Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PaoloBianchi - oskarżony przez Laykxs


Laykxs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego:Laykxs
Nick oskarżonego:PaoloBianchi
Data zdarzenia: 27.11.2023, 18:42/18:44
Powód skargi:Brak szacunku i umiejętności jazdy...
Opis zdarzenia: W pierwszym przypadku gdy prowadził mój kolega PaoloBianchi postanowił go staranować jak widać na clipie owszem zatrzymał się na chwilę ale czy jest powód do tego aby taranować gracza? Później też jak widać pojechaliśmy za nim gdyż mieliśmy nadzieję że da chociaż 50 złotych na naprawę ale nigdy nie dostaliśmy pieniędzy za szkodę. W drugim przypadku jechałem sam na początku wjechał we mnie inny gracz tutaj też zatrzymaliśmy się na środku aby to wyjaśnić tym bardziej że jest tam ograniczenie to nie spodziewałem się że zaraz owy kolega staranuje nas przez co został potrącony gracz...Później pojechałem za nimi aby sprawdzić id kierowcy aby się upewnić napisałem także reporta  ale dostał tylko ostrzeżenie nie wnikam czemu tylko to nie zależy mi nawet na ukaraniu gracza tylko chciałbym dodać że taki kierowca jak ma a nawet jest już medykiem to katorga. Brak jakiegokolwiek poszanowania do innej osoby nie wyobrażam z takim graczem robić rp a nawet go spotkać zawsze miałem dobre słowo o medykach i ich lubiłem bo byli mili i bardzo dobrze przeszkoleni.Lecz w tym przypadku nie mogę tego powiedzieć ponieważ bym skłamał...Jeśli taki kierowca miałby jeździć pojazdem uprzywilejowanym to czułbym nie pokój i strach że zaraz mnie staranuje i sobie pojedzie w najlepsze z kolegą mając z tego dobry ubaw jak widać.Chyba że takie zachowanie jakie PaoloBianchi reprezentuje jest słuszne może się mylę może czegoś nie wiem.
Dowody:
https://imgur.com/a/WhZSjgc,https://imgur.com/a/OHgWY58

Edytowane przez Laykxs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć 4 rzeczy. Pierwsza to taka że nie jestem już medykiem zgłosiłem odejście ale masz prawo tego nie wiedzieć. Druga to to że stoisz na środku drogi więc nie dziw się że ktoś cię staranuje trzecia rzecz to poinformowanie gracza o skardze powiedziałeś mi kiedyś o skardze lub chociaż oznaczyłem pod tematem 4 rzecz to taka że sam wcześniej taranowales mnie jak i mojego kolegę. Co do pierwszego linku blokowałeś ruch a parę graczy za nami bylo.W obu przypadkach stałeś na drodze i blokowałeś ruch według mnie za to powinna być kara.Co do tego że miałem ubaw z kolegą nie ja nic nie napisałem to mój kolega na pasażera się zaśmiał nie ja. A i co do tych 50pln nawet gdyby to była moja wina nic nie nie zepsulem więc za co powinienem płacić? Skarga według mnie bez sensu.

Edytowane przez PaoloBianchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin