Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O URANUSA - WARTEGO 300.000 PLN! - WEŹ UDZIAŁ!


KRISU.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy jeździ Uranusem i mówi, że robi fup 2.2 z czystego i nie sprzeda a mi szkoda plnów żeby kupić taki sprzęcior a byłoby genialnie jakby dwa stały na podjeździe, z chęcią przygarnąłbym takiego dupolota i robił zimny łokieć na światłach, z środka dudniłaby muzyka z radyjka, progi szorowałyby o asfalt a przedni zderzak ukradłby jakiś cj - jak wygram to nie sprzedam, nagród i prezentów się nie sprzedaje (najpewniej po dwóch minutach od odbioru samochodu będę w rowie czekać na SARA)

Edytowane przez Kendall.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasługuję na ten samochód, ponieważ przez wiele lat ciężko pracowałem, aby osiągnąć swoje cele. Moja determinacja i zaangażowanie w działania społeczne pokazują, że jestem gotowy na wyzwania, jakie niesie posiadanie tego samochodu. Moje osiągnięcia oraz wpływ, jaki mam na otaczających mnie ludzi, potwierdzają moją wartość jako potencjalnego laureata tego konkursu. Ten samochód nie tylko poprawiłby mój standard życia, ale także umożliwiłby mi kontynuację mojej misji pomocy innym i inspiracji społeczności. Dlatego wierzę, że to ja powinienem wygrać ten samochód. Pozdrawiam serdecznie, uranusik fajna zwinna furka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin