Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AngelOfDeath, I_Was_There - oskarżony przez DeemZ.


ReaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @AngelOfDeath @I_Was_There
Data i godzina zdarzenia: Zaczęcie akcji około 17:00, dnia 30 marca 2023 roku.

Pełen opis sytuacji: No więc tak, kiedyś uciekłem SAPDowi @Wr77zeR. bulletem więc dostałem wpis. Dziś zatrzymał mnie @AngelOfDeath, a wiedząc bym miał wpis po prostu spróbowałem uciec. Zacząłem uciekać, jako bym miał mało paliwa w Schafterze to  przesiadłem się na helikopter w którym sobie latałem. Zobaczył mnie funkcjonariusz @I_Was_There które zaczął mnie gonić  w ruchu powietrznym, funkcjonariusz został poinformowany o moim planie ucieczki bym poleciał na koniec mapy i NIGDZIE nie napisał, że to jest nielegalne. Potem byłem już mały kawałek za mapą San Andreas po prostu, a nie gdzieś przy końcu mapy. I_Was_There poinformował mnie o możliwości pójścia do jaila przez PID za latanie poza mapą San Andreas więc prawie od razu, może przeleciałem max 100metrów ponieważ pisałem, po tym zatrzymałem się i zacząłem wracać na teren San Andreas, I_Was_There po informacji sobie po prostu zawrócił i skończył pościg, a AngelOfDeath wsadził mnie na 200minut do jaila z powodem Wpis, Mandat. Też prosiłbym o podpunkt regulaminu zakazujący wylot poza mapę, przeczytałem  Regulamin frakcji, Taryfikator więzienny oraz Taryfikator parkingu policyjnego i nic nie znalazłem, jedynie co znalazłem to podobny punkt lecz nic o wylocie poza mapę nie jest napisane - 

  • celowe zabicie się / wyjście z serwera / użycie tpev - 40minut


Dowód, który to potwierdza całe zajście:  Dowód - 1 (Powrót po ostrzeżeniu, jeśli trzeba dam dłuższy lecz to różnica 4/5 sekund), Dowód - 2 (Informacja o wycieczce na koniec mapy, funkcjonariusz nie poinformował mnie o możliwość pójścia do jaila przez PID za to, nie wiem czy można to jakoś uznać lecz kazał mi wylądować na wodzie.)

Ja, DeemZ. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

 

Edytowane przez DeemZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanownie, jEsvLie.png AngelOfDeath.
Po przesiadce do seasparrowa byłeś ścigany jedostką AIR, w której skład wchodzili jEsvLie.png @I_Was_There oraz Police Officer I @Sancte_Padre. Podczas ucieczki leciałeś między innymi przez strefę DM, aby następnie udać się poza teren stanu San Andreas. W momencie gdy wyleciałeś po za mapę dostałeś informację, że jak nie zawrócisz to zostaniesz wsadzony poprzez PID. Gdy upłynęło kilkadziesiąt sekund od owych funckjonariuszy dostałem meldunek, że zignorowałeś informację i wciąż lecisz po za mapę (w tym samym kierunku co wcześniej) , stąd też decyzja o wsadzeniu po przez PID. Kwota mandatu wynosiła 18690PLN, stąd też 200 minut więzienia. (187 minut mandat oraz 30 za wpis).

Ode mnie to tyle. Czekam na ostateczną decyzję Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, AngelOfDeath napisał:


Po przesiadce do seasparrowa byłeś ścigany jedostką AIR, w której skład wchodzili jEsvLie.png @I_Was_There oraz Police Officer I @Sancte_Padre. Podczas ucieczki leciałeś między innymi przez strefę DM, aby następnie udać się poza teren stanu San Andreas. W momencie gdy wyleciałeś po za mapę dostałeś informację, że jak nie zawrócisz to zostaniesz wsadzony poprzez PID.

Dla jasności, wlot na strefe DM - https://streamable.com/5wziol 

13 minut temu, AngelOfDeath napisał:

 W momencie gdy wyleciałeś po za mapę dostałeś informację, że jak nie zawrócisz to zostaniesz wsadzony poprzez PID. Gdy upłynęło kilkadziesiąt sekund od owych funckjonariuszy dostałem meldunek, że zignorowałeś informację i wciąż lecisz po za mapę (w tym samym kierunku co wcześniej)

Nie wiem ile dla was kiladziesiąt sekund lecz dla mojego komputera jest to 10 sekund, też nie wiem kiedy dokładnie Ci to napisał bo jaila otrzymałem 5/10minut po odlocie funkcjonariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, |TAXO|ReaR napisał:

Nie wiem ile dla was kiladziesiąt sekund lecz dla mojego komputera jest to 10 sekund, też nie wiem kiedy dokładnie Ci to napisał bo jaila otrzymałem 5/10minut po odlocie funkcjonariusza.

Czas był taki, bo czas oczekiwania na przyjazd lawety wynosił 10-15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Detective II I_Was_There.
 

1 godzinę temu, |TAXO|ReaR napisał:

I_Was_There poinformował mnie o możliwości pójścia do jaila przez PID za latanie poza mapą San Andreas więc prawie od razu, może przeleciałem max 100metrów ponieważ pisałem, po tym zatrzymałem się i zacząłem wracać na teren San Andreas, I_Was_There po informacji sobie po prostu zawrócił i skończył pościg

2 godziny temu, |TAXO|ReaR napisał:

funkcjonariusz nie poinformował mnie o możliwość pójścia do jaila przez PID za to, nie wiem czy można to jakoś uznać lecz kazał mi wylądować na wodzie.)

Podesłałeś nagranie na którym widać że po otrzymaniu ostrzeżenia przez megafon i po odpisaniu/napisaniu "[2023-03-30 17:15:17] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: no to nie lecimy poza mapÄ™" lecisz dalej kierując się coraz głębiej poza mapę (https://streamable.com/7pmuyx).

[2023-03-30 17:15:03] [Output] : *MEGAFON* (Sancte_Padre): Dalszy Lot poza mapę będzie skuktował wsadzeniem do więzienia po PID'idze
[2023-03-30 17:15:17] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: no to nie lecimy poza mapÄ™
[2023-03-30 17:15:20] [Output] : I_Was_There [99]: Trafisz po PID
[2023-03-30 17:15:21] [Output] : I_Was_There [99]: Dziękuję ode mnie to wszystko, życzę miłego dnia
[2023-03-30 17:15:54] [Output] : << |TAXO|ReaR [449]: No dobra juĹĽ nie lece :(
[2023-03-30 17:16:24] [Output] : >> |TAXO|ReaR [449]: Caly czas kierowales sie poza mape
[2023-03-30 17:16:35] [Output] : << |TAXO|ReaR [449]: Ale teraz stoje w miejscu po Twoim ostrzeĹĽeniu
[2023-03-30 17:16:44] [Output] : >> |TAXO|ReaR [449]: Trafisz po PID'dzie do wiezienia za wylecenie poza teren mapy SA.
[2023-03-30 17:16:56] [Output] : << |TAXO|ReaR [449]: przecież nie wyleciałem poza teren xd
W czasie w którym pisałeś nam: "[2023-03-30 17:15:17] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: no to nie lecimy poza mapÄ™" mogłeś na spokojnie powrócić na mapę, lub chociaż spróbować nawrócić w kierunku mapy.
Przekazałem owe informacje do dowodzącego ową akcją @AngelOfDeath.

Wspominałem mu również o twoim taranowaniu helikoptera policyjnego, twoim zdaniem nie było to celowe (https://imgur.com/a/XwWIv60). 
Chciałbym również dodać że przez wiadomości niżej wymienione miałem prawo - i tak też zrobiłem - uznać, że nie do końca mogę potraktować poważnie twoją responsywność na nasze polecenia.
[2023-03-30 17:09:27] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: i myyyk bokiem
[2023-03-30 17:10:07] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: sr
[2023-03-30 17:10:10] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: nie umiem latać
[2023-03-30 17:12:49] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: lecicie na tripa ze mnÄ…?
[2023-03-30 17:12:51] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: na koniec mapy
[2023-03-30 17:13:02] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: śmiesznie będzie
[2023-03-30 17:13:08] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: xd
[2023-03-30 17:13:51] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: ej ajwasther
[2023-03-30 17:14:01] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: a angel wyjechał z bazy czy dalej tam sedzi xd
[2023-03-30 17:14:05] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: i próbuje przez płot przejechać


Ode mnie to tyle. Czekam na ostateczną decyzję Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 cytaty: Przeczytaj dokładnie co jest napisane.

19 minut temu, I_Was_There napisał:

 

Podesłałeś nagranie na którym widać że po otrzymaniu ostrzeżenia przez megafon i po odpisaniu/napisaniu "[2023-03-30 17:15:17] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: no to nie lecimy poza mapÄ™" lecisz dalej kierując się coraz głębiej poza mapę (https://streamable.com/7pmuyx).

Przecież doskonale widać na nagraniu, że pisałem i wracałem z powrotem na teren San Andreas.

20 minut temu, I_Was_There napisał:

Wspominałem mu również o twoim taranowaniu helikoptera policyjnego, twoim zdaniem nie było to celowe (https://imgur.com/a/XwWIv60). 
Chciałbym również dodać że przez wiadomości niżej wymienione miałem prawo - i tak też zrobiłem - uznać, że nie do końca mogę potraktować poważnie twoją responsywność na nasze polecenia.
[2023-03-30 17:09:27] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: i myyyk bokiem
[2023-03-30 17:10:07] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: sr
[2023-03-30 17:10:10] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: nie umiem latać
[2023-03-30 17:12:49] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: lecicie na tripa ze mnÄ…?
[2023-03-30 17:12:51] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: na koniec mapy
[2023-03-30 17:13:02] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: śmiesznie będzie
[2023-03-30 17:13:08] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: xd
[2023-03-30 17:13:51] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: ej ajwasther
[2023-03-30 17:14:01] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: a angel wyjechał z bazy czy dalej tam sedzi xd
[2023-03-30 17:14:05] [Output] : |TAXO|ReaR [449]: i próbuje przez płot przejechać

 

Przecież wszystko na poważnie pisałem co też można zobaczyć na dowodach, a za taran przeprosiłem. Miała być to próba zmylenia was lecz nie była ona udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zmieniać kontekstu zdań.

- Zobaczył mnie funkcjonariusz @I_Was_There które zaczął mnie gonić  w ruchu powietrznym, funkcjonariusz został poinformowany o moim planie ucieczki bym poleciał na koniec mapy i NIGDZIE nie napisał, że to jest nielegalne.

- Potem byłem już mały kawałek za mapą San Andreas po prostu, a nie gdzieś przy końcu mapy. I_Was_There poinformował mnie o możliwości pójścia do jaila przez PID za latanie poza mapą San Andreas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@I_Was_There "Wyladuj na wodzie" - Prosiłbym o wyjaśnienie o co chodziło z tym poleceniem wydanym dla ściganego. 

@DeemZ. Po dokładnym sprawdzeniu logów od momentu poinformowania Ciebie o konsekwencjach dalszego lotu poza mapę do momentu informacji o więzieniu przez PID minęło dokładnie 16 sekund. Dlaczego po upływie aż tylu sekund, dalej kierowałeś się poza mapę? Wydaje mi się, że jest to wystarczająca ilość czasu, żeby zawrócić i lecieć w drugą stronę.

Oraz ostatni raz proszę o poprawienie wzoru, bo w dalszym ciągu jest błędny.

Edytowane przez Veon.ogf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin