Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za kolejną już z rzędu nominacje ( @PatRyKFH.zip, @Ivan*, @krapeq oraz @MichU ).

It's me B)

Spoiler

UEiUJiw.jpg

Również i ja po nominuje sobie kilka osóbek... zatem;]

@Aza* (pokaż się wreszcie), @Niuniaa, @pikachuuu, @Oker., @Mankiooo_, @PoyeBunnY oraz @Wiksonek404 no i cała reszta SAMD, której nie wypisałem bo mi się nie chce XD

Edytowane przez NexuSOfficial_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @NexuSOfficial_20 @.Mich4U @krapeq @Ivan* i resztę która kiedyś mnie oznaczała. 

Czas na moje foto ....

Z4RRNwh.jpg

A o to foto z wczorajszej sesji zdjęciowej trenerów na sali. 

 

Nominuje @Aza* @Grzengol@Kameleon.@Kubula@Mankiooo_ @Kju.  i resztę frakcji SAMD oraz całą organizację OLIMP !

 

Edytowane przez krecikoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @Kju.

i7HK5am.jpg

Od siebie nominuje całą organizację Olimp oraz Frakcję SAMD
Pokażcie się wkońcu @BidoN @Skansen @M3Power;;]] @Owcaaa* @Symcio* @Pikachuuu* @Salvador. 
@Patryk99 @Rigel.aed @PoyeBunnY @LuKi16 @Voxber.drip @Grzengol @WujekPiotrus i cała reszta graczy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin