Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Szkoleniowcem Wantedmax


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie poziome z logiem i bez

Witam wszystkich czytelników, z tej strony Starszy Redaktor @Exp0. z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam was do przeczytania wywiadu z Szkoleniowcem @Wantedmax

Linie poziome z logiem i bez

ySEWl5x.png

Linie poziome z logiem i bez

E - Exp0.
W - Wantedmax

Linie poziome z logiem i bez

E - Witam, z tej strony Exp0. Redaktor z Redakcji 4life News. Byłbyś chętny udzielić odpowiedzi na kilka pytań?
W - Siemanko, z miłą chęcią odpowiem na pytania.

E - To na początek opowiesz coś o sobie?
W - Mam na imię Mateusz mam 21 lat, aktualnie uczęszczam do technikum na kierunku teleinformatyk, gdzie jestem w klasie maturalnej. Moimi zainteresowaniami są przede wszystkim sporty ekstremalne oraz muzyka.

E - Masz jakiś swój ulubiony gatunek muzyczny? Jeśli tak to jaki?
W - Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest phonk i różne piosenki typu remixy/bootlegi. Raczej skupiam się na pierwszym gatunku, lecz wiadomo, posłucham każdej muzyki z wyjątkiem opery i muzyki klasycznej.

E - Oglądasz filmy bądź seriale, jeżeli tak masz jakiś ulubione tytuły?
W - Seriali nie oglądam w ogóle, lecz zdarza mi się oglądać filmy, najbardziej lubię filmy akcji. Jako ulubiony film myślę, że mogę zaliczyć szybkich i wściekłych.

E - A więc przejdźmy do pytań głównie związanych z życiem wirtualnym. Grasz w jakieś inne tytuły oprócz MTA?
W - W większości czasu skupiam się bardziej na scenie MTA, lecz pogrywam od czasu do czasu w takie gry jak: Rocket League, League Of Legends, Call Of Duty oraz CS:GO.

E - Skąd się dowiedziałeś o serwerze 4life? Jakie były twoje początki na nim
W - Szczerze mówiąc o serwerze, dowiedziałem się przypadkiem, grając z kolegą i szukając serwera, aby zostać na dłużej, padło na 4Life. Z początku jak to początkujący gracz zdałem prawo jazdy kategorii B. Pracowałem na magazynie, gdzie kiedyś znajdował się on w Bayside Marina, zarobiłem tam swoją pierwszą gotówkę, a później kupiłem pierwszy pojazd, jakim był vincent.

E - Ile masz przegranych godzin na serwerze? Co udało Ci się osiągnąć przez tyle czasu?
W - Na obecną chwilę mam przegrane 2285 godzin na serwerze, przez ten czas nabrałem sporo znajomości, z którymi trzymam się aż do dzisiaj, a także osiągnąłem spory majątek jak na moje możliwości.

E - Jaki masz majątek na obecną chwilę?
W - Na chwilę obecną mam majątek w wysokości +/- 6kk.

E - Jakie pojazdy aktualnie posiadasz?
W - Pojazdy, które aktualnie posiadam, są to: Sentinel 2.2 PFT, ZR-350 2.2 PFT, Premier 2.2 PFT, Maverick i jakieś donice na lampie.

E - Jesteś we frakcji SARA na randze Inspektor Naczelny oraz na stanowisku szkoleniowca opowiesz coś o frakcji?
W - Do frakcji Road Assistance dołączyłem 27 lutego 2022 roku, od razu frakcja mi się spodobała pod względem chociażby samych szkoleń, które były prowadzone jak na grę bardzo interesująco, jak i zarządu, który profesjonalnie podchodził do graczy. Frakcja SARA zajmuje się przede wszystkim holowaniem pojazdów lądowych, jak i powietrznych. Do pojazdów lądowych używamy lawety DFT-30, zaś do powietrznych jednostki Over-Size, gdzie potrzebujemy przynajmniej dwóch pilotów. Zaciekawiły mnie również akcje roleplay odgrywane w ciekawy sposób przez pracowników, po jednoosobowe RP, aż po pięcioosobowe.

Linie poziome z logiem i bez

CtsxAqk.png

Linie poziome z logiem i bez

E - Jakie masz obowiązki na swoim stanowisku?
W - Na swoim stanowisku szkoleniowca posiadam obowiązki w postaci prowadzenia szkoleń. Posada niesie dodatkowe obowiązki, ale dobrze odnajduje się na tej posadzie, ponieważ uwielbiam współprace z innymi graczami.

E - Dlaczego akurat ta frakcja?
W - Do frakcji dołączyłem poprzez polecenie znajomych. Napisałem pierwsze podanie, zostałem przyjęty w szeregi i jestem, aż dotąd.

E - Co byś zmienił we frakcji?
W - We frakcji na ten moment nic bym nie zmienił.

E - Jeżeli nie frakcja SARA, jaka by to była inna frakcja?
W - Myślę, że SAPD.

E - Przejdźmy może teraz do spraw biznesu, należysz obecnie do 4Music, jesteś na randze Starszy prezenter, opowiesz coś o tym biznesie?
W - 4Music, czyli serwerowe radio, gdzie możemy nadawać audycje. Do radia dołączyłem 3 listopada 2020 roku z krótką przerwą. W radiu początkowo zapoznajemy się z wszelakim zasadami, które panują w biznesie, następnie poznajemy samych siebie i po ukończeniu szkolenia z obsługi wirtualnej DJ'ki podchodzimy do egzaminu.

E - Poleciłbyś śmiało ten biznes czytelnikom?
W - Oczywiście, że tak osoba, która by aplikowała w szeregi, mogłaby się dzielić swoją muzyką z innymi użytkownikami, a także bawić się razem z nimi poprzez organizowanie np. zlotów no i oczywiście poznawać nowe znajomości. Wystarczy dobra muzyka i zapał, a przede wszystkim uśmiech na twarzy.

E - Jesteś w organizacji Empire - a nawet jesteś jej liderem opowiesz coś o niej?
W - Organizacja została założona 11 listopada 2020 roku przez naszego szejka @Dubaj, nasza główna baza znajduje się w LV na dzielnicy Caligula's Palace. W organizacji panuje miła atmosfera, jako zarząd podchodzimy do każdej osoby sprawiedliwie i uczciwie. Druga zaś baza jest to kontener mieszkalny obok kurierki. Posiadamy sporo luksusowych, jak i sportowych pojazdów, helikoptery oraz jedną z największych baz na serwerze. Oczywiście zachęcam każdego do dołączenia do niej!

E - Posiadasz jakiś cel bądź może nawet cele na serwerze?
W - Tak, jednym z moich celów na serwerze jest kupno Turismo oraz Longa, a ponadto angażowanie się we frakcję i zdobycie posady egzaminatora.

E - Czy zmieniłbyś coś na serwerze?
W - Na dzień dzisiejszy zmieniłbym lokalizację strefy DM, dodał więcej osiedli mieszkalnych.

E - Masz jakieś marzenie, którym chciałbyś się z nami podzielić?
W - Jednym z moich marzeń jest zdać maturę, zacząć pracować i zdobyć wszystkie cele, które uznałem za potrzebne mi do życia, dom, rodzina.

E - Chciałbyś kiedyś wstąpić do ekipy administracyjnej na serwerze?
W - Nie myślałem o tym, raczej by mnie to nie satysfakcjonowało, wiem, że sporo czasu trzeba poświęcić czasu na posadzie supporta, ale na ten moment nie.

E - Właściwie to było moje ostatnie pytanie. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
W - Chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników, organizację Empire, całą frakcję SARA oraz bliskie mi osoby: @Dubaj, @Nivorm, @Kamilos2265, @Dza_Dza, @NightSaber, @A$U$, @BartiCK, @mendyx*, @BidoN, @Drosia, @geremek, @Szczot4, @AdekUchiha, @HUbi_, @ZgReD_eK, @J0hnny_, @Kumi, @Qubixo, @Radoo*, @Vogel, @EloBenc6969, @MisiekplTeam, @lil_kasztan, @PalGrom, @Danio, @I_Was_There, @Roxel, @SE1NU, @Czapla*, @Domciol, jak i również ciebie.

Linie poziome z logiem i bez

1YrtA6n.png

Linie poziome z logiem i bez

EeEg1HN.png

Autoryzował: @Sheeker

Linie poziome z logiem i bez

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin