Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Wantedmax, oskarżony przez Orbit


Orbit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tej strony Inspektor Naczelny Wantedmax!

Zaczęło się od tego, że zauważyłem pojazd blokujący ulicę. Nie minęły 3 minuty od porzucenia pojazdu, więc rozejrzałem się wokół czy nie ma nigdzie ostatniego kierowcy jakim był @MirekSpawacz. Zobaczyłem, że przebywa w salonie, więc udałem się do środka, aby go zawołać. Ponadto oskarżający usiłuje wprowadzić w błąd osoby, które będą rozpatrywać skargę. Gracz manipuluje dowodami mimo świadomości, że moje działania były w 100% zgodne z regulaminem frakcji. Potwierdzeniem moich oskarżeń jest zdjęcie, które po zaistniałej sytuacji nadesłał mi sam oskarżający. (https://imgur.com/a/KMbRkpn), jeśli chodzi o wejście do salonu, owszem wszedłem do niego do tego momentu tam gdzie stoję na załączonym przez ciebie ss'ie, nie biegałem po całym salonie.

W regulaminie tworzenia skargi na pracowników SA Road Assistance, masz wyraźnie napisany paragraf, który mówi: §2. Twórca skargi ma obowiązek poinformowania oskarżonego o złożonym wątku.  (Tak wyglądało poinformowanie mnie o skardze . https://imgur.com/a/5T4lSFz)

Na sam koniec wypowiedzi w skardze dodam, że owa sytuacja miała miejsce dnia 17.03.2022 co potwierdzi ten ss https://imgur.com/a/Ta5OUs5

Do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że przez 4 miesiące nie udało Ci się znaleźć 10 minut na napisanie skargi, z mojej perspektywy wygląda to bardziej na jakieś prywatne rozrachunki. Niemniej jednak przechodząc do tematu skargi - czy posiadasz jakieś dodatkowe dowody, które wskazywałyby na to, że pracownik rzeczywiście udał się do salonu, żeby pooglądać pojazdy, a nie tak jak twierdzi, upomnieć gracza? Analizując logi i bardzo okrojone screeny nie można jednoznacznie potwierdzić Twojej wersji, szczególnie że pracownik znajdował się przy samym wejściu do salonu.

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masellko to zróbmy tak, napiszę od początku jak to było z mojej perspektywy:

Bodajże @Dubaj zrobił konkurs na jakieś autko i 20x 3k
Znalazłem się w puli zwycięzców no i nadeszła kolej na wypłatę świadczeń.
Ktoś napisał: "ja pierwszy bo jestem w empire" a ja widząc to napisałem "jempire"
Oczywiście poszła później fala "ciepłych słów" w moją stronę po czym widząc jeden z komentarzy (nie pamiętam kto, może @Wantedmax a może ktoś inny napisał):
"a ty w żadnej nie jesteś" z jakimś kolejnym "czułym słówkiem"
Po tych słowach napisałem coś na zasadzie "w du**e mam te 3k, idę sobie popłakać w moim turku"
Oczywiście dostałem bana na tym serwerze DSC oraz czarną listę w tej organizacji.
Cała ta sytuacja miała miejsce na serwerze DSC organizacji Empire.

Później poprzez tą grę emoCJi stwierdziłem że napiszę skargę na @Wantedmax aby się w jakiś sposób zemścić.
Zgadza się, było to całkowicie nieprzemyślane. Ponadto ta sytuacja miała miejsce lwi czas temu.
Co jest najciekawsze byłem tak roztrzęsiony że znalazłem tylko jednego screena, tego gdzie @Wantedmax jest przy wejściu do salonu - natomiast rozmowę PW z @Destri nie umiałem znaleźć. Dlatego "manipulowanie dowodami" moim zdaniem nie jest tu na miejscu, choć wiele osób stwierdzi inaczej bo "to Orbit i on jest manipulator" - czekam na kolejny lincz...
A to że te ssy ma Wantedmax na dsc na pw ze mną ogarnąłem dopiero wówczas, gdy sobie przypomniałem na chwilę po dodaniu skargi "no przecież mu je kiedyś wysyłałem".
A co najbardziej interesujące, wysłałem je mu tylko dlatego (i koniec końców obroniłem w jakiś sposób dupkę) bo poprosiłem go żeby pomęczył Świętej Pamięci Grzegorza @Hantaaa. o oddanie mi zaległych 400k co oczywiście się nie zdarzyło.

Z innej perspektywy, z @Wantedmax znamy się z czasów gdy ja byłem administratorem na jakimś pseudolu a on codziennie zbierał komplet kar. Dlatego mi ten nick utkwił w pamięci i jak kiedyś tu się spotkaliśmy to od razu spytałem "ej to ty?"
Oczywiście że się zakolegowaliśmy, nawet jak wprowadzono Feltzera DSD to pojechałem zobaczyć u niego na domku "ty ale fajen ten wehikuł"

Z perspektywy tych kilku dni które minęły od napisania skargi, głupio mi że tak się zakończyła ta sytuacja. 
"Karuzela śmiechu" rozkręciła się tak mocno że nie umiałem jej zatrzymać, dlatego jesteśmy dziś w tym miejscu a nie innym.
Właściwie to trochę żal tego że relacja z @Wantedmax się tak a nie inaczej zakończyła.


Teraz z tego miejsca mogę i zarazem powinienem przeprosić po kolei:
@Wantedmax za całą tą sytuację, za mocne słowa w jego kierunku, oraz za tą skargę która była napisana pod wpływem emocji
@Masellko Ciebie za zmarnowanie Twojego cennego czasu na czytanie głupiej skargi
@Empire Całą organizację empire za brak kultury w ich kierunku

Edytowane przez Orbit
nie dokończyłem swojego wywodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby zweryfikować informacje zanim coś napiszesz. Cała ta sytuacja nie miała miejsca na discordzie organizacji Empire, ale na specjalnym serwerze konkursowym stworzonym przez @Dubaj.

22 godziny temu, Orbit napisał:

Później poprzez tą grę emoCJi stwierdziłem że napiszę skargę na @Wantedmax aby się w jakiś sposób zemścić.

Dlaczego nie napisałeś tego wcześniej, gdy @Masellko spytał czemu skarga została napisana po 4 miesiącach? 
 

22 godziny temu, Orbit napisał:

A to że te ssy ma Wantedmax na dsc na pw ze mną ogarnąłem dopiero wówczas, gdy sobie przypomniałem na chwilę po dodaniu skargi "no przecież mu je kiedyś wysyłałem".

Jeżeli sobie o tym przypomniałeś, to dlaczego nie wycofałeś skargi?
Gdy zauważyłeś, że nie masz jak udowodnić słuszności skargi, zmieniłeś całkowicie swoje nastawienie. Ciekawe czy tak samo byś postąpił, gdyby ktoś zaczął wierzyć w twoje kłamstwa.
Podsumowując:
1) Zostałem ,,poinformowany’’ o skardze 4 miesiące przed jej napisaniem.
2) Od początku wiedziałeś, że skarga nie jest słuszna.
3) Usiłowałeś wprowadzić w błąd osobę rozpatrującą skargę  

W dniu 17.07.2022 o 16:19, Orbit napisał:

@Masellko nie było czasu


A teraz chcesz to wszystko uniknąć słowem ,,przepraszam” i uniknąć swojej kary.
Mam nadzieję, że wobec oskarżającego zostaną wyciągnięte konsekwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wantedmax napisał:

Wypadałoby zweryfikować informacje zanim coś napiszesz. Cała ta sytuacja nie miała miejsca na discordzie organizacji Empire, ale na specjalnym serwerze konkursowym stworzonym przez @Dubaj.

No tak, podczas gorączki 38,6 st C napewno pamiętałbym takie błachostki,  (Nie wierzysz że tyle miałem? Spytaj @Pawi. 'ego, czy podczas wczorajszej rozmowy słychać było że umieram ;) )
Ale niech będzie, masz tu bezsprzecznie rację.

 

3 godziny temu, Wantedmax napisał:

Dlaczego nie napisałeś tego wcześniej, gdy @Masellko spytał czemu skarga została napisana po 4 miesiącach? 

 

A na to pytanko już odpowiedziałem wyżej.
Zresztą sam mnie zacytowałeś no i jako że jesteś w radiu to powinieneś wiedzieć że pracuję na dwie robótki więc 16h na dobę jestem poza domem (każdy w radio o tym wie, nawet gracze).


 

3 godziny temu, Wantedmax napisał:

Jeżeli sobie o tym przypomniałeś, to dlaczego nie wycofałeś skargi?
Gdy zauważyłeś, że nie masz jak udowodnić słuszności skargi, zmieniłeś całkowicie swoje nastawienie. Ciekawe czy tak samo byś postąpił, gdyby ktoś zaczął wierzyć w twoje kłamstwa.
Podsumowując:
1) Zostałem ,,poinformowany’’ o skardze 4 miesiące przed jej napisaniem.
2) Od początku wiedziałeś, że skarga nie jest słuszna.
3) Usiłowałeś wprowadzić w błąd osobę rozpatrującą skargę  

A dlaczego miałbym wycofywać?
Nie jestem jak chorągiewka na wietrze że zmieniam zdanie po 5 sekundach.

ad 1) - Tak, wiedziałeś o tym z powodu który jest również wyżej wytłumaczony w sposób zadowalający (jeśli zapomniałeś okoliczności - przeczytaj post )
ad 2) - No tak nie do końca, po części jest a po części nie. 
ad 3) - Moim skromnym zdaniem nie w błąd osobę rozpatrującą tj. @Masellko a bardziej @Destri właśnie te 4 miesiące temu ;)  A co najciekawsze - na Twoją korzyść Panie @Wantedmax więc tu sam nie rozumiem twojej postawy, aczkolwiek tak, wiem że nie powinienem okłamywać wówczas Destri'ego. Nawiasem mówiąc powinienem również jego przeprosić.

 

4 godziny temu, Wantedmax napisał:

A teraz chcesz to wszystko uniknąć słowem ,,przepraszam” i uniknąć swojej kary.
Mam nadzieję, że wobec oskarżającego zostaną wyciągnięte konsekwencje. 

A nie, niestety się z twoim zdaniem nie zgodzę.
Wiem że kara będzie, znając życie bolesna i dotkliwa. Nawet pomimo przyznania się do błędu i sprostowania do 100% prawdy na cały temat.
Natomiast masz nadzieję że ja dostanę karę a Ty pomimo tych 4 miesięcy dostaniesz tylko "pogrożenie paluszkiem"? Nie sądzę, choć nie mnie to oceniać.


Zresztą jakim prawem oceniasz skargę będąc pracownikiem frakcji a nie członkiem zarządu, ponadto będąc osobą oskarżoną? Nie zagalopowało się ciutkę?

Z mojej strony to wszystko, nic dodać - nic ująć. Temat został wyczerpany do cna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę uważam za rozwiązaną, dowody nie są wystarczające do potwierdzenia ewentualnego przewinienia ze strony pracownika. Niemniej jednak prosiłbym następnym razem @Wantedmax, żebyś korzystał z pm zamiast z bezpośredniego wchodzenia do takich obiektów, pozwoli to wyeliminować ewentualne nieporozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin