Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny - Comatose / KubsoneG


KubsoneG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed przeczytaniem odpal mjuzikę:


https://www.youtube.com/watch?v=kdUnpV7n1xs


 


Czołem,


Postanowiłem w końcu napisać ten temat.


Kończę [przynajmniej na razie] z 4Life, MTA i generalnie z "E-Życiem"


Moja decyzja została podjęta ze względu iż czeka mnie teraz dużo, dużo nauki.


Ale możecie powiedzieć - nauka, a co po za nauką?


Myślę że znajomi, jakiś sport czy nawet siłownia - tyle wam powinno mówić co mam w planach nie licząc nauki.


 


Chciałbym zrobić tu listę, osób którym naprawdę dziękuję ale..


właśnie jest to jedno ale - było was tylu, że zabrakło by miejsca.


Lecz wypiszę tutaj kilka osób które na zawsze pozostaną mi w pamięci.


 


Zacznijmy od:


 


Maddie - Znamy się z innych serwerów, mam nadzieję że kontakty pozostana na długo, dzięki za wszystko <3


XQward - Ty wiesz za co Ci dziękuję, życze Ci takze szampańskich urodzin, kontakt mamy.


Bolek - Mimo iż było między nami kilka spin, jakoś sie dogadaliśmy. Graj dalej, a może będzie awans na golda :D


Zbyk - Co tu dużo mówić, dzięki za szansę w administracji, którą mam nadzieję dobrze wykorzystałem i będę miał dalej kiedys szanse wykorzystać.


Pracuj dalej nad serwerem, dodawaj dużo nowości, dużo małych skryptów które dodadzą smaczek do gry - to jest przepis na sukces, powodzenia.


 Silny - Słaby, powinieneś trochę przypakować na siłowni nubie :D Do zobaczenia.


GREGORY - Nigdy nie zapomnę twojego wariactwa :D Mówię wam najbardziej pierdolnięty pozytywnie :D Do zobaczenia kochasiu :*


KasiaStoPinć - No co tu dużo mówić, kontakt mamy, dzięki za wszystko.


SP - Dzięki za szansę w SPSA, kiedyś może będę miał szansę ponownie ją wykorzystać.


Duszku - No co, no nic, dzięki za wariackie noce na służbie, kontakt chyba mamy :P


Krul* - SPOJLER ALERT - Krul to najgorszy gracz CSGOŁ w ekipie serwera, nie polecam :D - Mamy kontakt Krulu, wiec sie widzimy w Łodzi


Wujcio_BS - SAPD, SAPD i SAPD :D Wariactwa na kanale i inne :D Trzymson :P 


[..]


Mógłbym tak wypisywać i wypisywać, każdy się do czegoś przyczynił w mojej grze, każdy też się gdzieś pojawił :D


 


A i pomijając dodatkowe pytania - raczej nie zobaczycie mnie na platformie MTA, Steam czy Forum - wyjazd 14 dniowy^^


Myślę, że zawitam tutaj jeszcze nie raz - ale to nie ten czas.


DO ZOBACZENIA


 


 


 


PS: życzę wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów - KNX i XQward, moje życzenia dostaliście na Fejsiku, SeeYa


 


<edit, zmiana nazwy i mjuziki>


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam cię idziesz na serwer na którym gra po 100 osób tylko dlatego że na infka się zarabia 3dni. I tak wrócisz...

Nie idę, jak tak bardzo chcesz moge Ci hmm.. może nie jutro ale za dwa dni wysłać zdjęcia miejsca mojego pobytu [Jade prawie 19 godzin autobusem] A co do powrotu tak jak wspominałem, wrócę.. ale to nie pora by mówić czy sie wróci czy nie - duże rzeczy może sie zdarzyć teraz w moim życiu i to od nich zależy co dalej.  

 

skąd ja znam ten brak czasu xD nie wiem nie potraficie się przyznać że odchodzicie na inny serwer?

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin