Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Goude_Cheese - oskarżony przez Brajanekk


Minx*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Goude_Cheese
 Data i godzina zdarzenia: 28.10.2023, 21:45 (około)
 Pełen opis sytuacji: Cóż tutaj pisać - uderzenie w lampę, tym samym stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym, spowodowanie kolizji z baziem i brak jakiegokolwiek odegrania tego na /do (co prawda zapłacił za szkody, ale pojechał dalej bez niczego) mimo tego, że odgrywanie chociażby drobnych kolizji jest wymagane od graczy w przypadku RP, lub po prostu pościgu oraz skrót bezdrożem jako jednostka P2.
 Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/ZAAqTp3

Ja, Brajanekk zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Brajanekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II, Gouda_Cheese S.A. Police Department

Co do braku odegrania tak jak widać na nagraniu oddałem szkody z wględu na to, że była to moja wina wynikająca z lagów gry jakich doznawałem co chwilę gdzie nawet baziu mi to napisał, bo najprościej jest mapa z halloween. Niepostanowiłem tego odegrać z wyżej wymienionego powodu, ale zrozumiem jeżeli będzie to błąd z mojej strony wkońcu jesteśmy tylko ludźmi, a za szkody zapłaciłem. Dołączam również loga z wiadomości prywatnej od bazia.
[2023-10-28 21:35:15] [Output] : baziu [675]: lagi lagi masz

Aczkolwiek drugie nagranie ukazuje mnie, który przejął jednostkę P1 po krótkich poszukiwaniach za schafterem, który był ścigany i postanowiłem skrócić za nim aby po chwili stracić go z wzroku i ponownie rozpoczęliśmy jego dalsze poszukiwania. Jeżeli przyjrzymy się radarowi zauważymy blip gracza, za którym skróciłem.

image.png.6f009aa825fb6cc828d3da5b6b69d63e.png

Czekam na decyzję Executive Staff. 

Edytowane przez Gouda_Cheese
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gouda_Cheese napisał:

Co do braku odegrania tak jak widać na nagraniu oddałem szkody z wględu na to, że była to moja wina wynikająca z lagów gry jakich doznawałem co chwilę gdzie nawet baziu mi to napisał, bo najprościej jest mapa z halloween.

W takim razie nie była to wina serwera, ani żadnych osób trzecich, czyli z tego co wiem jeśli wina stała po twojej stronie, a sam napisałeś że była to wina twojego sprzętu, więc powinieneś tą kolizje odegrać.

Edytowane przez Brajanekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brajanekk napisał:

W takim razie nie była to wina serwera, ani żadnych osób trzecich, czyli z tego co wiem jeśli wina stała po twojej stronie, a sam napisałeś że była to wina twojego sprzętu, więc powinieneś tą kolizje odegrać.

A zaprzeczyłem temu, że była to moja wina? Gdybym tak uważał wprost zaznaczyłbym, że nie jest to moja wina, a tak jednak nie postąpiłem.

A więc żeby podsumować tak jak na widocznym nagraniu nr 1 zgodzić się mogę na swoją winę braku odegrania w trakcie trwającego pościgu z brakiem poszanowania zasad roleplay'u. 

Edytowane przez Gouda_Cheese
Dodanie zdania żeby nie zasyfiać krótkimi wypowiedziami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gouda_Cheese napisał:

Aczkolwiek drugie nagranie ukazuje mnie, który przejął jednostkę P1 po krótkich poszukiwaniach za schafterem, który był ścigany i postanowiłem skrócić za nim aby po chwili stracić go z wzroku i ponownie rozpoczęliśmy jego dalsze poszukiwania. Jeżeli przyjrzymy się radarowi zauważymy blip gracza, za którym skróciłem.

Zaraz zaraz, analizując pełne nagranie jestem w stanie stwierdzić, że użyłeś tylko i wyłącznie sygnałów dźwiękowych aby skrócić, ponieważ od razu po skróceniu widać, że wyłączasz sygnały, a uciekinier wam najwidoczniej uciekł, i szukacie go  - dodatkowo, nie mogłeś przejąć jednostki P1, ponieważ z przeciwnej strony gdzie według ciebie "uciekł" wam uciekinier jechał sultan z PD, który również zaczął szukać uciekiniera, tylko że na autostradzie zatem wygląda mi to na kłamstwo z twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Brajanekk napisał:

Zaraz zaraz, analizując pełne nagranie jestem w stanie stwierdzić, że użyłeś tylko i wyłącznie sygnałów dźwiękowych aby skrócić, ponieważ od razu po skróceniu widać, że wyłączasz sygnały, a uciekinier wam najwidoczniej uciekł, i szukacie go  - dodatkowo, nie mogłeś przejąć jednostki P1, ponieważ z przeciwnej strony gdzie według ciebie "uciekł" wam uciekinier jechał sultan z PD, który również zaczął szukać uciekiniera, tylko że na autostradzie zatem wygląda mi to na kłamstwo z twojej strony.

Dokładniej analizując nagranie nie można stwierdzić na jakiej jednostce się znajdowałem. Gdybym był jednostką P2 przedemną musiałaby znajdować się jednostka P1 lub jakakolwiek inna, ale niestety żadnej z nich nie widać, a jedynie @PerkuleZ., który nadjeżdża z przeciwnego kierunku sugerując się meldowaniem jednostki P1 na której się znajdowałem i nie natrafił na ściganego z względu na jego zjazd na przeciwny pas ruchu autostrady i prędkość dzięki której straciłem go z wzroku. Co prawda nie możemy również stwierdzić jednostki P1 z względu na moment nagrania i waszą odległość odemnie i osoby ściganej. Byliście zbyt daleko aby zauważyć ścigany pojazd jedyną wskazówką tutaj może być radar gdzie ewidentnie widać blipa, który skraca na autostradę. Niestety mojego blipa nie widać z wiadomych twojej osobie przyczyn bo w frakcji byłeś. A meldunek o ściganym nie mówił, że wyjechał on na Sultana jadącego z przeciwka tylko w innym nieznanym kierunku. Proszę nie narzucać mi tutaj kłamstw nie mając pojęcia o trwającej sytuacji w trakcie działań. 

Nic więcej nie mam do dodania. Czekam na decyzję Executive Staff.

Edytowane przez Gouda_Cheese
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym nagraniu widać, że straciłeś panowanie nad swoim pojazdem i nie było to spowodowane "lagami". Dobrze się zachowałeś płacąc za szkody, ale wypadało by to jeszcze odegrać. Również warto dodać iż z taką prędkością, jeżeli uderzysz w obiekt równa się to z krytycznymi uszkodzeniami pojazdu.

Co do drugiego nagrania Funkcjonariusz był na jednostce P1, więc miał prawo tak postąpić.

Funkcjonariusz zostaje po części ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin