Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ocena audycji - filipso*


filipso*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7hdvvzi_optimized.jpg

Cześć, jest to temat w którym możesz podzielić się swoimi wrażeniami, uwagami z mojej audycji,  lub wysłać też propozycje piosenek na moje audycje. Za każdą opinię będę Tobie wdzięczny!

:4l:

Edytowane przez filipso*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, pabloescobaro69 napisał:

#STOPdiscopolowcomna4music 

Jeśli chodzi Ci o audycje którą grałem +/- 2 tygodnie temu to powiem tak, generalnie to nie każdemu może i pasuje disco polo, ja sam nie przepadam ale jeśli są prośby od większej ilości osób niż 3 - czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kuroikitten. napisał:

Jeśli chodzi Ci o audycje którą grałem +/- 2 tygodnie temu to powiem tak, generalnie to nie każdemu może i pasuje disco polo, ja sam nie przepadam ale jeśli są prośby od większej ilości osób niż 3 - czemu nie.

 

Tak, teraz mi się przypomniało. Twoje audycje są w porządku, ale no nie róbmy z 4music radia FM Wieś Party. 
Na 400 osób jeżeli 3 osoby chcą disco polo to niech sobie z youtube włączą bo może pozostałym 397 graczom to nie pasuje, a chodzi tu o osiągi na radiu. Puszczasz słabą muzykę - nie słuchaja 4music a chyba nie o to chodzi. 

Tak to wszystko w porządku, tak trzymaj i nie zmieniaj się .

Edytowane przez pabloescobaro69
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin