Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

srull

Odpowiadam na wszystkie zgromadzone dotychczas nominacje, dziękuje i pozdrawiam.

@_Valentino

@Refelek* @SzarY* @macias* @MonDy. @LUVR @HK_Jarecki1312 

@K4fulsky* @SMARK @Doki1981

                                                    @ZineX. @BieQu - przypominam o umowie juniorki...

narazie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Hejka po długim czasie wreszcie i ja wrzucam siebie z moją miłością 

aa79CD6.jpeg

Jeszcze raz dziękuje za nominacje od wszystkich którzy mnie nominowali
A od siebie nominuję @AngelOfDeath@Matias2525@og.ruddyy0@dianus@Mefju4@Patryk99@MichQs.@bartoszek.@ItsTobiasz@Sheeker@SMARK, całą frakcję San Andreas Police Department, biznes 4Life Cinema Center oraz całą administrację!

Edytowane przez Yaokim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Support

utoqA43.jpeg
Trochę nominacji było, więc trzeba coś wstawić. Fota z Kwietnia, chłopak zamyślony!
Ja nominuje od siebie @Likoss123, @ItsTobiasz, @og.ruddyy0, @Yaokim, @Mefju4, @Sheeker, @LoliCaretaker, @dianus, @MateuszXQ, @kvmykk.ogf, @sebeh., @pomocnik2000, @MichaelSP, @TeKMistrz, @KubiNXooN, @MKKC, @Sheba, całą administrację oraz biznes Redakcja 4Life News!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

/salutuje

ebZi32I.jpeg

Dzięki za wszystkie nominacje, wrzucam kolejny raz pozdro
Nominuje: @YourDream*

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

dzięki za nominacje @Sheeker @Piko0412

Spoiler

2jUu5zq.png
(nie miałem nic bardziej twarzowego :< )

@D4mianQ @bartoszek.@Lumbago @Kr3dka @Piko0412 (refresha zrób ;>) @sebeh. pokażcie się!!!

Edytowane przez YourDream*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawcie mnie w spokoju, nic wam wiecej nie pokaze

dzięki @Mefju4 @og.ruddyy0 @dianus @YourDream* i cała reszta

Spoiler

BeGbw5g.jpeg
(boje sie dziewczyn)

@XKrakroX @erorek. @kvmykk.ogf @MateuszXQ @p3gani @Wr77zeR* @KrzychuL_ @bartoszek. @PicoBello* @Linshi @pepsiak01 @umefor @rogis @SzarY* @kondziolek @MichQs. @KubiNXooN @Lumbago @damianek657 @.Mich4U @TeKMistrz, osoby z organizacji Underground, koledzy i koleżanki z S.A. Police Department pokażcie ryjki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin