Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak kopać i oglądać(netflixa,hbo) na jednym monitorze.


WhiteNigga*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jest to lekko ulepszona wersja poradnika gracza shvky.

Na pewno próbowałeś kiedyś wyciągnąć okienko z wideo(na netflixie) w operze a tu klops napisy zostają w przeglądarce i wygląda to mniej więcej tak:

Znalazłem jeden jedną prostą aplikację która umożliwi ci przypięcie przeglądarki do ekranu aby się nie alttabowała, konkretnie jest to DeskPins - https://efotinis.neocities.org/deskpins/
Oczywiście jest to program sprawdzony przetestowany i w 100% bezpieczny.
Obsługa programu jest banalnie prosta.
Pobieramy, wypakowywujemy, instalujemy, włączamy ustawiamy tryb wyświetlania w mta jako borderless(może na innych też działa nie wiem nie sprawdzałem)

Spoiler

image.png.43df350012de795122bcd81961911c5d.png

Ustawiamy naszą przeglądarkę(oczywiście dowolną nie musi to być OperaGX)nad mta np w taki sposób:
 

Klikamy na pasek tutaj znjdziemy nasza aplikacje:
 

klikamy na nią kursor zamiania nam się w pinezkę klikamy na przeglądarke i cieszymy się oglądaniem naszego ulubionego serialu bez konieczności oglądania go z polskim dubbingiem. 

Efekt końcowy powinien wyglądać mniej więcej tak:
 

Aby wszystko działało idealnie pod przeglądarkę trzeba odpalić konsole i kliknąć na mta.

Edytowane przez WhiteNigga*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin