Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na bot_tomek - oskarżony przez Krzysiek._.


Krzysiek._.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: bot_tomek
    Data i godzina zdarzenia: 23.09.2023   17:27
    Pełen opis sytuacji: jadąc dostałem mandat o to oczywiście problemu nie ma bo to normalne . Lecz zatrzymałem sie dosłownie pare metrów od FP siedząc w aucie zapytałem czy w jakiś sposób mam to opłacić w czy jest to automatyczne . napisałem 2 razy "czy możesz mi odpowiedzieć " jednak FP dalej sobie suszył innych graczy aż w końcu dostałem warna żebym nie utrudniał im pracy dodam ze chwile wczesniej byłem przy FP (wysiadłem z auta) jak dostałem tego warna wsiadłem do mojego auta i chciałem napisać suportowi że chłop mnie ewidentnie ignoruje lecz nie zdążyłem i mój samochód został wytepany na przechowywalnie . Jak wyjaśniłem suportowi akcje dodam że był tez FP to on łaskawie mi to wyjaśnił natomiast oskarżony wolał dalej w tym czasie suszyć ludzi . podsumowując FP mnie grzecznie mówiąc ignorował i nie chciał udzielić mi informacji jak grzecznie do niego podjechałem z tego co wiem DP powinien ułatwiać nie utrudniać
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:
https://imgur.com/hmD3gZd
https://imgur.com/knjrhSE
https://imgur.com/ZnDvNZe

Ja, Krzysiek._.  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Krzysiek._.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek._. Przejeżdżałeś praktycznie cały czas na tym odcinku przeszkadzałeś mi próbowałeś we mnie wjeżdżać byłeś nie miły na czacie ja takim osobom nie odpisuje i raczej to jest logiczne ze jak dostajesz mandat to odrazu się opłaca potem dałem reporta że mi przeszkadzasz i przy okazji support ci napisał jak to działa więc nie rozumiem problemu z twojej strony raczej to ja powinienem napisac skarge na ciebie. Tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie kłamiesz ,  nie próbowałem w ciebie wjechać poprostu stanąłem na poboczu co widać na ss . Nie byłem nie miły , chciałbym uzyskać informacje w jaki sposób tobie przeszkadzałem oraz filmik bądź ss z tego jak cię "próbowałem w ciebie wjeżdżać " 

ps. to że suport mi wyjaśnił to była jego dobra wola i chęć a ty nie wykonałeś swojego obowiązku służbowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem sie ciebie czy mandat opłaca sie odrazu nawet w ss widać że oczekuje od ciebie informacji . Chciałbym się także dowiedzieć w jaki sposób tobie przeszkadzałem jeśli stanąłem na poboczu i poprostu do ciebie podszedłem ponieważ nie odpowiadałeś na moje pytanie czy ten mandat sie odrazu opłaca . Chciałbym także zobaczyć informacje najlepiej z logów że byłem dla ciebie nie miły oraz filmik że próbowałem w ciebie wjechać bo próbujesz sie nieudolnie bronić

Edytowane przez Krzysiek._.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@bot_tomek co wskazywało na to, że Gracz był dla Ciebie

W dniu 30.09.2023 o 00:15, bot_tomek napisał:

są nie mili dla mnie

Wysyłane przez Gracza wiadomości? Jeśli tak - będzie możliwość sprawdzenia tego w logach.

W dniu 29.09.2023 o 18:04, bot_tomek napisał:

próbowałeś we mnie wjeżdżać

Dlaczego względem Gracza nie została użyta broń palna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2023 o 12:37, QumiK.ogf napisał:

@bot_tomek co wskazywało na to, że Gracz był dla Ciebie

Wysyłane przez Gracza wiadomości? Jeśli tak - będzie możliwość sprawdzenia tego w logach.

Dlaczego względem Gracza nie została użyta broń palna?

No chodzi o to że co chwile ktoś podjeżdża i się pyta ja nie jestem każdemu odpisać a Krzysiek cały czas jeździł w tą i spowrotem i jak dostał mandat pytał się co chwile czegoś a ja mu po prostu nie odpowiadałem nie muszę każdemu odpowiadać na pytania a potem napisałem reporta i support go upomniał żeby nie przeszkadzał w suszeniu i sie zapytał supporta jak to działa i mu to powiedział więc nie rozumiem tej skargi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Funkcjonariusz nie ma obowiązku pisać Ci jak działa nadawanie mandatu poprzez "suszarkę", może to ci napisać z dobrej woli. Zapytałeś supporta jak to działa i odrazu Ci odpowiedział od tego jest administracja żeby pomagać w momentach kiedy tego nie wiemy. Skoro twój pojazd został przeteleportowany do przechowalni to ewidentnie po mino ostrzeżeń supporta nie stosowałeś się do zaleceń Administracji i w dalszym ciągu utrudniałeś prace funkcjonariusza. Nie widzę jakichkolwiek przewinień ze strony funkcjonariusza tym samym zostaje uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin