Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie nominacje, zdjęcie przed oszpeceniem, @Argen @s1zu @Evo47 @QumiK.ogf @LuKi16 @MagicznyChomik.SkupAut @Atyrio @MagicznyBudyn.Szuja @xarkezpl.TunerAP @I_Was_There @AngelOfDeath @HyperSonic0@Broszko @Marcysia @Wonder. @Sofciu. @K4fulsky* @HNTR pokażcie (cytując) ryja parszywego, pozdrawiam 

Spoiler

BjvkLva.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @Sancte_Padre nwm czemu pod nickiem Atyrio ale lecim dalej,  @MagicznyBudyn.Szuja @MagicznyChomik.SkupAut @xarkezpl.TunerAP @I_Was_There @HyperSonic0 @ziolo.kkk @Bili_Security @Sylwester. @RUCINAPL @!Niwitel @marcinekbambino @AngelOfDeath

asdasdsadsadsad.jpg

Edytowane przez MagicznyDarek.Purkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Dzięki za nominacje, a więc odpowiadam;

 

 

Spoiler

XhwJW6L.jpg

Spoiler

E5qv7J6.jpg

Spoiler

dZHFZqK.png

No to czas na nominacje, także: @kondu32, @DominujacyKrzysztof_26, @betssiowca, @Xdrop, @klonek12391, @MichaelSP, @Magik_4, @_-YOSHI-_, @Pogro60, @Giendek, @Likoss123, @Marsherox i każdego kto to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Siema 
@patricko*, dzięki za nominacje a tu moja piękna twarzyczka. 

 

Spoiler

386887534_861942335612466_80804135521888


Nominuję: @kondu32, @_-YOSHI-_, @betssiowca, @pomocnik2000, @__prezes__, @VeraX, @PalGrom I wszystkich pozostałych gitów z TSA, pozdro wariaty!

Edytowane przez Likoss123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Odpowiadając na nominacje takich osobników jak: @Byialy*, @japkooo., @ZbyK.gg, @DeltaRon, @Pavi oraz @Bilu.sus

 

Niech widzi co straciła B)

Spoiler

rsVKzwx.jpg

A ja nominuje wszystkich dobrych chłopaków i dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terve! Z racji, iż dawno mnie tu nie było a @Marsherox nominował wszystkich Gasiorów - to niech będzie, że się pokażę po 1.5 roku. :P 

Pozderki <3

HyRIKO3_d.webp?maxwidth=760&fidelity=gra

A ja nominuję:

@Jvkub;

@Koba@Dejw50 (pokażcie się wreszcie na wizji huehuehue);@erorek.@K3rtoz@FullaN@Gercio@Tony_Dripano@Piko0412@Dyziek*@Starosta
i resztę Gasiorów <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin