Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Bartekfal oskarżony przez Kielbaska


Kielbaska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kielbaska
Nick osoby oskarżonej: Bartekfal
Powód napisania skargi: Witam, tutaj mam gagatka który łamie zasady KRD. Nie będę się tutaj bardziej rozpisywał, wszystko jest dodane w załączonym linku poniżej.
Dowody: https://imgur.com/a/aRHlRHv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie rozumiem po co ta skarga bo pomijając fakt że wjechałeś we mnie celowo bo jak widać na nagraniu nie podjąłeś żadnej próby uniknięcia kolizji to po całym zajściu zwróciłem ci koszty naprawy jakie mógł bym ci wyrządzić, a tego już na nagraniu nie pokazałeś przycinając go zaraz przed zapłatą. 

Edytowane przez Bartekfal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bartekfal napisał:

Witam nie rozumiem po co ta skarga bo pomijając fakt że wjechałeś we mnie celowo bo jak widać na nagraniu nie podjąłeś żadnej próby uniknięcia kolizji to po całym zajściu zwróciłem ci koszty naprawy jakie mógł bym ci wyrządzić, a tego już na nagraniu nie pokazałeś przycinając go zaraz przed zapłatą. 

Witam ponownie, co do nagrania nie przyciąłem go tylko zatrzymał się w tym miejscu bo mam nagrania 30sekudnowe, co do zapłaty za kolizje zapłaciłeś ale co to ma związanego z łamaniem zasad KRD i jeszcze mówisz że nie podjąłem próby hamowania a dlatego że nie byłem tak bardzo skupiony na grze ponieważ patrzyłem w telefon a ty wyjechałeś mi z drogi obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kielbaska napisał:

Witam ponownie, co do nagrania nie przyciąłem go tylko zatrzymał się w tym miejscu bo mam nagrania 30sekudnowe, co do zapłaty za kolizje zapłaciłeś ale co to ma związanego z łamaniem zasad KRD i jeszcze mówisz że nie podjąłem próby hamowania a dlatego że nie byłem tak bardzo skupiony na grze ponieważ patrzyłem w telefon a ty wyjechałeś mi z drogi obok.

Co do tego "wyjechania"  to nawet z nagrania nie widać żebym ci wymusił pierwszeństwo (bo rozumiem że o to chodzi) z prostego powodu gdy ja zaczynałem wjeżdżać na skrzyżowanie ty byłeś jeszcze PRZED wcześniejszym skrzyżowaniem, a więc nie było cie na tym skrzyżowaniu gdzie musiał bym ci ustąpić pierwszeństwa. W życiu realnym też się nie zatrzymujesz na skrzyżowaniu żeby przepuścić kogoś kto jest skrzyżowanie dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartekfal napisał:

Co do tego "wyjechania"  to nawet z nagrania nie widać żebym ci wymusił pierwszeństwo (bo rozumiem że o to chodzi) z prostego powodu gdy ja zaczynałem wjeżdżać na skrzyżowanie ty byłeś jeszcze PRZED wcześniejszym skrzyżowaniem, a więc nie było cie na tym skrzyżowaniu gdzie musiał bym ci ustąpić pierwszeństwa. W życiu realnym też się nie zatrzymujesz na skrzyżowaniu żeby przepuścić kogoś kto jest skrzyżowanie dalej. 

Co to wymuszenia proszę obejrzyj ponownie nagranie widać dokładnie wyjechałeś mi perfidnie, a co do tego że byłem na PRZED wcześniejszym skrzyżowaniu to one jak coś było tuż obok skrzyżowania na którym ty mi WYJECHAŁEŚ, a i jeszcze widziałeś bardzo dobrze że jadę bo chyba musisz zachować ostrożność i patrzeć lewo i prawo czy nikt nie jedzie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując moje zdanie:
1. Nie podjąłeś próby uniknięcia kolizji przy czym przekroczyłeś dozwoloną prędkość.
2. Moim zdaniem nie ma mowy o żadnym wymuszeniu gdyż jak zbliżyłeś się do tego skrzyżowania ja już na nim byłem więc masz obowiązek umożliwić mi opuszczenie skrzyżowania a tego nie zrobiłeś.
3. Nie wyjechałem ci "perfidnie" bo jak ja wjezdżałem na skrzyżowanie byłeś wystarczająco daleko.
4.

20 minut temu, Kielbaska napisał:

musisz zachować ostrożność

Każdy uczestnik ruchu musi zachować ostrożność czego ty sam nie zrobiłeś patrząc w telefon.

Jest to moja ostatnia odpowiedź w tym temacie ze względu, że nie widzę sensu drążenia tematu bo nic z tego nie wyniknie i czekam na decyzje zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie winna jest tu zarówno jedna, jak i druga strona.
Nie za bardzo wiem, w jakim celu ogólnie pojawia się ta skarga, jeżeli pracownik zaraz po zdarzeniu zapłacił Ci za swój błąd (jak wiadomo, każdy może takowy popełnić), z tego też powodu skargę uważam za rozwiązaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin