Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nadszedł ten dzień odejścia!? [Dolas]


Dolas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę odejść z serwera z przyczyn prywatnych, dziękuję wszystkim za wspólną na serwerze ale co zrobie :(

Mam też problemy z komputerem to też jedna z przyczyn z której muszę opuścić cały serwer.

Dziękuję Wszystkim za Spędzone 230h nie jestem NoLife ,ale może ktoś mnie kojarzy lub zna.

Pozdrawiam:

TeamForEver - Ziomeczku za pomoc w obecności Mute itd.

prehistoria - Mój Przyjacielu tobie też dziękuje za wspieranie mnie na serwerze + czasami Dofinansowanie jak na coś brakowało.

Punek - Za Przyjęcie mnie na Range V-Lidera w organizacji.

Grzengol - Za Zdjęcie muta mi z 7 dni na 24h :)

Hyak - Za ciągła pomoc jeśli widziałem skracającego.

XQward- Za pomoc po za serwerem ,żeby rozpatrzył Apelacje.

Bolek - Pomoc w niektórych sytuacjach jak był normalnym graczem (przerwa od  Rcona) oraz za Różne Skrypty które wgrywał na serwer.

ZbyK - Za Cały Serwer Dziękuje 100%.

 

Może kiedyś wrócę nie wiem może zrobię jak bolek po 3 dniach powrócę tego nie wiem problem z mta jest i przyczyny prywatne więc dzisiaj się z wami żegnam.

(Mta Problem - Aktualizacja mi nie działa nie chcę się zrobić)

Przyczyna Prywatna - Tego nie musicie wiedzieć :)

Trzymajcie się cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin