Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Poznaj nowego lidera!


Rekomendowane odpowiedzi

logo2.png

Wywiad z obecnym liderem biznesu - Atryk47.

Witam, z tej strony Rzecznik Prasowy mahazza z 41.St. Mechanized Infantry Division.

Czy mogę ci zadać kilka pytań?

@Atryk47 - Uszanowanie, jasne.

A więc, zacznijmy od pierwszego pytania.

Kiedy i jak rozpocząłeś swój staż w biznesie?

@Atryk47 - Swoją przygodę tutaj rozpocząłem w sierpniu 2020 roku, dostałem szansę w naborze i przejście Centrum Szkolenia Sił Lądowych którą wykorzystałem. Ciekawostką może być fakt, iż w biznesie B4Y byłem pierwszym członkiem w historii z odejściem na życzenie która była zmotywowana dołączeniem do obecnego biznesu.

Co skłoniło cię do aplikowania na funkcję lidera biznesu?

@Atryk47 - Możliwość, były już Generał Broni KoNik123 miał zamiar opuścić stołek i zostawało pytanie - kto chcę przejąć biznes? Z uwagi na to, że mam wiele pomysłów na ten biznes, czas i chęci - zgłosiłem swoją kandydaturę. Poza tym taka funkcja to jednak ciekawe doświadczenie, a jeśli bym odmówił to na pewno taka szansa nie pojawiła by się znowu zbyt szybko, nie chciałem potem niczego żałować.

Co sprawiło ci największą trudność od początku swojej kariery w sztabie?

@Atryk47 - Konflikty, głównie jeden z którym było najwięcej problemu. Była to sytuacja która ciągnęła się przez kilka miesięcy i wybuchła po którejś sytuacji z rzędu. Dwóch żołnierzy tak siebie nie trawiło, że praktycznie przy każdym ich kontakcie były problemy a dodatkowo jednemu wydawało się, że jest kimś więcej niż zwykłym żołnierzem i przy rozmowie dyscyplinarnej otrzymywałem wiadomości typu "Pójdę poskarżyć się mamie!". I faktycznie, poszedł. Dodatkowo po oficjalnym ukaraniu zostałem kilka razy pomówiony przez jednego z nich, więc nie mam z tym za miłych wspomnień.

Czy możesz nam przytoczyć kilka twoich pomysłów co do biznesu, czy wolisz zachować je dla siebie?

@Atryk47 - Tak jak wspominałem, mam sporo pomysłów, ale jak na tą chwilę chciałbym zachować je dla siebie, chociaż napewno za jakiś czas ujrzą swiatło dzienne.

Z mojej to wszystko, miłego dnia, dziękuje za odpowiedzi na pytania i zarazem przepraszam za zajęcie czasu.

@Atryk47 - Nie ma problemu, dziękuje.

 

 

                             

Dziękujemy za przeczytanie artykułu

Rzecznictwo Prasowe 41 st. MID!

                                                                                                         

 Przygotował: @mahazza

Autoryzował: @HalfDonkey2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mahazza napisał:

I faktycznie, poszedł.

Poszedł, jeśli ktoś nie umiał rozwiązać tych prowokacji. ;) I jak widać pójście było słuszne bo osoba konfliktowa również została ukarana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MisiekplTeam napisał:

Poszedł, jeśli ktoś nie umiał rozwiązać tych prowokacji. ;) I jak widać pójście było słuszne bo osoba konfliktowa również została ukarana.

A ktoś mówił, że to o tobie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin