-
Postów
41 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
O PeLeveJ*

- Urodziny 30.06.2004
W świecie gry
- ID konta gracza 103000
- Nick PeLeveJ*
- Data rejestracji 2017-11-25 13:17:24
- Ostatnio widziany 2026-06-18 14:27:09
- Łączny czas gry 1249 godz. 04 min.
- Organizacja Olimp
- ➜ Ranga Giant
Respekt
-77
-77
Life Points
23149
23149
Punkty karne
2883
2883
Kontakt
- E-mail:
-
Steam:
Pelevej
-
Discord
pelevej
- Strona internetowa:
Informacje o profilu
-
Lokalizacja:
Grochów
-
Płeć:
mężczyzna
Ostatnie wizyty
4 215 wyświetleń profilu
Osiągnięcia PeLeveJ*
Użytkownik (2/4)
161
Reputacja
-
PeLeveJ* zareagował(a) na aktualizację statusu:
Gratulacje! Widzimy się na S1 : ) @uselk.todlugo @im8yearsold @hoskinpdw @Slovianek @
-
PeLeveJ* zareagował(a) na aktualizację statusu:
gz @uselk.todlugo @im8yearsold @hoskinpdw @Slovianek @AzureN @Patryk99 @Najcior. @_ry
-
PeLeveJ* zareagował(a) na aktualizację statusu:
Gratulacje dla nowych Cadetów, widzimy się na służbie @uselk.todlugo @im8yearsold @ho
-
PeLeveJ* zareagował(a) na aktualizację statusu:
Gratulacje wszystkim poniższym, widzimy się na służbie! @uselk.todlugo @im8yearsold @
-
PeLeveJ* zareagował(a) na aktualizację statusu:
Gratulacje dla nowych Cadetów, widzimy się na służbie @uselk.todlugo @im8yearsold @ho
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
✮
GrabeKK zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jak mieć więcej niż 60 FPS na serwerze i nie tylko! [Lossless Scaling]
-
Nniox zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jak mieć więcej niż 60 FPS na serwerze i nie tylko! [Lossless Scaling]
-
WARGA.mopar zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jak mieć więcej niż 60 FPS na serwerze i nie tylko! [Lossless Scaling]
-
Jak mieć więcej niż 60 FPS na serwerze i nie tylko! [Lossless Scaling]
PeLeveJ* opublikował(a) temat w Archiwum poradników
Witajcie, jakiś czas temu do jednego programu weszły pewne aktualizacje, które umożliwiają robić pewne cuda, które do tej pory wydawały się niemożliwe. Mianowicie dzięki niemu w grach z maksymalną ilością 60 fps (i nie tylko) jesteśmy w stanie pójść w górę i uzyskać wyższe klatki na sekundę i, co najważniejsze, nie ingerując w żaden sposób w pliki gry itp. Jest niestety, co prawda, jeden minus, który niektórym może przeszkadzać, chociaż nie powinno, bo program naprawdę czyni cuda. Mianowicie program jest płatny, kosztuje 27 zł. Osobiście uważam, że nie jest to dużo jak za program, który można powiedzieć, że po prostu dodaje nam fps-y, co brzmi absurdalnie, ale rzeczywiście tak jest. Program nazywa się "Lossless Scaling" i znajdziecie go na Steamie. Poniżej zrzuty ekranu moich ustawień i w skrócie wam powiem, jak go używać. I. II. III. IV. Gdy już sobie ustawicie tak, jak chcecie albo jak ja mam, przechodzicie do gierki i klikacie Ctrl+Alt+S / ewidentnie klikacie w okienku "skaluj" i w ciągu 5 sekund przechodzicie do mta i po tych 5 sekundach też wam się uruchomi. WAŻNE! Grę musicie mieć w oknie, okno bez ramki też może być, czyli bez różnicy. Ważne jest żeby nie mieć gry w trybie pełnoekranowym. Pamiętajcie, że wszystko możecie dostosować pod własne potrzeby. Mając 240 Hz przy tych ustawieniach, program imituje mi max 180/170 fps-ów. Z minusów, które można wyczuć, to jest większy input lag, lecz nie jest on jakoś wielki. No i też wiadomo, że do 4life'a nie potrzebujemy jak najniższego czasu reakcji w myszce. Jak macie może jakieś pytania dotyczące programu, to śmiało piszcie. Zapomniałbym też wspomnieć, że program normalnie nawet działa na filmy, możecie sobie zwiększyć płynność filmów, czy to na YouTubie, czy na innych serwisach streamingowych. Szczególnie przydaje się, gdy jakiś film ma z 25 fps-ów. No i co jest oczywiste, ale warto też o tym wspomnieć, że program raczej jest dla tych osób, które mają monitory z większą ilością Hz niż 60, no chyba że gracie w gierki, które mają po max 30 fps-ów, to wtedy też wam się przyda. Program znalazłem z filmu TechLiptona, jak chcecie się dowiedzieć nieco więcej na temat tego programu albo zobaczyć, jak to działa, to zapraszam https://youtu.be/1U1542WLMDw?si=ELNsZ2iVeLmOqmWT -
PeLeveJ* zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Skarga na I_Was_There - oskarżony przez Bolek337
-
_mFj37' zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Sentinel STD 2.2 PFT | FUP, ABS, E-trans, Lampy, Szyby 20%, LPG 75 | ->Oferty<-
-
Model: Sentinel STD ID: 93500 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 14.5k Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1096), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (PO ZIOLO), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75. Cena: Oferty Coś od siebie: Fajnie śmiga, idealny pod e-trans. SS’y: https://imgur.com/viFzg0s
-
PeLeveJ* zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Aktualizacja cen usług premium.
-
——-
-
116311
-
Trade 98516 po demotażu 2 upów u mnie
-
Model: Zion ID: 98516 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3322,5km Dodatki: felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( UNBASIC), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75L, Klucze 1x, etransporter 75% Cena: Oferty Coś od siebie: Samochód tylko i wyłącznie wystawiony poglądowo, czekam na poważne oferty które są wstanie zadowolić dwie strony bez zaniżania. SS’y: https://imgur.com/a/WlBw2aj
-
PeLeveJ* obserwuje zawartość [POGLĄDOWO] [PFT] Zion 1.6 Na Lampach, Szyby 20%, LPG 75L, FUP, ABS i Więcej
-
Model: Zion ID: 98516 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3171,7km Dodatki: felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( UNBASIC), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75L, Klucze 1x, etransporter 75% Cena: Oferty Coś od siebie: Samochód tylko i wyłącznie wystawiony poglądowo, czekam na poważne oferty które są wstanie zadowolić dwie strony bez zaniżania. SS’y: https://imgur.com/a/WlBw2aj
-
6