Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracowniak _Yale_ oskarżony przez BenG'


SieSio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: BenG;
Nick osoby oskarżonej:  @_Yale_
Powód napisania skargi: Wczoraj kończąc wieczorną rozgrywkę postawiłem swoje auto przed swoim domkiem ID 289. Dzisiaj wchodzę do gry patrzę a autka nie ma,od moderacji dowiedziałem się ze @_Yale_ sholował mój wóz do przechowalni Bóg wie czemu.Nie poniosłem żadnych kosztów ale pracownicy SARA powinni wiedzieć skąd mogą, a skąd nie mogą zabierać pojazdów. Chciałbym żeby _Yale_ wyjaśnił dlaczego odholował mój wóż,oraz okazał screenshoot jak był zaparkowany. Pozdrawiam BenG'

Dowody Brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , stałeś za granicą swojego domku na posesji domku pracownika SARA @Pamefloxe . Odholowałem twoje auto nie mam niestety screenshota bo zapomniałem go zrobić z powodu pośpiechu, dlatego dostałeś auto na przechowalnie a nie na parking policyjny mam świadka który był przy tej sytuacji. Jak chcesz pokaże ci mapę granicami domków.

Edytowane przez _Yale_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze wiem gdzie mam granice domku,tam gdzie zawsze stoi moje auto JEST MÓJ TEREN i nie masz prawa mi zabierać stamtąd auta.Ten twoj cały @Pamefloxe niech się doedukuje jak nie wie gdzie jest granica jego domku.Tak się składa że ten domek gdzie on mieszka kiedys mialem i ten domek nie ma zadnego podjazdu tak jak się konczy płot tak jest koniec jego dzialki  i zaczyna się moja posesja. Według mnie nie masz ss nie z pospiechu tylko specjalnie wzięliście i odholowaliście moje auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin