Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O URANUSA - WARTEGO 300.000 PLN! - WEŹ UDZIAŁ!


KRISU.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego chcę wygrać? 
Bo fajnie by wyglądał na domku i świetnie by się nadał na domek na którym są prawie same japońskie auta, a do tego mam na niego fajny pomysł jak go przerobić pod siebie oraz przydałoby się jakieś weekendowe autko bo póki co wszystkie pieniądze pochłania sultan który jest projektem a jeszcze sporo zostało do jego dokończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde panie obserwacja jest na tiktoku ładne serduszko ci dałem, a teraz czemu chce wygrać tego uranusa? Jestem startny bardzo dużo majątku i gram ostatnio dużo zeby to odrobić jakieś łącznie 400k przewaliłem na niefortunnym handlu na samochodach nie wyszło mi totalnie i trochę niestety na kasynie, od tamtego momentu nie bawię się w te dwie rzeczy. Kiedyś miałem juz uranusa i była to bestia... a ten ma lampki takie piękne moj miał niestety tylko 1.6 fup i wizualke a takiego chciałbym bardzo latałbym im na g1 i inne złoty samochodowe na 4life.

A i przygotowałem coś dla ciebie ładnego od serduszka 

Krisie, jesteś jak promień słońca, który rozświetla moje dni kiedy zauwazyłem tego uranusa. Twoja dobroć i ciepło sprawiają, że czuję się jak w najlepszym miejscu na świecie. Jesteś dla mnie niezastąpiony i I powinni ci zrobić pomnik za taką dobroć .

 

Jeszcze tak dodam do tego traconego majątku mam prawie 700h i 13.5k LP a majątek to 500k więc no coś tutaj ewidentnie się zwaliło można powiedzieć i chce ci coś ważnego powiedzieć ten uranus był by też prezentem dla mojej dziewczyny gra że mną często na 4life I jeździłem z nią po giełdach i często mowila właśnie na uranusa jak widziała

"kurde chciałbym takiego" jakbym wygrał to, to byś uszczęśliwił 2 osóbki.

Pozdrawiam serdecznie każdego i powodzenia.

 

ps za******e auto masz na tt

Edytowane przez Labudda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, podczas próby ucieczki przed policją w Los Santos, zdałem sobie sprawę, że potrzebuję czegoś szybszego i zwrotniejszego...

Właśnie jak ten niesamowity Uranus! Z pięknym body-kitem, wzbudzającym respekt u innych graczy na 4life, żeby poczuć się jak prawdziwy król dróg, kierując nim przez uliczne labirynty.

Nawet gdyby złapał mnie wtedy policjanci, nie mógłbym przestać się uśmiechać, wiedząc, że siedzę w takim potworze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin