Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa techniczna 11.05. 05:00


ZbyK.gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mega podoba mi się wasze podejście do serwera. Powracając do informacji napisanej 25.03 o obciążeniu serwera oraz skontaktowaniem się z stuffem MTA. Jest to praktycznie niemożliwe aby w jakikolwiek sposób można by się z nimi skontaktować, wygląda mi to na totalne olewanie owej platformy. Optymalizacja na serwerze dla osób z słabszymi komputerami byłaby fajową sprawą, sam borykam się z tym problemem, najlepsze jest to że MTA ma to totalnie w ... Np na starszym komputerze który ma 10 lat gra działa mi owiele płynniej niż na komuputerze sprzed 3 lat. Jest to totalne olewanie sprawy oraz brak zainteresowania się platformą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
7 minut temu, MirekFramuga. napisał:

Mega podoba mi się wasze podejście do serwera. Powracając do informacji napisanej 25.03 o obciążeniu serwera oraz skontaktowaniem się z stuffem MTA. Jest to praktycznie niemożliwe aby w jakikolwiek sposób można by się z nimi skontaktować, wygląda mi to na totalne olewanie owej platformy. Optymalizacja na serwerze dla osób z słabszymi komputerami byłaby fajową sprawą, sam borykam się z tym problemem, najlepsze jest to że MTA ma to totalnie w ... Np na starszym komputerze który ma 10 lat gra działa mi owiele płynniej niż na komuputerze sprzed 3 lat. Jest to totalne olewanie sprawy oraz brak zainteresowania się platformą.

Otrzymaliśmy już odpowiedź od MTA, jednak na ten moment były to tylko i wyłącznie ogólniki.
Od czasu kontaktu czekamy na większy ruch, aby przekazać dokładniejsze dane do diagnostyki problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ZbyK.gg napisał:

Otrzymaliśmy już odpowiedź od MTA, jednak na ten moment były to tylko i wyłącznie ogólniki.
Od czasu kontaktu czekamy na większy ruch, aby przekazać dokładniejsze dane do diagnostyki problemu.

No to jednak zwracam honor MTA za szybkie (jak na nich) odpisanie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin