Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na I_Was_There, yeeciok* - oskarżony przez tzx12345


tzx12345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza:I_Was_There oraz yeeciok* 
    Data i godzina zdarzenia: 17.01.2023 okolice godz. 20
    Pełen opis sytuacji: Gdy zobaczyłem, że funkcjonariusz I_Was_There wykonuje pomiar prędkości (Los Santos Conference Center) postanowiłem do niego podejść. Zapytałem się "Jak mija dzień?", "Co się nie odzywasz?", "Zrobiłem Ci coś?". W pewnym momencie funkcjoariusz I_Was_There nakazał mi odejść i nie utrudniać, zapytałem się go Co ja mu robię, abym musiał odchodzić. Wtem nagle podjechał drugi funkcjonariusz - yeeciok* i gdy już trochę odszedłem nagle zostałem powalony na ziemię i zakuty. Szczerze mówiąc w momencie kiedy dostałem strzał nie wiedziałem nawet dlaczego mam odchodzić. Dopiero po strzale dostałem infomację, że zasłaniam mu coś, wsm nwm co bo ulica w tamtym momencie była pusta a przy jailu, że buguję mu kamerę. Więc tu pytanie do funkcjonariuszy - co ja wam w końcu zrobiłem bo nadal nie wiem. Nie miałem celu takiego działania i gdyby funkcjonariusz napisał to od razu to bym odszedł a nie bawił w kalabury. Funkcjonariusz zachowuje się niczym Panna, z jego zachowania można wywnioskować jedno - Domyśl się.  Po tym jak zostałem zakuty, funkcjonariusz bez jakiejkolwiek ostrożności ( nawet w momencie strzału stał na środku drogi) przechodzi przez jezdnię, gdzie panuje ogromny ruch i stwarza zagrożenie. Zostałem złapany za niewinność, nie utrudniałem pracy, nie skakałem po radiowozie, nie biegałem po środku jezdni, nie używałem wulgaryzmów. Jedyne co to niby bugowałem/ zasłaniałem kamerę o czym nie wiedziałem. Gdy funkcjonariusz zabrał mnie do jaila nadał mi karę w wysokości 20min, gdzie wystarczyłoby upomnienie o tym abym nie bugował kamery. Zachowanie funkcjonariuszy jest śmieszne, nieprofesjonalne i nie przystające na standardy frakcji w jakiej się znajdują. Domagam się ukarania funkcjonariuszy jak i odszkodowania za spędzone 20min w jailu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://streamable.com/503xns

 

 

Ja, tzx12345 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 
Edytowane przez tzx12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Detective II I_Was_There.

Jako że zostałem oskarżony wypowiem się w swoim imieniu. W miejscu Verdant Bluffs Los Santos dokonywałem pomiaru prędkości, w którym inni gracze utrudniali mi pracę w sposób podobny do twojego zasłaniając mi pojazdy nadjeżdżające, parkując pojazdy obok etc. Wykonywałem tylko swoje obowiązki.

22 minuty temu, tzx12345 napisał:

Gdy zobaczyłem, że funkcjonariusz I_Was_There wykonuje pomiar prędkości (Los Santos Conference Center) postanowiłem do niego podejść. Zapytałem się "Jak mija dzień?", "Co się nie odzywasz?", "Zrobiłem Ci coś?". W pewnym momencie funkcjoariusz I_Was_There nakazał mi odejść i nie utrudniać, zapytałem się go Co ja mu robię, abym musiał odchodzić.

Odnosząc się do cytatu wyżej. Nakazałem Ci odejść jednocześnie informując że mi utrudniasz: 

[2023-01-17 20:10:23] [Output] : I_Was_There [541]: Odejdz i nie utrudniaj.
[2023-01-17 20:10:28] [Output] : tzx12345 [400]: ale co ja ci robiÄ™?
[2023-01-17 20:10:39] [Output] : I_Was_There [541]: Stoisz i zaslaniasz mi.
 

40 minut temu, tzx12345 napisał:

Nie miałem celu takiego działania i gdyby funkcjonariusz napisał to od razu to bym odszedł a nie bawił w kalabury.

Nie wiem nadal w jakim celu tam podjechałeś i stałeś zaczepiając mnie ale pomijam już ten fakt...


Logi gdzie widać że prosiłem cię o odejście:
[2023-01-17 20:10:08] [Output] : tzx12345 [400]: ej
[2023-01-17 20:10:13] [Output] : tzx12345 [400]: co siÄ™ nie odzywasz?
[2023-01-17 20:10:16] [Output] : tzx12345 [400]: zrobiłem ci coś?
[2023-01-17 20:10:18] [Output] : tzx12345 [400]: mordo
[2023-01-17 20:10:23] [Output] : I_Was_There [541]: Odejdz i nie utrudniaj.
[2023-01-17 20:10:28] [Output] : tzx12345 [400]: ale co ja ci robiÄ™?
[2023-01-17 20:10:39] [Output] : I_Was_There [541]: Stoisz i zaslaniasz mi.
[2023-01-17 20:10:44] [Output] : tzx12345 [400]: co ty robisz?
[2023-01-17 20:10:50] [Output] : tzx12345 [400]: rikord widjo
[2023-01-17 20:11:00] [Output] : tzx12345 [400]: no i co?
[2023-01-17 20:11:05] [Output] : yeeciok* [448]: 20 minut celowe utrudnianie pracy PD.
[2023-01-17 20:11:05] [Output] : tzx12345 [400]: co ja zrobiłem niby?


Z mojej strony nie zostały użyte żadne środki ŚPB i nie widzę tutaj nigdzie mojej winy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, I_Was_There napisał:

Odnosząc się do cytatu wyżej. Nakazałem Ci odejść jednocześnie informując że mi utrudniasz: 

[2023-01-17 20:10:23] [Output] : I_Was_There [541]: Odejdz i nie utrudniaj.
[2023-01-17 20:10:28] [Output] : tzx12345 [400]: ale co ja ci robiÄ™?
[2023-01-17 20:10:39] [Output] : I_Was_There [541]: Stoisz i zaslaniasz mi.

Taki pro tip, dajcie czas na reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Detective I yeeciok.

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

Więc tu pytanie do funkcjonariuszy - co ja wam w końcu zrobiłem bo nadal nie wiem.

Na start utrudniałeś pomiar prędkości wyżej wspomnianego funkcjonariusza oraz nie wykonywałeś poleceń.

 

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

Dopiero po strzale dostałem infomację, że zasłaniam mu coś, wsm nwm co bo ulica w tamtym momencie była pusta

Co to ma do rzeczy ze ulica była pusta? To że ulica jest pusta oznacza że możesz stać twarzą w twarz blokując funkcjonariuszowi ruchy suszarką i utrudniając mu pomiar?

 

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

Nie miałem celu takiego działania

Skoro nie miałeś na celu takiego działania to po co to robiłeś i tam stałeś?

 

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

gdyby funkcjonariusz napisał to od razu to bym odszedł a nie bawił w kalabury.

Funkcjonariusz cię poinformował abyś odszedł a ty tego nie zrobiłeś dalej zadając pytania i blokując.
 

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

Po tym jak zostałem zakuty, funkcjonariusz bez jakiejkolwiek ostrożności ( nawet w momencie strzału stał na środku drogi) przechodzi przez jezdnię, gdzie panuje ogromny ruch i stwarza zagrożenie.

Kilka zdań temu pisałeś że droga była w tym momencie pusta, to jak to w końcu było? Gdybym widział zagrożenie dla mojej osoby to poczekał bym z tym przechodzeniem.

 

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

Zostałem złapany za niewinność, nie utrudniałem pracy, nie skakałem po radiowozie, nie biegałem po środku jezdni, nie używałem wulgaryzmów. Jedyne co to niby bugowałem/ zasłaniałem kamerę o czym nie wiedziałem.

Czyli jednak wiesz za co zostałeś ukarany, a co do utrudniania pracy jako FP na innym serwerze powinieneś wiedzieć że takie zachowania nie zachęcają funkcjonariuszy do interakcji.

 

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

Gdy funkcjonariusz zabrał mnie do jaila nadał mi karę w wysokości 20min, gdzie wystarczyłoby upomnienie o tym abym nie bugował kamery.

Tutaj zostałeś ukarany według taryfikatora więziennego, a o upomnieniach decyduje ja a nie ty.

 

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

Zachowanie funkcjonariuszy jest śmieszne, nieprofesjonalne i nie przystające na standardy frakcji w jakiej się znajdują.

Nie będąc w szeregach naszej frakcji nie powinieneś wypowiadać się na jej temat bo nie wiesz jakie zasady w niej panują.

 

W dniu 17.01.2023 o 20:46, tzx12345 napisał:

Domagam się ukarania funkcjonariuszy jak i odszkodowania za spędzone 20min w jailu.

A o tym zdecyduje już zarząd.


 

Pozdrawiam!

Edytowane przez yeeciok*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yeeciok* napisał:

Co to ma do rzeczy ze ulica była pusta? To że ulica jest pusta oznacza że możesz stać twarzą w twarz blokując funkcjonariuszowi ruchy suszarką i utrudniając mu pomiar?

Byłeś przy tym jak mu utrudniałem? Nie, to po co przyjeżdżasz na trzeciego i udajesz, że jesteś fajny bo uratujesz kolegę. On jest od tego aby interweniować jeżeli ktoś mu utrudnia, ewentualnie osoba, która jest obok i wszystko widzi.

 

3 godziny temu, yeeciok* napisał:

Skoro nie miałeś na celu takiego działania to po co to robiłeś i tam stałeś?

Oczywiście, że nie miałem i nie robiłem tego celowo. Skoro mu utrudniałem w czymś to mógł to napisać od razu a na pewno bym odszedł. Już z jego widocznej niechęci do konwersacji powoli odchodziłem, lecz ty postanowiłeś mnie obezwładnić chwilę po jego wiadomości w czym mu tak silnie utrudniam.

 

3 godziny temu, yeeciok* napisał:

Funkcjonariusz cię poinformował abyś odszedł a ty tego nie zrobiłeś dalej zadając pytania i blokując.

Ma obie lewe ręce, że musisz mu pomagać? Skoro ma dostęp do broni i możliwość mnie obezwładnienia to może się mną zając skoro mu utrudniam.

 

3 godziny temu, yeeciok* napisał:

Kilka zdań temu pisałeś że droga była w tym momencie pusta, to jak to w końcu było? Gdybym widział zagrożenie dla mojej osoby to poczekał bym z tym przechodzeniem.

Widocznie jesteś ślepy, na nagraniu widać jak narasta ruch w tamtym miejscu a ty postanawiasz stać na środku jezdni i oddawać strzały.

 

3 godziny temu, yeeciok* napisał:

Czyli jednak wiesz za co zostałeś ukarany, a co do utrudniania pracy jako FP na innym serwerze powinieneś wiedzieć że takie zachowania nie zachęcają funkcjonariuszy do interakcji.

Nie, nadal nie wiem... Czytaj całość a nie po łebkach. Jeden pisze mi, że mu zasłaniam a drugi, że buguję. To są dwie różne rzeczy. 
Zajmijmy się tobą a nie moim pobytem w frakcji na innym serwerze. 

 

3 godziny temu, yeeciok* napisał:

Tutaj zostałeś ukarany według taryfikatora więziennego, a o upomnieniach decyduje ja a nie ty.

Serio? za jakieś błahe pytania do fp dostaję 20min? Nie mam tutaj problemu do taryfikatora bo tego nie zmienię ale sam piszesz, że Ty decydujesz o tym czy nadajesz upomnienie czy karę. W zupełności wystarczyłoby upomnienie. Doskonale widać, że jedyne co robiłem to zadawałem pytania, nie powiedziałbym że jest to utrudnianie.

 

3 godziny temu, yeeciok* napisał:

Nie będąc w szeregach naszej frakcji nie powinieneś wypowiadać się na jej temat bo nie wiesz jakie zasady w niej panują.

Faktycznie, ostatnie słowa a dokładnie "i nie przystające na standardy frakcji w jakiej się znajdują." nie powinny się tutaj znajdować. O tym decyduje zarząd lecz reszta jak najbardziej trafna.



Chciałbym dodać iż:
Sprawa z I_Was_There jest wyjaśniona. Po dłuższym analizowaniu nagrania i przemyśleniach nie dostrzegam nieprawidłowości w jego postępowaniu a skarga jest kierowana głównie do funkcjonariusza o nicku: yeeciok*.

Edytowane przez tzx12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.
Jeśli dobrze rozumiem - w zwyczaju masz podchodzić do ludzi, zawracać im głowę kiedy wykonują swoje czynności? W tym przypadku zdecydowanie utrudniałeś odcinkowy pomiar prędkości, przez bugowanie kamery.

F-usz jest osobą odpowiednio uprzywilejowaną do wydawania Tobie poleceń rzędu opisanych w skardze. Twoim obowiązkiem jest je wykonać, opcjonalnie potem próbować ów sytuację z f-uszem omawiać. Nie widzę tutaj błędu ze strony @I_Was_There.
Stricte (z  zarzutów zawartych w skardze) @yeeciok* również nie zawinił. Złamana została inna zasada, za którą f-usz zostanie odpowiednio ukarany.

Skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin