Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Zemsta.


Patryk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zluPsJX.png

Witam Was drodzy czytelnicy. Dzisiaj przedstawię Wam kolejny materiał o tematyce kryminalnej.

hqlF3p5.png

Michał Paker złapany na lotnisku informuję profilerkę Amandę Kulę, że ktoś planuję zamach ładunkiem biologicznym w najbardziej zaludnionym miejscu, czyli stworzonym kilkanaście lat temu nowoczesnym i zabytkowym metro w mieście Los Santos. Profilerka chciała, dowiedzieć się kto wykona ów zamach bombą biologiczną, jednak Paker nie chciał jej powiedzieć. 5 godzin później człowiek wszedł do metra z metalową walizką, następnie wyszedł z niego bez walizki. Gdy pojazd szynowy odjechał, zamachowiec uruchomił ładunek, z którego zaczął wydobywać się dym. Po chwili pasażerowie metra zaczęli poważnie kaszleć i słabnąć, a w okolicy szyi wyszły podejrzane ślady, które ukazały gałęzie. Kilka minut po wydarzeniu na miejsce zdarzenia dojechały jednostki San Andreas Fire Department, którzy weszli w AODO do metra, następnie zabezpieczyli miejsce i wezwali śledczych z wydziału kryminalnego. Na miejsce zdarzenia dojechali śledczy z profilerką, następnie udali się do tunelu, gdzie strażacy zabezpieczyli ciała oraz zabezpieczyli prawdopodobnie śmiertelną substancję. Detektywi wezwali na miejsce patrol funkcjonariuszy wraz z technikiem kryminalistyki, który ma zabezpieczyć wszystkie ślady oraz walizkę z substancją. Po dwóch kwadransach na miejscu był już patrol z technikiem, który udał się do tuneli i zaczął zabezpieczać ślady. Strażacy poinformowali funkcjonariuszy, że w zdarzeniu zmarli wszyscy.

hqlF3p5.png

MvqMNOM.jpeg

hqlF3p5.png

Technik, gdy skończył, zabezpieczanie śladów wrócił na bazę, gdzie zabrał się za badanie ich. W tym samym czasie śledczy dowiedzieli się, że wszyscy cierpieli na choroby nerwowe oraz kardiologiczne. Po tej informacji profilerka napisała rysopis psychologiczny zamachowca, w tym zapisała, że sprawca może robić to dla kogoś lub może być to tak zwana śmiercionośna zemsta. Kilka minut później Amanda dostała wiadomość od Michała z treścią ,,Szukajcie, głębiej to znajdziecie sprawcę”. Po tych słowach Kula kazała Arkowi Parko i Danielowi Kotletowi sprawdzić dokładnie firmę 4Tube, ponieważ sprawca może być powiązany z jakimiś sprawami przeciwko owej firmie. Gdy detektywi sprawdzali firmę, profilerka sprawdzała Archiwum X, w celu odnalezienia materiałów związanych z przestępstwami biologicznymi. Podczas poszukiwań odnalazła umorzony materiał przeciwko niejakiemu Adamowi Kobrze, który był podejrzany o podłożenie walizek z bombą biologiczną w kilku miejscach w San Andreas, jednak brak dowodów musiała umorzyć śledztwo. Podczas dokładnej analizy materiału X wyczytała, że jako bombę biologiczną wykorzystywał Kwas nadchlorowy, siarczan magnezu, kwas chlorowodorowy, kwas fosforowy oraz ni jaki środek o nazwie ,,Serum XW”. Technik Kryminalistyki wysłał wyniki dokładnej analizy walizki, która wykazała, że ktoś już wykorzystał takie same pierwiastki chemiczne, jednak dodał ich więcej. Po dokładnym przeanalizowaniu akt oraz samego konta 4Tube śledczy Parko i Kotlet ustalili, że Adam Kobra wcześniej atakował ową firmę, ponieważ w wypadku dwóch pojazdów szynowych zmarli jego rodzice oraz rodzeństwo. Profilerka powiedziała, że pasuje to do rysopisu psychologicznego sprawcy.

hqlF3p5.png

Detektywi wraz z profilerką kazali jak najszybciej namierzyć Kobrę, ponieważ mężczyzna mógł szykować kolejny plan na atak 4Tube. Michał Paker poinformował Amandę Kulę, że ktoś będzie próbował ponownie zaatakować tunel lub metro. Po tej informacji detektywi wraz ze wsparciem profilerki i jednostek antyterrorystycznych przygotowali się w metro do złapania przestępcy. Wszystkie metra zostały odwołane, jednak jeden był gotowy do odjazdu. Detektywi wraz ze wsparciem jednostek Antyterrorystycznych przygotowali się w metro do zatrzymania Kobry. Gdy detektyw Kotler wraz z profilerką usiedli do metra, po czym oczekiwali na pojawienie się podejrzanego Adama. Po 10 minutach na teren metra pojawił się prawdopodobnie Adam Kobra, jednak śledczy nadal oczekiwali na wejście do metra bandyty.

hqlF3p5.png

vC35hIy.jpeg

hqlF3p5.png

Po dłuższej chwili Adam Zemsta Kobra wszedł do metra, następnie pozostawił tam walizkę i plecak. Gdy zamachowca zostawił owe rzeczy detektywi wraz z jednostkami antyterrorystycznymi podeszli do Adama, jednak napastnik zaatakował funkcjonariuszy, jednak Amanda Kula zaatakowała podejrzanego i go obezwładniła. Okazało się, że Zemsta wykorzystał środek znieczulający oraz usypiający w celu uspokojenia bojowego nastroju pomiędzy Kobrą a całą jednostką. Adam Zemsta Kobra trafił do Zamkniętego Zakładu Karnego w Los Santos w celu przesłuchania bandyty. Po przesłuchaniu Zemsta został zabrany do Regionalnego Zakładu Karnego w Dillmore na dożywocie, jego pierwiastki chemiczne zostały skonfiskowane.

hqlF3p5.png

QILJkAB.png

Autoryzował: @Blender.

zluPsJX.png

 

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin