Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Elo dziena za nominacje od wszystkich kasyniarzy

WYUVbMy.png

Z tych co się nie pokazali to nominuje @Virlaen., @RIPSO, @.franek i innych wariatów, KSG oraz administrację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzięki za te i poprzednie nominacje, nie będę gorszy i wstawię nie?

iIYdb8H.jpeg

No to z osób wcześniej nominowanych zapraszam @RIPSO @.franek oraz dodatkowo @PolakoVskY* i @Argen, grupkę KSG i administrację. Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

daefJR2.jpeg

Tak to ten lider SAPD

Nominuję: @Pawi. @Veon.ogf @Animo. @QumiK.ogf @Robson002 @NexiV.ogf @vanos @Linshi @Matias2525 @Coherent. @Argen

Edytowane przez SpeedPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

No dzień dobry
@Pavi, @erorek. - podziękował za nominację.


image.thumb.jpeg.c0e96331592e5029ddc1516fe58a6236.jpeg

Z mojej strony nominacje wyglądają następująco: @Refelek*, @K4fulsky*, @Gniadys*, @SMARK, @Skrzattt*, @PolakoVskY*@macias*, @kondziolek, @Argen, @Valentino_, @SzarY*@Krizsuu* oraz @Lekorz47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

no to leci starsze zdjęcie z zderzakiem dla @Argen

izFz7tf.png

szarałt dla każdego

Edytowane przez spokomichas
Przez bilu.,

szarałt spokozderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję Wszystkim za nominację, ja od siebie nominuję całą calutką jednostkę Investigative Staff, frakcję San Andreas Police Department ( w szczególności @Refelek* @Argen @SzarY* @SMARK@KubiNXooN @Lekorz47 @K4fulsky* @_RySiek* @p3gani@Susekk)  oraz organizację Shady Paradise  - pokażcie się!!!!!!!! [ Poniżej ja ] @Valentino_ @Krizsuu* oraz @MonDy. Wy też! XcVGDyv.jpeg

Edytowane przez macias*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema to ja nominuje @starlesss.pzdr nie ma wyjontku kohanie i @zaczek.pzdr ty terrz musisz barco ruwnierz mojom twarz hciales!!! CZEKAM NA UNBANA!!! 

image.png.458cfa25220ba86ba3778c74df0825ae.png

Edytowane przez GamerQ.Anty.SARA.SAPD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin