Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na DMN. - oskarżony przez ratajxski


ratajxski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: DMN.
Data i godzina zdarzenia: 17.04.2022 ok 22:00-22:10
Pełen opis sytuacji: Na autostradzie LV był wypadek, podjechałem do miejsca zdarzenia i przypatrywałem się całej sytuacji. Poszkodowany napisał do mnie na /pm, że odegramy akcję RP. Akcja miała polegać na tym, że podbiegam i na /me piszę, że zabieram poszkodowanego na plecy i wkładam do auta i później piszę na /do (udane?) a on miał odpisać, że tak. Po podejściu do leżącego zanim cokolwiek napisałem funkcjonariusz policji zakuł mnie w kajdanki i wsadził do auta. Na nic były tłumaczenia moje i osoby poszkodowanej, że to akcja RP bo i tak nas nie słuchał. 0 możliwości wytłumaczenia i 0 reakcji ze strony funkcjonariusza policji. Skończyło się na tym, że wywaliło mnie z gry i dostałem 40min więzienia
Dowód, że pisaliśmy mu na /pm, że to akcja RP poniżej
https://imgur.com/a/0rYlnAT
                                                                                                                                                                                                                                                                              Ja, <ratajxski> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Detective I DMN. 

Przede wszystkim,

Z mojego punktu widzenia wtargnąłeś bezpodstawnie na teren akcji RP. Nie wiem, jaki był wasz plan na tą akcję, ale przyjechałem jako negocjator, grałem akcję od początku z jednym graczem - żadnego cywila nie było w pobliżu. Nagle dookoła akcji zaczęło się zbierać coraz więcej osób ( w tym ty) i panował chaos. Początkowo blokowałeś ruch autostrady i pytałeś się, czy jestem "z policji". Uznałem, że raczej widać, że jestem na służbie SAPD poprzez: Kamizelkę plate carrier z logiem PD na wysokości klatki piersiowej noszonej na odpowiednim skinie, czy niebieskim nicku na chacie. Nagle wtargnąłeś na teren akcji bez żadnego uprzedzenia, co kolwiek postanowiłeś, że będziesz odgrywać RP z poszkodowanym. Od razu po tym, jak wkroczyłeś na teren zamknięty użyłem środku przymusu bezpośredniego w postaci Less Lethal Shotgun, aby Cię obezwładnić i przetrzymać w radiowozie do końca akcji, abyś więcej nie przeszkadzał w przebiegu akcji. Znalazłeś się tam z graczem, który podobnie chciał "wbić się" w RP. Kiedy akcja chyliła się ku końcowi wypuściłem gracza, którego miałem w radiowozie i zauważyłem, że ciebie tam nie ma. Uznałem, że wykonałeś reconnect, ponieważ gracze często tak postępują w podobnych sytuacjach. Sprawdziłem na szybko chat, czy aby na pewno wyszedłeś celowo z gry - nie otrzymałem takowego powiadomienia, więc uznałem że skrypt się zaciął i po prostu wyszedłeś z serwera. Jak później się okazało support Fepher dał ci kicka za utrudnianie akcji, którego nie zauważyłem i postanowiłem, że wsadzę Cię do więzienia Dillimore na okres 40minut za relog po złapaniu przez SAPD. Warto wspomnieć, że na akcji panował dosyć spory chaos i wolałem skupić się na graniu Role Play, a nie na dolnym pasku, na którym wyświetlają się kary graczy. 

Podsumowując - Dookoła zabezpieczeń panował chaos, znaczna ilość osób starała się utrudnić rozgrywanie akcji. Zostałeś zatrzymany za utrudnianie akcji RP, ponieważ nie było mowy o tym, że jakaś osoba trzecia dołącza się do tego zdarzenia. Chciałem Cię wypuścić po akcji, ale nie zauważyłem że dostałeś w międzyczasie kick za utrudnianie. Po całym zdarzeniu wsadziłem Cię omyłkowo do więzienia na okres 40 minut z powodu własnej nieuwagi. Przyznaję się do błędu, jestem w stanie zapłacić rekompensatę w postaci odpowiedniej kwoty waluty serwerowej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja była zaplanowana od początku. Nie blokowałem ruchu autostrady skoro stałem na poboczu na włączonych światłach a musiałem jakoś komunikować się z drugą osobą. Skoro nie widziałeś na chacie, że zrobiłem reloga to dlaczego uznałeś z góry, że skrypt się zaciął i mnie wsadziłeś do więzienia zamiast głębiej to sprawdzić? Ponadto skoro pisaliśmy Ci obydwoje(Ja i osoba którą miałem zabrać do auta), że jest to zaplanowane i obydwoje o tym wiemy dlaczego mnie po prostu z tego auta nie wypuściłeś? Jak mogłem przeszkadzać w akcji w której uczestnicze XD. Po tym jak mnie wsadziłeś do więzienia również nie dałeś mi się wytłumaczyć tylko mnie zlałeś.

Edytowane przez ratajxski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2022 o 14:50, ratajxski napisał:

Nie blokowałem ruchu autostrady skoro stałem na poboczu

Stałeś tuż przy bandzie oddzielającej pasy ruchu na Julius Thruway West, nie jest to pobocze.

 

W dniu 18.04.2022 o 14:50, ratajxski napisał:

Skoro nie widziałeś na chacie, że zrobiłem reloga to dlaczego uznałeś z góry, że skrypt się zaciął i mnie wsadziłeś do więzienia zamiast głębiej to sprawdzić?

Tak, jak napisałem wcześniej - zazwyczaj, kiedy ktoś siedzi dłużej w radiowozie postanawia opuścić serwer. Wyżej napisałem również, że dookoła akcji panował chaos, przez to nie myślałem o tym, co mogłeś akurat wtedy zrobić, tylko wolałem pilnować, żeby nikt więcej nie dostał się na teren zamknięty.

 

W dniu 18.04.2022 o 14:50, ratajxski napisał:

Ponadto skoro pisaliśmy Ci obydwoje(Ja i osoba którą miałem zabrać do auta), że jest to zaplanowane i obydwoje o tym wiemy dlaczego mnie po prostu z tego auta nie wypuściłeś?

W swojej poprzedniej wiadomości napisałem, że grałem RP pomiędzy mną i drugim graczem, żadnego cywila nie było w pobliżu. Skoro akcja była zaplanowana od początku w taki sposób, dlaczego wcześniej nie próbowałeś wkręcić się do tej akcji dla przykładu jako osoba, która wezwała służby i rozmawiała ze skoczkiem?

 

W dniu 18.04.2022 o 14:50, ratajxski napisał:

Po tym jak mnie wsadziłeś do więzienia również nie dałeś mi się wytłumaczyć tylko mnie zlałeś.

Pisałem już, że dookoła akcji dużo się działo, mogłem tego nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@DMN. z uwagi, że to pierwsza taka pomyłka z Twojej strony - zwróć 5000PLN na konto Gracza (PID: 297157). Potwierdzenie przelewu umieść w odpowiedzi pod tematem.

Jeśli chodzi o kwestie umówionego RP - funkcjonariusz wyjaśnił.

W dniu 18.04.2022 o 00:10, DMN. napisał:

Witam, Detective I DMN. 

Przede wszystkim,

Z mojego punktu widzenia wtargnąłeś bezpodstawnie na teren akcji RP. Nie wiem, jaki był wasz plan na tą akcję, ale przyjechałem jako negocjator, grałem akcję od początku z jednym graczem - żadnego cywila nie było w pobliżu. Nagle dookoła akcji zaczęło się zbierać coraz więcej osób ( w tym ty) i panował chaos. Początkowo blokowałeś ruch autostrady i pytałeś się, czy jestem "z policji". Uznałem, że raczej widać, że jestem na służbie SAPD poprzez: Kamizelkę plate carrier z logiem PD na wysokości klatki piersiowej noszonej na odpowiednim skinie, czy niebieskim nicku na chacie. Nagle wtargnąłeś na teren akcji bez żadnego uprzedzenia, co kolwiek postanowiłeś, że będziesz odgrywać RP z poszkodowanym. Od razu po tym, jak wkroczyłeś na teren zamknięty użyłem środku przymusu bezpośredniego w postaci Less Lethal Shotgun, aby Cię obezwładnić i przetrzymać w radiowozie do końca akcji, abyś więcej nie przeszkadzał w przebiegu akcji. Znalazłeś się tam z graczem, który podobnie chciał "wbić się" w RP. Kiedy akcja chyliła się ku końcowi wypuściłem gracza, którego miałem w radiowozie i zauważyłem, że ciebie tam nie ma. Uznałem, że wykonałeś reconnect, ponieważ gracze często tak postępują w podobnych sytuacjach. Sprawdziłem na szybko chat, czy aby na pewno wyszedłeś celowo z gry - nie otrzymałem takowego powiadomienia, więc uznałem że skrypt się zaciął i po prostu wyszedłeś z serwera. Jak później się okazało support Fepher dał ci kicka za utrudnianie akcji, którego nie zauważyłem i postanowiłem, że wsadzę Cię do więzienia Dillimore na okres 40minut za relog po złapaniu przez SAPD. Warto wspomnieć, że na akcji panował dosyć spory chaos i wolałem skupić się na graniu Role Play, a nie na dolnym pasku, na którym wyświetlają się kary graczy. 

Podsumowując - Dookoła zabezpieczeń panował chaos, znaczna ilość osób starała się utrudnić rozgrywanie akcji. Zostałeś zatrzymany za utrudnianie akcji RP, ponieważ nie było mowy o tym, że jakaś osoba trzecia dołącza się do tego zdarzenia. Chciałem Cię wypuścić po akcji, ale nie zauważyłem że dostałeś w międzyczasie kick za utrudnianie. Po całym zdarzeniu wsadziłem Cię omyłkowo do więzienia na okres 40 minut z powodu własnej nieuwagi. Przyznaję się do błędu, jestem w stanie zapłacić rekompensatę w postaci odpowiedniej kwoty waluty serwerowej. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin