Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#KONKURS# Wygraj Quada!


iWanted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dostać tego quada ponieważ nie jestem bogaty nie stać mnie na taki bajer, nie mam auta. W końcu mógłbym pojeździć quadem z którym bym się nie rozstał ponieważ jak już mówiłem nie stać mnie na inną rzecz ;/ nigdy nie miałem quada i nie wiem jak to jest nim popylać po drogach, po prostu podobają mi się quady ale nie stać mnie na chociaż jedną sztukę ponieważ moje zarobki nie są duże wręcz są małe. Gdybym dostał takiego quada to może moje godziny na serwerze by podskoczyły do góry ponieważ miałbym czym jeździć tam gdzie na pieszo nie mogę pójść ;/ lubię jeździć po drogach typu off-road i dlatego chciałbym dostać tego quada bo bym mógł sobie pojeździć na off - roudzie gdzie bardzo lubię przebywać no bo jest ten klimat fajny a nie tylko miasto i miasto, to jest męczące a na takim fajnym off - roudzie można by było się wyluzować i pojeździć takim quadem jaki jest do wygrania. Lubię stuntować np. po górkach lub po prostu jeździć po offroad. Myślę że moja wypowiedź zostanie chociaż przeczytana. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin