Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O BURRITO - WARTE 200.000 PLN! - WEŹ UDZIAŁ!


KRISU.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ja zawsze chciałem mieć takiego buska tylko szkoda mi było kaski napewno bym dumnie go reprezentował może to nie powód ale napewno bardzo bym się cieszył gdybym go wygrał i dumnie nim przemierał San Andreas moze nawet na taxo nim jeżdził bardzo fajna furka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasługuję na burrito, ponieważ:

  • Jestem dobrym człowiekiem i zawsze pomagam innym wiec jakbym wygral rozdam troche kaski .
  • Jestem miły dlatego wyrobil kluczyki dla znajomych.
  • Pilnowałbym go jak dziecka i dbal bo od zawze lubilem duze fury wlasnie jak burrito.
  • Będę nim uberował za darmo a wrecz dawał kase miłym pasarzerom
  • także nie mam swojej furki i musze uzywac organizacji przez co musze zawsze oddstawiac zatankowane i naprawione a nie zawsze mam na to czas
  • nie sprzedał bym go ani nie zrobil z niego donicy, był by projekt na ft pradopodobnie 2.2 jak uda mi sie na to zarobic
  • do tego jestem prawdopodobnie jednym z biedniejszych osób ktore próbują wygrać tą super furke 


a takze wymyslilem krótki wierszyk 

Burrito, pojazd mój wyśmienity, Szybki i zwinny, jak żaden inny.

Przez miasto pędzę z gracją, Z CJ-em u boku, pokonamy każdą trasę.

Burrito, kocham cię nad życie, Jesteś najlepszym pojazdem, jaki znam na świecie.

Razem będziemy przemierzać ulice, I pomagać wszystkim, których spotkamy na drodze.

 

Pozdrawiam obym wygrał miłego dnia/wieczoru/nocy dla kazdego kto to czyta!

do tego rozmazane 3  sigmy bo Krisu to sigma  
rozmazana bo kończą mi sie kb na forum:(
image.png.b8f309c503d2780df84f620c609c8bf0.pngimage.png.b8f309c503d2780df84f620c609c8bf0.pngimage.png.b8f309c503d2780df84f620c609c8bf0.png

 

Edytowane przez ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasługuję na wygraną w tym konkursie na samochód z wielu powodów. Moja praca i determinacja przez lata doprowadziły mnie do osiągnięcia celów, a moje zaangażowanie społeczne pokazuje gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Moje dotychczasowe osiągnięcia oraz wpływ na innych potwierdzają, że jestem godnym kandydatem do wygranej. Ten samochód nie tylko poprawiłby mój standard życia, ale także umożliwiłby kontynuację mojej misji pomocy innym i inspiracji społeczności. Dlatego w pełni wierzę, że to ja powinienem zostać laureatem tego konkursu.

Pozdrawiam, burek spoko busik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać owy pojazd ponieważ ostatnio SAPD zatrzymało mnie i dwóch kolegów bo mieliśmy przewóz niedozwolonej liczby osób (skończyło się mandatem). Taki pojazd przydałby się aby nie narażać niebezpieczeństwu na drodze i SAPD nie musiało karać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, KRISU.! :4l:
Dlaczego miałbym wygrać ten pojazd? 
1. Dzielenie się z innymi – co mam na myśli? Udostępnianie pojazdu dla mojej organizacji EXTREME lub dorobienie kluczyka i udostepnie go moim znajomym, lub robienie niecodziennych akcji i rozdawania kluczy losowym graczom na dany okres czasu, by mieli z tego zabawe, bo własnie o to chodzi, dzielenie się jest ważne,  nie chcę tego auta tylko dla siebie, fajnie by było, żebym to nie tylko ja mógł cieszyć się tym pojazdem, ale tez i nasza społeczność 4 life!

2. Szansa na rozwój – aktualnie posiadam jeden pojazd, jakim jest sandking 2,2 i trochę wieje pustkom, burek świetni by się sprawdził w mojej kolekcji, wpasowałby się idealnie,  na długi czas by ze mną został, kto wie może bym go nawet dokończył ;)), ponieważ nie gram już na serwerze pod grindowanie i tryhard kasy, nie kreci mnie już handel pojazdami, robienie projektów sprawia mi większa radość, burrito byłoby świetna podstawa na projekcik. Zrobiłbym go bardzo orginalnie najlepiej tak aby wyróżniał się kompletnie z tłumu i był rozpoznawalny na serwerze, mam na myśli, nietuzinkowy kolor pojazdu, śmieszne felgi i inne ciekawe urozmaicenia, typu rejestracja przykuwająca oko, koniecznie ciemne szybki by nikt nie widział kogo porwałem w środku, i to by było coś.

3. Praca transporter – gdybym zrobił burka chętnie bym nim pojeździł na tej pracy, ponieważ nie chce mi się pracować na serwerze, a ta praca jako jedyna ma dla mnie, jakikolwiek sens, można eksplorować mapę i świetnie się bawić, czy tez śmiać z rożnych akcji na drodze, jest on 4-osobowy wiec idealnie by się w tym sprawował, jest również przyjemny w przemieszaczaniu się po mapce, myślę zeby robił wrażenie na drodze.

4. Zabawa! – dzięki burkowi mógłbym organizować pościgi, ponieważ zmieści się do niego dużo osób wiec można by było robić fajny content, również sprawdziłby się w wyścigach z innymi graczami na wyścigowym torze, organizowanie smiesznych akcji np: na strefie dm jak i jazdy na zloty burrasem.

5. Szybkie poruszanie się po mapie – mój sandking aktualnie przepisany jest na organizacje i utrudnia mi to nieco poruszanie się po mapie, burrito byłoby świetne pod względem dojazdów na giełdy, eventy czy tez zadania dzienne, jak i uberowanie nowych graczy i tutejszych oraz do codziennej jazdy bo mapce. Do porywania graczy rowniez sie sprawdzi taki busik B), znaczy coo?

 6. Zwiększenie aktywności na serwisie – burrek dałby mi motywacje, aby wrócić bardziej na 4 life, bo nie ukrywam zaniedbałem nieco granie i przestało mi się chcieć wbijać, chociażby na chwile. Dzieki burkowi aktywnosc na serwerze na pewno zwiekszyla by sie dwukrotnie.

7. Urozmaicenie rozgrywki - gdybym wygrał, miałbym zajęcie na serwerze, i cel do którego bym dążył. Moja rozgrywka na dzień dzisiejszy wygląda tak, że wbijam na serwerek tylko na pare minutek bez wiekszego celu, dzieki burkowi rozgrywka na pewno by się polepszyła, miałbym na co zarabiać, co robić, zajęcie byłoby nonstop. Nie byłoby żadnej nudy i wiedziałbym po co wbijam, czy tu zamontować jakieś częsci mechaniczne, wizualne, czy też jakiś losowy pościg dla fanu, naprawde miałbym dużo fajnej rozgrywki i granie na serwerze nie byłoby w koncu monotonne. Brakuje mi grania w ten sposób tak jak kiedyś.

Szacunek u kobiet - stary jak jakaś dziunia zauważy czym ja się wożę, to samochód po prostu będzie skakał i się trząsł wiadomo z jakiej przyczyny, tutaj hydraulika się  nie przyda, tylko gorzej jak samochód się złamie od tych skoków, w tym właśnie problem.

8. Usmiech na twarzy - jesli wygram, bede szczezył kły jak w niebo wzięty. Sprawisz mi niesamowite emocje i radośc brachu.

Naprawdę jest sporo powodów, abym to ja wygrał ten pojazd, kurcze no jak za darmo to kto by nie chciał jo??? ino brać od razu, dodatkowo wprowadzony zostal ulepszony model burrito, co bardziej przekonuje mnie do posiadania tego auta, wedlug mnie jest naprawde śliczne i myślę, że jest o co walczyć. W moich rękach byłoby bezpieczne, zająłbym się nim i zrobił z niego w przyszłości fajny projekcior, który będzie rozpoznawalny dzięki mnie, który zostanie już ze mną na cały okres gry, bo nie gram już pod try hard, a aktualnie na serwerze mało pobywam, a burrito dałoby mi ten zapal do grania, jak i jeżdżenia na transporterze, byłoby takim światełkiem w tunelu zeby wrócić i zacząć robić projekty jak kiedyś z tym samym funem i uśmiechem na twarzy jak wtedy, nie ma nic lepszego niż ukończenie projektu, mogę to porównać z dazeniem do celu, kiedy się go osiągnie to uczucie jest niedoopisania. Burrek to klucz do nowych przygód i wspomnień serwerowych, które bym tworzył ze znajomymi oraz ze społecznością serwera, to co pisze może być śmieszne i kiedyś też tak uważałem, lecz po czasie uświadomiłem sobie, że dzielenie się z innymi tym, co masz i wywoływanie ich uśmiechu na twarzy oraz zaufania na serwerze, jak i w prawdziwym życiu jest tym, o co w tym wszystkim chodzi. Tak samo jak ten konkurs, wygrając sprawisz mi uśmiech na twarzy i chęć do dalszej rozgrywki oraz możliwość rozwijania się, czy jest jakieś piękniejsze uczucie? PS. Miłego dnia/nocki wszystkim, powodzenia!

Ułożyłem też krótką historyjke:
Image 2 - GTA SA: Before the Story mod for Grand Theft Auto: San Andreas -  ModDB
Poniedziałek, świetna pogoda malowniczy krajobraz San Andreas. Laid po chwili namysłu
postanawia pojechać na grilla do znajomych. Wsiada w swoje ślniące burrito i rusza w drogę wyjeżdzając spod domku na Grove Street Home.
Po 15 minutach jazdy zauważa chłopaka, który potrzebuję stopa jest cały zdyszany. Jako, że Laid jest pomocny, staje na poboczu i trąbi wołajać chlopaka.
Zdyszanym głosem chłopak - czesc, podwieziesz mnie na przecho?
Laid - jasne stary, siadaj i czuj sie jak u siebie. Chłopak ma na imię Filip.  Gadka pomiędzy nimi klei się jakby byli braćmi od tej samej matki, te same zainteresowania, ten sam wiek, podobny wygląd i ten sam vibe. We dwóch byli zajawieni w robieniu projektów aut.
Nagle zaczyna się dyskusja o motoryzacji, nadchodzi temat burrito.
Filip - stary mega spoko furka, ile dałes za tego busa? podoba mi się.
Laid - a wiesz? zdziwie cię, wygrałem ją z konkursu u takiego KRISA, gośc rozdaję fury jak BUDDA! i to za darmo.
Filip - kurde, chciałbym takiego wygrać, może to być ciekawy projekt, taki nietypowy
Laid - co do projektu, właśnie chcę go zrobić, mam naprawdę wiele pomysłów, lecz no brakuje mi środków na ten projekt. Naszczęście mam taksówke, pracuje dziennie 10 godzin, przez okrągły miesiąc,  przyjemnie się jeżdzi i zawsze grosz wpadnie, już coś tam uzbierałem.
Filip - mój tata jest mechanikiem, i tak się składa, że gdybym go ładnie poprosił zamontowałby ci nowe części + ogarnąłbym jakąś znizke.
Laid - spadasz mi z nieba, właśnie nie mogę znależc żadnego mechanika, każdy woła nieziemskie doliczki za części nawet i używane.
Filip - słuchaj zadzwonie do Ciebie, jak tylko uda mi się z nim dogadać
Chłopcy chwilowo zakończyli temat, i dojechali na grilla, Laid zapoznał Filipa z jego kumplami. Po długiej imprezie, Laid odwozi Filipa pod jego dom, Filip zostawia numer by zadzwonić gdy uda mu się porozumieć z tatą. Kolejne dni Laida mijają jak w jakimś cyklu, praca, praca, praca, sen. Laid pracuję więcej niż jego rówieśnicy, chcę coś więcej od życia niż tylko imprezy.
Laid nie może spać po nocach, ponieważ w głowie ma następne projekty, lecz nie ma środków nawet na ukończenie burrito, a co dopiero otworzenie swojego tuningu, który jest jego marzeniem, ponieważ mógłby robić to co kocha - tuningowanie pojazdów innych osób jak i planowanie swoich projektów we własnym warsztacie.
Nastepnego niespodziewanego dnia o godzinie 23:00 dzwoni Filip podekscytowanym głosem mówiąc
Filip - stary, stary, stary tata mówi, że zamontuję ci nowe części i to bez ŻADNEJ doliczki! 
Laid - spadasz mi z nieba.. nie wiem co bym bez Ciebie zrobił, gdzie znajduję się ten warszstat?
Chłopak wysyła Laidowi lokalizację warsztatu jego taty, Laid uszczęśliwiony jak nigdy dotąd, jedzie z pełnym uśmiechem na twarzy zamontować swój wymarzony tuning.
Mijają 2 godziny, Laid wjeżdza do warsztatu z gębom obaloną jakby widział raj, to jego wymarzone miejsce, podjeżdza i mówi
Laid - stary, przecież ten warsztat jest niesamowity!
Filip - wiadomka, bo mojego taty hehe
Laid - to jest moje marzenie, mieć taki warsztat i robić w nim projekty nowych furek, ahhhh marzenia..
Filip - my jesteśmy jak jacyś bracia? uwierz mi to też moje marzenie.
Laid - naprawdę dobrze, że cie poznałem 
Filip - oj tam dobra, już sie nie rozklejaj bratku, ide wołac papiego i robimy tuning tej twojej bestii.
Przychodzi ojciec Filipa i montuje mu nowe, sprawne częśći mechaniczne bez żądnych opłat, wszystko zamontował mu bez żądnych kosztów.
Laid - ale JAK to bez żadnych kosztów?
Ojciec Filipa - tak się składa, że mam naprawdę dużo tych częśći, trzymaj i sie ciesz młody 
Laid - nie wiem co powiedziec..., naprawdę nic nie muszę płacic?
Ojciec Filipa - w sumie tak sie składa, że napiłbym się dobrego piwa, skocz mi po jakieś i bedziem kwita.
Laid - haha, jasne zara będe 
Laid przywióżł czteropak piwa tacie Filipa i tak zakończyła się ich rozmowa.
Laid zaszczędził pieniądze i postanowił zbierać dalej na warsztat tuningowy wraz z Filipem. Był podekscytowany swoim projektem, który ukończył, Burrito stało się rozpoznawalne na serwerze i kojarzone tylko z nim, to dzięki burkowi udało się uzbierać taką kwotę.
Chłopcy razem pracowali cięzko, całymi dniami na różnych pracach, czy to uber, taksówka, budowa, kryptowaluty, magazyn, dązyłi by uzbierać pieniądze na ich własny warsztat.
I tak właśnie po roku ciągłej pracy, udało im się zakupić warsztat w środku San Andreas, czyli najlepszej lokalizacji, ich warsztat stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najlpeszym warszstatem w całym SA, dzięki im życzliwości oraz braku doliczek, realizowali nie tylko swoje projekty, lecz też innych graczy, pomagali im w ich realizacji. I tak właśnie osiągneli sukces, swoją cieżką pracą i determinacją.  I to wszystko dzięki burkowi...


A TUTAJ MAŁA RYMOWANKA DLA PRAWDZIWYCH SKURCZYBYKÓW 

KOSZULKA SKURCZYBYK

                                                                           burito to nie tylko pojazd,  to też dobre jedzenie
                                                                           bez niego glodny sie robie,  jak nie pojade na posiedzenie
                                                                           to jest niezły rym bratku , dobrze o tym wiesz                                                                                                                                                                                     
                                                                            burek to niezly smigacz,  każdy o tym wie                                                                                       
                                                                            140 vmax to wcale nie tak źle              
                                                                            nada sie na pościg, na  różne wypady tez
                                                                            nie brakuje mu nic , prócz dobrego własciciela                                                                                       
                                                                            niech nie będzie w cieniu złego dzentelmena
                                                                            ktory wyrzuci go na prog  i  go poniewiera.
                                                                            to  juz jest koniec rymowanki
                                                                            burito trafia w moje rece, jadę mu robić nowe dziańki
                                                                            a nie to nie koniec, zapomnialem dodac, ze burito 
                                                                            będzie miało swój własny kojec, to już chyba koniec.
                                                                            a tak na koniec zostaw obserwacje KRISOWI pod koniec.
                                                                            tera to już koniec B).

Naprawdę zależy mi na burku, poświęciłem sporo czasu na napisanie tej wypowiedzi, mam nadzieję, że w końcu coś wygram, jeśli nie - trudno, spróbuję następnym razem, z fartem

 

                                                                                                     ŚLICZNY USMIECH DEJDWIDA JASPERA DLA HUMORKU!! :*B)                                                                                                                                                                                      
David Jasper - iPuzzle foto puzzle   < TUTAJ JA KIEDY WYGRAM

 DAWAĆ MNIE TEGO BURRA! :wub::*

Edytowane przez Laid.
poprawki błędów i dodanie tekstu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buras na pewno nie będzie tylko stać z boku, wraz z moimi friendami z org dopilnujemy żeby się nie nudził. Lubię się bujać po serwerze bez celu, a silnik 1.6 całkowicie mi wystarczy, jestem dla niego idealną partią. Mam nawet w głowie fajny projekcik, by przerobić go na jakiegoś klawego foodtruck'a (będzie siedział fest). B) Do swoich furek podchodzę z miłością, więc oddając go w moje ręce masz pewność, że nie zabraknie mu tego, co otrzymywał wcześniej od Ciebie (a on sam zasługuje na wszystko co najlepsze). Zapoznam go z pozostałymi pojazdami, zaopiekuję się nim, nie pozwolę by czuł się odrzucony, niechciany czy też samotny. Nie będzie to element jakiejkolwiek kolekcji, a członek rodziny. Zadbam o niego najlepiej jak potrafię. Dodatkowo zależy Ci na tym, by zrobić komuś niespodziankę, a tak się składa, że ja uwielbiam niespodzianki, więc sukces gwarantowany. A wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? Twoja historia z nim wcale się na tym rozdaniu nie skończy, ponieważ gwarantuję Ci, że kluczyk do niego pozostanie w Twoich rękach. Jestem osobą bardzo kontaktową, więc widzenia i przejażdżki nim masz jak w banku.

 

Na koniec dodam tylko, że mega inicjatywa z Twojej strony, inspirująca. Powodzenia wszystkim!

Edytowane przez RapMonster
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinienem wygrać owe burrito ponieważ bym go zachował na dłuższy czas i nie sprzedał go byle szybciej ponieważ poniekąd byłby pamiątką w jakiś sposób. Nie zamierzał bym go jak mówiłem sprzedawać lecz na 90% przypisał bym do organizacji żeby inni mogli sobie skorzystać. Po za tym jest z niego fajna donica i wiem z doświadczenia że jak da się upy to wtedy to jest dosłownie demon prędkości. Może nie będzie to jakaś najbardziej długa wypowiedź w tym temacie lecz myślę że przekonująca ponieważ jakimś starym graczem nie jestem lecz bardzo aktywnym i zawsze wygranie takiego burka byłoby zwiększeniem majątku o te 200k bynajmniej nigdy też nic nie wygrałem a może tutaj się uda. Ps obserwacja na tt zostawiona pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem wygrać to Burrito ponieważ fajnie sprawdził by się jako donica na domku ;p Fury bym nie sprzedał bo prezenty się zostawia a nie sprzedaje.  Wsadziłbym do niego upa 3 aby lepiej na glebie siedział a czasem pojechałbym może i na jakiś zlot albo porobił kursy na etransie. Pozdrawiam serdecznie tiktokowego zadymiarza z BMW B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin