Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Lumbago, oskarżony przez minecraftmaciek2010PL.


minecraftmaciek2010PL.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: minecraftmaciek2010PL
Nick osoby oskarżonej: @Lumbago
Powód napisania skargi: Wsadził mi moje auto comet 2.2 pft kolor niebieski na parking policyjny z powodem "postój na zakazie postoju" a ja stałem na zakazie zatrzymywania się a nie postoju, wiec jak pracownik nie zna znakow drogowych to wyslijcie go na kurs doszkalajacy a najlepiej to wywalcie ze swojego grona
Dowody:  Parking policyjny

Spoiler

FznlFp4.png

Miejsce gdzie stałem

Spoiler

46MsLsn.png

znaki drogowe

Spoiler

xznaki-zakazu.jpg.pagespeed.ic.KntrL5yNb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultury trochę, skarga jest oficjalna. Przechodząc do zarzutów, jeśli nie wiesz jak dany znak się nazywa i po co on jest, to już twój problem. Na załączonym dowodzie nr. 2, wyjaśniłeś wszystko, dzięki. Czekam na wypowiedź zarządu.
https://imgur.com/a/nLcaLKd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lumbago napisał:

Kultury trochę, skarga jest oficjalna. Przechodząc do zarzutów, jeśli nie wiesz jak dany znak się nazywa i po co on jest, to już twój problem. Na załączonym dowodzie nr. 2, wyjaśniłeś wszystko, dzięki. Czekam na wypowiedź zarządu.
https://imgur.com/a/nLcaLKd

typie ty mi nie muw o kulturze, to ty nie znasz nazwy wlasnie bo stalem na zakazie zatrzymywania się a wsadziles mi pojazd za stanie na zakazie postoju a tam nie było zakazu postoju, wiec to ty teraz sie osmieszasz nie znajac podstawojej wiedzy jaką są znaki drogowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2023 o 22:47, Lumbago napisał:

Postój czy zatrzymywanie się, na tym serwerze nie ma to znaczenia. Pisząc tą skargę, tylko się ośmieszasz. Pozdrawiam

XD znaki nie maja znaczenia? Chłopie ty się ośmieszasz. STOI ZAKAZ ZATRZYMYWANIA SIĘ a nie zakaz postoju a ty mówisz ze to nie ma znaczenia? Są to dwa różne znaki i mają różne znaczenie, wsadzenie na pp było słuszne ale powód który dałeś to sobie z palca wyssałeś, nie wiem czy masz prawo jazdy irl czy bedziesz zdawał ale powiedz do egzaminatora ze znaki nie mają znaczenia, zobaczymy czy zdasz egzamin

Edytowane przez minecraftmaciek2010PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2023 o 09:38, Lumbago napisał:

Powiedz mi gdzie na 4life występują te dwa znaki? Moje profilowe idealnie odpowiada na tą skargę. 

XD, a po co mają wystepować na serwerze dwa znaki? Jest jeden to wystarcza, i jest to zakaz ZATRZYMYWANIA SIĘ a nie zakaz postoju, to tak samo jakbys pomylił zakaz ruchu w obu kierunkach a ograniczenie prędkości, takie same znaki tylko te mają w sobie liczbe a te nie, są to dwa zupełnie różne znaki poprostu podobne do siebie ale jednak inne. Ty w tym momencie zamiast przyznać się do błędu i przeprosić za swoją niewiedze brniesz w to głębiej i bardziej się ośmieszasz, a zaraz za twoje profilowe tez napisze skarge ze są w nim brzydkie słowa  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z taryfikatorem pojazd został odholowany prawidłowo.
Co do całej reszty, myślę, że nie jest to miejsce do komentowania tego, ponieważ nie jest to związane stricte z treścią skargi, mimo wszystko pojawią się indywidualne konsekwencje wynikające z przedstawionych tutaj wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin