Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na umefor - oskarżony przez dekoder*


dekoder;
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @umefor
    Data i godzina zdarzenia: 01.06.2024
    Pełen opis sytuacji: A więc tak  jezdziłem sobie po strefie DM zobaczyłem ze jedzie jakies Buffalo zatrzymałem sie wysiadłem ze swojego pojazdu nawet nie celowałem ani nic i dostałem tazera i zostałem wsadzony do więzienia na 30minut z powodem "Ostrzał w strone        PD"  
(Odczekałem cała kare czasową więzienia za która zostałem nie winnie skazany).
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/powt-rka-EDnMp3H ( Nie jest to mój pov ja jestem tym zielonym cheetahem) Jeżeli dowód jest mało wystarczający można również sprawdzić logi 

    Ja, dekoder* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję.

Edytowane przez dekoder*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant II umefor

Od razu wysiadając z radiowozu, dostałem ostrzał, jednak ciężko zweryfikować twoje oskarżenie, na nagraniu nawet nie widać ciebie przed powaleniem, z mojego POV, strzały leciały z każdych stron, w dalszej części nagrania widać jednak jak trzymasz broń, to zdecydowało, że postanowiłem wsadzić cię przez PID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat dziwne bo byłem do ciebie odwrócony plecami więc nie wiem w jaki sposób mogłem do ciebie strzelać

1 godzinę temu, umefor napisał:

z mojego POV, strzały leciały z każdych stron,

To też jest dziwne, ponieważ były tam dwie osoby ja, biegnący tyłem do ciebie, i Skrzynka, który jako jedyny strzelał w twoją stronę.

 

1 godzinę temu, umefor napisał:

w dalszej części nagrania widać jednak jak trzymasz broń

Tak, trzymam broń leżąc powalony od 10-15 sekund (gdy jesteś powalony, możesz normalnie zmieniać broń, tak samo jak leżąc na animacji) Nie oddałem żadnego strzału w twoją stronę, dobrze wiesz, jak było, więc nie rozumiem teraz twojego tłumaczenia.

 

1 godzinę temu, umefor napisał:

to zdecydowało, że postanowiłem wsadzić cię przez PID.

Wiesz, ogólnie w twoim przypadku jedyne, co decyduje, że ktoś trafia poprzez PID, to powalenie, nieważne, czy ktoś strzelał, czy nie.

Też, myśląc logicznie, gdybym strzelał w twoją stronę, to nie pisałbym żadnej skargi, ponieważ straciłbym tylko czas. Z tego co wiem, da się sprawdzić, kto i kiedy oddał strzał w logach. Mam nadzieję, że zostanie to sprawdzone.

Edytowane przez dekoder*
tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, z perspektywy czasu, doszłem do wniosku, iż faktycznie oskarżający nie musiał strzelać , przyznaję w tym czasie moje działania, były zbyt pochopne, jestem gotów przeprosić oraz ponieść konsekwencje swoich czynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin