Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem Matie18


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor @Piko0412 z Redakcji 4LN. Zapraszam was do przeczytania wywiadu z Supporterem @Matie18.

5D4B3bb.png
2.png
5D4B3bb.png

P - @Piko0412

M - @Matie18

5D4B3bb.png

P - Cześć, z tej strony Piko0412 Starszy Redaktor z Redakcji 4LN. Jesteś chętny po odpowiadać na kilka ciekawych pytań?
M - Witaj, jak najbardziej jestem skłonny do odpowiedzenia na kilka Twoich pytań.

P - To zaczynając, przedstawisz się?
M - Mam na imię Mateusz i za niecałe trzy miesiące kończę 21 lat. Pochodzę z większej wsi w województwie lubuskim. Dwa lata temu skończyłem liceum oraz zdałem maturę, a obecnie jestem po zdaniu drugiego roku studiów o dość nietypowym profilu, jakim jest Kryminologia Stosowana. Moje hobby to jazda na rowerze i gry, a przede wszystkim motoryzacja. Z reguły jestem osobą spokojną, nie przepadam za konfliktami i najczęściej próbuje je jak najszybciej załagodzić. Jestem również dość pracowity, a gdy ktoś czegoś potrzebuje, to bardzo chętnie służę pomocą. Ponadto potrafię zachować kulturę na wysokim poziomie.

P - Skąd dowiedziałeś się o istnieniu serwera? Jak wyglądały twoje początki?
M - Na serwer trafiłem poprzez mojego znajomego, który powiedział mi o istnieniu MTA oraz właśnie serwera 4Life, na którym zaczął on wtedy grę. Podchodziłem do tego sceptycznie, ale ostatecznie spodobała mi się gra, pomimo początku, jakim wtedy było zbieranie 1500lp poprzez noszenie paczek na magazynie, aby odblokować swoją wymarzoną na tamte czasy (sierpień 2019 roku) pracy, jaką była kopalnia.

P - Przegrane masz dużo godzin, bo aż 4300. Nie żałujesz tego czasu wydanego na grę? Myślisz, że mógłbyś go lepiej zagospodarować?
M - Powiem Ci, że pomimo tylu godzin, ani trochę nie żałuje spędzonego czasu na serwerze, ponieważ na te wszystkie przegrane godziny składa się wiele przeróżnych akcji, naprawdę dużo poznanych wspaniałych osób, możliwość bycia członkiem dwóch moim zdaniem najlepszych frakcji — TSA oraz SAPD, a ponadto większe uczestnictwo w życiu serwera, czyli dostanie się do jego ekipy.

P - Jak wygląda twój stan majątku na ten moment? Uważasz, że to dużo, czy nie zbyt?
M - Mój majątek dość ciężko oszacować, ze względu, że to są przede wszystkim pojazdy na niskim ID/unikatowych lampach, lecz licząc po ofertach, jakie dostawałem, na spokojnie ta liczba przekracza 50kk, co dla niektórych może być to wręcz astronomiczną kwotą i w zasadzie taką jest.

P - Na czym głównie zarobiłeś tę kwotę? Prace dorywcze, czy inne sposoby?
M - Swego czasu bardzo się poświęcałem pracy na kopalni i nawet próbowałem pobić ilość wywiezionego węgla za jednym razem. Ostatecznie skończyło się na 306 wykopanych tonach i trafiła mi się dość fajna okazja, więc niestety musiałem odpuścić rekord i sprzedać węgiel. Dodatkowo niektóre auta w swojej kolekcji posiadam od prawie dwóch lat, gdzie w tamtym czasie kupiłem je za obecne "grosze", a obecnie potrafią być nawet i 5-10x droższe niż w czasie zakupu, więc tak naprawdę to część zarobiłem na pracach dorywczych, a część można by powiedzieć, że na handlu.

P - Przechodząc do frakcji, wspomniałeś wcześniej o TSA oraz SAPD. Czemu obecnie nie widzimy cię w żadnym składzie?
M - Po czasie, gdy już powoli nudziły mnie prace dorywcze, to zacząłem myśleć o dołączeniu do frakcji TSA lub SAPD, a, jako że akurat trwała rekrutacja do Transport of San Andreas, to postanowiłem napisać podanie oraz spróbować swoich sił. Na moje szczęście udało mi się dostać do frakcji i wiązałem z nią wielkie plany. Często udawało mi się uzyskiwać kierowcę tygodnia, a nawet raz i kierowcę miesiąca, ale moim największym celem było uzyskanie uprawnień Fast Taxi. Niestety po upływie paru miesięcy, wejście na służbę stawało się dla mnie coraz to większym utrapieniem, praca stała się dość monotonna i po prostu zdecydowałem, że odejdę z frakcji, a swoją przygodę tam, zakończyłem na randze Starszego Przewoźnika. Po odejściu z TSA nie myślałem już o tym, aby pójść do jakiejś innej frakcji, ale jednak za namową paru znajomych, przekonałem się do tego, aby napisać podanie do frakcji SAPD. Ku mojemu zdziwieniu dostałem się do akademii, a następnie zdałem egzamin na pełnoprawnego funkcjonariusza, ale tak jak w przypadku TSA, zarówno w SAPD po czasie się po prostu wypaliłem i nie miałem zbytnio chęci wchodzić na służbę, więc swoją przygodę zakończyłem na stopniu Sergeant I.

P - Miałeś kiedyś momenty, gdy myślałeś, że zakończysz grę na MTA? Jak sobie z takim czymś radzisz?
M - Tak, stosunkowo nie tak dawno temu myślałem, aby zrobić sobie dłuższą przerwę od MTA albo i nawet całkowicie zakończyć grę, ale jak na ten czas jedynie przy grze trzyma mnie posiadanie rangi Supporta oraz o dziwo wykonywanie zadań dziennych.

P - Właśnie jesteś na randze administracyjnej, skąd pomysł, aby się tam dostać? Ile razy próbowałeś, pisząc podanie?
M - Jakoś nigdy nie myślałem o tym, aby w ogóle startować do członkostwa w ekipie serwera, ale jak to było w przypadku frakcji SAPD — znajomi mnie przekonali, aby napisać podanie do trwającej w tamtym czasie rekrutacji na rangę Support. Udało mi się dostać za pierwszym razem, tak jak to było też w przypadku frakcji.

P - W takim razie przechodzimy dalej. Jesteś w biznesie Crime N' Shine, czemu akurat postawiłeś na ten biznes? Poleciłbyś go dla innych?
M - Biznes powstał z inicjatywy dwóch znajomych, którzy chcieli wprowadzić na serwer większy klimat tamtych lat. Bardzo mi się spodobała taka inicjatywa, więc chętnie ich w tym poparłem i po kilku miesiącach od napisania apelacji, udało się stworzyć biznes, który funkcjonuje po dziś dzień. Jeśli ktoś naprawdę chciałby poczuć klimat ameryki lat 90 oraz jest chętny do wielu akcji RP, to jak najbardziej zapraszam do próbowania swoich sił w rekrutacji do biznesu, która odbywa się raz na jakiś czas.

5D4B3bb.png
1.png
5D4B3bb.png

P - W takim razie przejdźmy do organizacji, czemu akurat MidNight Club? Jak zostałeś V-Liderem tej organizacji?
M - Nasza organizacja czerpie inspiracje z istniejącego niegdyś prawdziwego MidNightClub'u, który był zamkniętym klubem w Japonii, gdzie dość bogaci ludzie ścigali się nielegalnie w nocnych porach. Znajomy ponad rok temu wpadł na pomysł takiej organizacji, więc pozostało jedynie zebrać odpowiednią ilość członków, co początkowo okazało się sporym wyzwaniem, lecz w końcu w lutym 2021 roku udało się ją założyć i istnieje aż po dziś dzień. V-lidera dostały tak naprawdę początkowo dwie najbardziej zaufane osoby, lecz obecnie posiadam go tylko ja.

P - To teraz może odejdźmy od serwera. Masz jakąś cechę, która denerwuje inne osoby?
M - Nie wydaje mi się, abym posiadał jakąś z takich cech, pewnie jest, ale nie zdaje sobie sprawy.

P - Gdybyś miał zafundowane wakacje, które miejsce na ziemi byś wybrał?
M - Prawdopodobnie wybrałbym USA, ponieważ ciekawi mnie jak tam dokładnie wygląda życie oraz też jest tam wiele rzeczy wartych uwagi.

P - A jak wyglądałoby to z milionem złotych? Zainwestowałbyś w jakiś biznes czy po prostu wydał te pieniądze?
M - Z pewnością bym starał się pomnożyć taki kapitał, więc znaczącą część z tych pieniędzy bym w coś na pewno zainwestował, a resztę wydał na, chociażby jakiś fajny samochód.

P - Jedno z ostatnich pytań. Czy 3 lata temu widziałeś się, tu gdzie jesteś?
M - Szczerze to nie wiedziałem, że akurat tak się to wszystko potoczy i na pewno bym zmienił parę rzeczy przez te ostatnie lata, ale ogólnie nie narzekam na to, jak obecnie jest.

P - Super, dotarliśmy do końca! Chcesz kogoś pozdrowić?
M - Tak, chciałbym pozdrowić @Marcon666, @Kapusta*, @xDanielowsky, @Gniadys*@Refelek*, @Rozkulwica, @Siver, @Roko., @KropsoN.pakujwalize, @AdekUchiha, @Argen, @TwerkingMaster, @Wonder., @Kragenss, @Rea, @RemV, @NukeR, @Miszczak, @zloty113, @SokZArbuza, @Nikki02, @j00lcia, @Dawidosa, @FaceTQ., @Muflus, @Owcaaa*, @Yayami'o'mate, @Busiek, @Gerak, @manool@ItsTobiasz.

5D4B3bb.png
img%5D
5D4B3bb.png

undefined_-_Imgur_7.png

Autoryzował: @Blender.

undefined_-_Imgur_1.png

 

 

 

 

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin