pamiętajmy jedną bardzo ważną rzecz. Jeżeli w 40-milionowym kraju, gdzie nie można sobie za kilkanaście "sztabek cementu" dokupić Punkty Premium i zmienić je na Polskie złotówki, to gospodarka leży. To nie wymagające wiele od serwera MTA, gdzie niektórzy są kilkudziesięciokrotnie bogatsi od innych, a mimo to dumnie handlują na swoją korzyść "świeżych biedaków". Jeżeli będę miał jakiś pomysł na naprawę gospodarki, to z pewnością powiem to Zbyszkowi, a teraz nie widzę sensu wylewania się na ten temat.

ZQU8fxg.png

DnnN7Yp.gif

ZQU8fxg.png

Katexia: Planujesz w przyszłości wstąpić, do ekipy serwera?
Julek71: Oczywiście, tak jak mówiłem na podcaście. Będę chciał dołączyć do ekipy, ale to nie kwestia tego, czy ja chcę, czy nie. Ja koniec końców za pół roku, rok, może dwóch napiszę podanie. Decydować będą inni. Niektórzy myślą, że mam sprawę ułatwioną, bo zna mnie właściwie każdy Administrator RCON oprócz DreeY'a, ale to tak nie działa. Te osoby nie będą skakać z tego powodu, że Julek71 napisał podanie. Jestem osobą upartą, twardo trzymającą swoją stronę. Osobą wręcz często konfliktową, która nie zważa z kim, o czym rozmawia. Nie jestem idealnym kandydatem na członka ekipy. Jeżeli kiedykolwiek dostanę się do ekipy to nie dzięki Ani czy Zbyszkowi (Oni z resztą nie głosowaliby na mnie, gdyż mają zasadę, by tego nie robić w przypadku znanej im osoby), a dzięki temu, że będą mieli pomysł jak wykorzystać moje atuty i pomysły. Niektóre widzicie albo będziecie widzieć na serwerze, a zaczęło się wszystko od głupiego gadania o "durnym regulaminie" o 1 w nocy na publicznym kanale mumble.

Katexia: Należysz do organizacji Olimp, będąc całkowicie szczerym, czy to prawda, że organizacja oferuje "szampańską atmosferę"?
Julek71: Szampańska... Tak jak odpalamy kamerki i jest sobota, wtedy jest szampańsko do 3, pozdrawiam Artizo z tego miejsca! Nie, to głupota. Śmieje się perfidnie z ludzi, co widać w ostatniej rekrutacji, jak piszą o tym, że tutaj pełna kultura, że ludzie sobie "Dzień Dobry" mówią na klatce i kłaniają się na każde spotkanie oko w oko, aby było zabawniej, obstawiam, że ja w podaniu napisałem to samo hahaha. Ludzie. To ta sama, identyczna organizacja jak każda inna. Jedyną różnicą jest mumble, ale tam to, co się dzieje w Vegas, to zostaje w Vegas, a na mumble mamy zdecydowanie jeden wielki Las Vegas.

Katexia: Haha, faktycznie wtedy jest szampańska. Uważasz, że każdy by się odnalazł w organizacji i znalazł miejsce dla siebie?
Julek71: Czy każdy by się odnalazł w organizacji? Jeżeli by grał na serwerze i tyle? Tak, bo nie utożsamia się w żaden sposób z Olimp, jedynie z tym, co Olimp ma do zaoferowania na serwerze, a największa śmietanka to zdecydowanie mumble. Tam trzeba mieć dystans, brak no przepraszam kija w du**e i cóż. Tam to już nie MTA ani 4Life. Gramy, gadamy i robimy tam wszystko, masa graczy nieaktywnych, bo karanych na serwerze tam przebywa i jest po prostu sympatycznie. Polecam każdemu, kto chce porobić coś innego w wolnym czasie, niż siedzieć 10 godzin na służbie, albo na kopalni.

Katexia: Okej. Nasz wywiad dobiegł końca, jest ktoś, kogo miałbyś przyjemność pozdrowić?
Julek71: Tak, na sam koniec, chcę pozdrowić osoby dzięki, którym poznałem bliżej serwer i ich, graczy do tego grona zaliczam @L4MP3K, @Franczesko.drip, @Bilu., @Broszko, @Fepher, @LuKi16, @kartovelek., @JulciaShaforostov, @ZbyK.gg, @Greyna.gg, @japkooo., @XQward, @Reksio*, @NexiV., @xDanielowsky, @suszek.drip, @Voxber, @NVXER, @WujekKruk, @pluuum, @Nokiller, @Levi., @DeltaRon, @PalGrom, @Avenged, @Artizo, @Dombao33, Potężny Bubula Aka @Kubula, @Ecstasy., @Owcaaa*, @Aksiu.drip, @Matias2525, @Rea, @Alpaka* oraz @Jabol_Smaczny_Jabol, który zawsze ma pieniądze i pewnie jeszcze o kimś zapomniałem, za co z góry przepraszam! Pozdrawiam również każdą osobę, z którą miałem przyjemność grać w AmongUsa, Gridzika miłości, Derby czy inne gierki, przy których zawsze można było się pośmiać. Wszystkich "fanów i wrogów" również całuję! Dziękuję Katexia również Tobie za ciekawy wywiad, rób to dalej i obyś podnosiła swój poziom w tym aspekcie. Trzymajcie się ciepło, Pozdrawiam Łukasz!

Katexia: Nie pozostaje mi nic innego, jak dołączyć się do pozdrowień! Również trzymaj się ciepło!

Dziękuję za przeczytanie!

4S2Xcno.png

7zo9Aad.png

Autoryzował: @MateuszXQ

VfuB644.png

 

 

 

 

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
52 minuty temu, _Katexiaa_ napisał:

PD na 99% serwerów będzie najlepiej i najbardziej rozwinięte, ale kiedyś pewien mądry człowiek, którego poznałem na tym serwerze, przytoczył pewne słowa Józefa Piłsudskiego.

Ja nie wiem co masz na myśli Łukaszku ;D A jeśli chodzi o wywiad to fajen i również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę pewne małe zmiany w moim wypowiedziach.. ale mam nadzieję, że po tym wywiadzie przy bliższej okazji już nikt nie będzie pytał "Kto to Julek71". Jeszcze raz dziękuję @_Katexiaa_ za wywiad. Mam nadzieję, że wywiad czytało się z uśmiechem na ustach, bo taki właśnie ten wywiad miał być.

Pozdrawiam :D

Edytowane przez Julek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin