Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Menagerem Poga*


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png

Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @Piko0412 z Redakcji 4LN. Zapraszam was do przeczytania wywiadu z Menagerem @Poga*.

5D4B3bb.png
2.png
5D4B3bb.png

Piko - @Piko0412

Poga - @Poga*

5D4B3bb.png

Piko - Cześć, Redaktor Specjalista Piko0412 z tej strony. Chciałbym ci zadać kilka pytań, jesteś chętny?
Poga - Hej, jasne, że jestem chętny.

Piko - To świetnie, zacznijmy. Na dobry start, opowiesz coś o sobie?
Poga - Mam na imię Patryk, a za sobą mam już 17 wiosen. Po wakacjach będę szedł do trzeciej klasy Technikum Mechanicznego. W moich zainteresowaniach znajduje się fotografia oraz motoryzacja. Od prawie dwóch lat organizuje parę razy w roku eventy motoryzacyjne, których celem jest zbiórka na zwierzęta. Na grudniowym zlocie udało nam się zebrać ponad ćwierć tony karmy, którą później przekazaliśmy na schronisko pod Krakowem. Z charakteru jestem osobą w miarę kulturalna, jeśli wymaga tego sytuacja i dążę do celu, dopóki mi się coś nie uda.

Piko - Jak odkryłeś serwer? Jak wyglądały twoje początki?
Poga - Serwer odkryłem przez mojego przyjaciela @SzalonyHeniuW lutym 2021 roku grałem na przeciwnej platformie do MTA i gdy zainstalowałem ową platformę z jego polecenia, to pierwsze co wszedłem na 4life.

Piko - Grasz jakieś gry poza platformą MTA? Jak tak, to jakie?
Poga - Tak, ostatnimi czasy pogrywałem w Car Mechanik Simulator czy Euro Truck Simulator 2, zdarzyło się również zagrać w Among US. Głównie gram w MTA, ale nie jestem zwolennikiem gier od kilku lat.

Piko - Jak wygląda twój majątek? Co w niego wchodzi i jak go zdobyłeś?
Poga - W mój majątek wchodzi tuner na BB Island oraz około 300 tysięcy w gotówce. Za tunera ostatnio dostałem ofertę oscylującą w kwocie 6 milionów waluty serwerowej, więc mój majątek na 4life wynosi około 6.3 miliona. Zdobyłem go głównie przez handel pojazdami.

Piko - W takim razie przyjdźmy do frakcji, no tak nie ma cię w żadnej. Dlaczego?
Poga - Byłem parę razy we frakcji SARA, ostatnio zastanawiałem się nawet czy nie wrócić, ale zobaczymy, co czas pokaże. Nie ma mnie w żadnej frakcji, ponieważ ostatnio miałem bardzo mało czasu na gry, a w domu byłem, tylko żeby się przespać i znowu rano wyjść.

Piko - Pójdźmy dalej - biznes. Jesteś w biznesie Gold Car Leasing, dlaczego ten? Mógłbyś opowiedzieć czym biznes się charakteryzuje oraz jakie masz tam obowiązki?
Poga - Jestem w tym biznesie dokładnie od sylwestra 2021/22, postanowiłem napisać, aby zobaczyć coś nowego i tak to zostałem do dzisiaj. Biznes charakteryzuje się udzielaniem leasingów graczom, których nie stać jeszcze na pojazd, jaki chcą, a my go im kupujemy, wydajemy klucz, a oni następnie spłacają go co tydzień/miesiąc. Obowiązków na stanowisku V-lidera jest co niemiara, zaczynając od zwykłych leasingów jako agent, aż po przelewanie pieniędzy inwestorom naszego biznesu czy kupno pojazdów dla klientów.

5D4B3bb.png
3.png
5D4B3bb.png

Piko - Kolejne pytanie jest o organizacje, jesteś w SKUP KABLI, dlaczego jesteś tam? Jaka atmosfera tam panuje?
Poga - Jest to organizacja dla bardzo zaufanych znajomych, jestem tutaj właśnie głównie dla panującej atmosfery, która jest niesamowita. Miałem wcześniej dwie Swoje organizacje jako Lider, ale dalej to nie jest to samo co tutaj.

Piko - Okej, kolejne pytanie kieruje w stronę administracji, w której się znajdowałeś. Mógłbyś opowiedzieć historie z tym związaną? Będziesz próbował tam powrócić?
Poga - Historia z tym jest związana taka, że napisałem Swoje drugie podanie na supporta w karierze i akurat poszczęściło mi się dostać za drugim razem. Bodajże dnia 6-stego września obudziłem się o godzinie 2:30 i wtedy spojrzałem na telefon, a tam zobaczyłem dużo gratulacji na messengerze czy discordzie. Zmieszany wszedłem na forum i zobaczyłem ping od Zbyka w wynikach. Zostałem wydalony z niej przez własną głupotę w sumie i nie ma czego się wstydzić, bo kto nigdy nie popełnił błędu. Od momentu wydalenia napisałem już parę podań i próbować będę pewnie jeszcze dalej, ale czy ARCON mi zaufają ponownie, to tego nie wiem. Czas pokaże.

Piko - Czy zmieniłbyś coś na serwerze, jeżeli tak to co?
Poga - Głównie zmieniłbym podejście graczy, ale jest to nie do wykonania, a serwer zmiana dzień jest rozwijany nowymi rzeczami, więc na razie nie, nic bym nie zmienił.

Piko - Teraz odejdziemy od serwera. Masz cechę, która denerwuje inne osoby?
Poga - Hmm... ciężki temat, bo ile osób, tyle słów i cech, która komuś się nie podoba. Dosyć dużo osób nie lubi mojego podejścia do życia, ponieważ na wszystko patrzę przez pryzmat sarkazmu czy zabawy. Parę razy się pojawiło, że jestem toksyczny, ale to już taki sposób bycia sobą.

Piko - Masz w życiu osobę co cię inspiruje?
Poga - Tak, jest to mój tata, inspiruje mnie dążeniem do celu i wytrwałością, bo kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Piko - Słuchasz jakieś muzyki? Jak tak to masz jakiś ulubionych wykonawców lub ulubione utwory?
Poga - Tak, słucham muzyki, głównie jest to kilkaset kawałków pomieszanych od różnych twórców w playliście, ale dosyć lubię utwory Sentino, co nie mogę nazwać lubieniem twórcy xD

Piko - Gdybyś miał zafundowane wakacje, które miejsce byś wybrał?
Poga - Temat rzeka, bo co chwile co innego mi się podoba, ale wróciłbym ponownie do Dubaju.

Piko - Co byś zrobił gdybyś dostał milion realnych złotych?
Poga - Patrząc przez ilość lat i aktualnej inflacji, to milion nie jest dużymi pieniędzmi, kupiłbym mieszkanie, a resztę bym zainwestował.

Piko - Chciałbyś zrobić coś w życiu czego jeszcze nie zrobiłeś?
Poga - Tak, jest tych rzeczy dużo, na początek chciałbym skoczyć ze spadochronu, a kolejne w odległych marzeniach jest lot na kosmos. Zobaczymy czy się uda to drugie.

Piko - Super, dotrwaliśmy do końca! Chcesz kogoś pozdrowić?
Poga - Tak, chciałbym pozdrowić cały biznes GoldCarLeasing oraz organizacje SKUP KABLI, również chciałbym pozdrowić @SzalonyHeniu, @HyperSonic0@Tigerro@Mlonskyy@Norsek@Deviseq17@kondzio990@Karcia*@bonit.@ZoomyKNF@stampiszzz', @agregath@migomath@cementh, @xiws, @Koncentrat15@Kragenss@Kumi@Reksio*@Lisa_@Vogel@Bilu.sus@LuKi16 - profesjonalny kamper tunerów XD To chyba tyle, dzięki za możliwość udzielenia Tobie wywiadu.

5D4B3bb.png
1.png
5D4B3bb.png

undefined_-_Imgur_9.png

Autoryzował: @Sheeker

undefined_-_Imgur_1.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin