Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

1/4 ~ NafazowanY.


Magani.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, Freq nie wypowiadaj sie juz bo jak ja widze co ty piszesz to mi sie smiac chce. Po za tym polecam tobie kupic mózg, bo widac ze go nie posiadasz. To jest kompletnie inne, inaczej rozmieszczone obiekty i wogóle :). Polecam tobie zebys okulary sobie kupil

Edytowane przez NafazowanY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagazowany człowieku, wejdź tam nie to że reklamuje tylko dla przekonania, wejdź i zobacz czy to jest takie same czy inne bo nie wiesz o czym ja mówię, to że dałeś BARIERKI to nie znaczy że to jest inne, rozumiem zmieniłeś koniec tego "toru" ale PROJEKT jest taki sam, mózg to ty sobie dokup bo nie rozumiesz o co mi chodzi a i tak robisz na swoje ;-; ale co mnie to jeszcze obchodzi że "inaczej rozmieszczone obiekty" ale człowieku PROJEKT TAKI SAM JEST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją opine i styl. Rozumiem cie ale to nie jest ten sam PROJEKT, bo tu są dodane barierki i inaczej rozmieszczone barierki przy starcie. Freq jak będę na targu i znajde mózg po przeceie to ci go zakupie. Od tej pory masz zakaz wypowiadania sie w tym temacie bo tylko tu off topic robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się + jest to na innym serwerze i polecam NafazowanY kupić tobie okulary i wbić na tamten serwer i przyjrzeć się zrobiłeś prawie tak samo tylko barierki inaczej rozmieściłeś a tor jest bardzo podobny nawet start zrobiłeś jak na tamtym serwerze jak i koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin