Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O BURRITO - WARTE 200.000 PLN! - WEŹ UDZIAŁ!


KRISU.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygranie Burrito byłoby moim ekscytującym dodatkiem do mojego (wirtualnego) garażu z kilku powodów:

 Burrito to wszechstronny pojazd, którego można używać do różnych misji z kumplami i aktywności . Równowaga szybkości, obsługi i trwałości sprawia, że nadaje się zarówno do transportu, jak i do sytuacji (bojowych).
 Burek  może służyć jako niezawodny pojazd do ucieczki przed policją. Jego rozmiar i prędkość sprawiają, że jest wystarczająco zwinny, aby poruszać się po ciasnych ulicach miasta.
 Burrito oferuje wyjątkową estetykę i klimat, która poprawia wrażenia podczas gry na 4life
 Ta Furka może i nie jest wysokich lotów ale dla mnie jest mega efektownym pojazdem , posiada własny urok i byłaby cenną furką w moim majątku.

                                                                                                                                                                  Z uszanowaniem Prezes_ZKS
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać to burrito ponieważ bardzo by to otworzyło mi szerszą perspektywę do rozwoju na tym serwerze na praktycznie samym początku 1 maja mam urodziny więc byłby to fajny prezent na to oto święto B) mam nadzieję że wygram ten konkurs bardzo by mnie to uszczęśliwiło

              Na koniec wierszyk 

Wierszyk krótki lecz skuteczny chce wygrać te burrito ;) 

(życzę wszykim czytającym dobrej majówki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to ja powinienem wygrać? Bałem się, że nie zapytasz...

Wyobraź sobie:

San Andreas, a w nim małe, słoneczne miasteczko - Palomino Creek. Czas płynie spokojnie, życie toczy się swoim rytmem. Nagle na świat przychodzisz ty, zwiesz się Maciej. 

Od małego jesteś niskim chłopcem średniego wzrostu, więc nie jesteś zbytnio zauważany. Mimo to posiadasz coś wielkiego, oczywiście mowa tu o ku… kulinarnym talencie. Już od najmłodszych lat fascynują cię egzotyczne smaki, aromaty i barwne składniki charakterystyczne dla wielu regionów świata. Od zawsze marzysz o dalekich podróżach, o odkrywaniu tajemniczych zakątków San Andreas, stanu koneserów dobrej kuchni i jeszcze lepszej motoryzacji, gdzie mogłyby otworzyć się przed tobą nieznane dotąd przepisy, a serca (w sumie to żołądki) byłyby wypełnione smakiem i rozkoszą.

Żyjesz spokojnie - przedszkole, szkółka, technikum i te sprawy. Nagle nadchodzi ten magiczny czas... Wchodzisz w dorosłość. Bardzo ambitnie myślisz o realizacji swoich planów, lecz nie pozwalają ci na to fundusze. *Depresja mocno* Robisz, co należy, bierzesz się za robotę. Dorabiasz u ojca w firmie budowlanej, cały rok popłyniesz na dachach. Ciepło, zimno, mokro, sucho - nieważne. Wreszcie udało ci się odłożyć kwotę, która wystarczyłaby na wyposażenie lokalu... No właśnie... - lokalu. Była to kwestia, której nie wziąłeś pod uwagę. Ze względu na pracę w ekstremalnych warunkach jakość twojej skóry znacznie się pogorszyła, a w dodatku jej odcień znacznie się sciemnił. Otrzymałeś przez to ksywę "ciapaty". Na początku byłeś do tego bardzo negatywnie nastawiony, lecz po głębszych przemyśleniach dało ci to natchnienie do dalszej realizacji planów, albowiem przyszło ci na myśl idealne rozwiązanie - foodtruck z kebabami. Trafiłeś na ogłoszenie, które okazało się być twoim zbawieniem. Mianowicie mowa o konkursie pt. "KONKURS O BURRITO - WARTE 200.000 PLN! - WEŹ UDZIAŁ!", organizowanym przez dobroczyńcę KRISA. Postanowiłeś wziąć udział, postarałeś się jak nigdy, prace pisałeś trzy doby, ciągiem. Przerwy robiłeś tylko ze względu na potrzeby fizjologiczne, chociaż i tak nie zawsze. Tydzień później dostałeś wiadomość, wygrałeś. "Hard work paid off". Po odbiorze nagrody od razu kupiłeś cały potrzebny sprzęt i zaopatrzyłeś się w potrzebne produkty. Już następnego dnia ruszyłeś, okazało się, że naprawdę masz do tego dryg. Twój foodtruck cieszył się dużym zainteresowaniem, nawet sam KRISU przyznał ci, że zrobiłeś kawał dobrej roboty.

I właśnie taki plan miałem ja, chciałbym się dzielić z ludźmi talentem, jedzeniem, a jak będzie trzeba, to i transportem, bo jak wiadomo burrito ma na tyle dużo miejsca, że nie będzie to problemem. Mam nadzieję, że moje wywody przekonały cię, i że to właśnie mi się poszczęści. Serdecznie życzę reszcie uczestników powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przedstawiony pojazd w moich rękach spełni swe przeznaczenie jakim jest przewóz rzeczy/ludzi i nie tylko...

Z racji, iż jestem pracownikiem służby drogowej, często zdarza mi się do pracy przywozić różne narzędzia, przedmioty oraz elementy niezbędne do wykonania prac. Niestety od dłuższego czasu jestem zmuszony wozić je małym, 3 - drzwiowym samochodem ( Turismo ) co sprawia mi nie mały problem, aby te rzeczy w nim umieścić oraz z niego wyjąć. Tym samym muszę w pracy pojawiać się z min. godzinnym wyprzedzeniem, a niestety ta godzina płatna nie jest. Posiadanie tego typu busa znacznie ułatwiłoby mi życie.

Kolejnym argumentem jest posiadanie sporej ilości znajomych, którzy nie zawsze są w stanie zmieścić się w moich samochodach. Burrito idealnie nadałoby się na wyjazdy na ryby, czy inne spontaniczne wypady ze znajomymi.

Następną kwestią jest to, iż samochód posiada zmiany wizualne idealnie trafiające w moje gusta. 

Ostatnim elementem będzie to, że pojazd raczej pozostanie w moich rękach, gdy znajdę ciekawą nieruchomość z chęcią umieszczę go na widoku, by sąsiedzi widzieli, że nie byle kto się wprowadził.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze to do mnie powinien trafić buras, gdyż idealnie wkomponuje się w kolekcje moich pojazdów, mógłbym go świetnie dopasować do moich kabaczków, nie sprzedałbym go, dzięki czemu trafiłby w dobre ręce i nie skończył jak niektóre "unikatowe" pojazdy. Jeśli znalazłbym wolny budżet, zapewne dokończyłbym ten jakże świetny projekt. Posłużyłby mi on jako świetny transport dla mnie oraz trzech dodatkowych osób. W wolnym czasie korzystałbym z niego w celu zarobkowym, korzystałbym z zamontowanej już aplikacji E-Transporter. Będąc w posiadaniu takiej furmany, udałbym się na jakiś zlot, który zostałby wygrany dzięki tak cudownemu busowi, a no i ogólnie super profil w serwisie TikTok.

Edytowane przez Mlonskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin