Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika GB59, oskarżony przez SPRZEDAM_REXA_1.6


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SPRZEDAM_REXA_1.6
Nick osoby oskarżonej: @GB59
Powód napisania skargi: Nieprawidłowe odholowanie pojazdu - pojazd stał prawidłowo tak jak tu: KLIK!
Dowody: 

Spoiler

0N5iktv.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam całą odpowiedź podzieliłem na 4 kontrargumenty. 
1. widzę że nie zapoznałeś się z poniższym działem nie informując mnie o skardze.
 

Spoiler

 


2. SS z pojazdem został wysłany jednakże nie pokazuje faktycznej pozycji pojazdu. Co może wskazywać na próbę zatuszowania. Dowód: https://imgur.com/a/uxvYNuE pojazd stał inaczej zaparkowany niż widoczny jest na SS dowodowym, był zaparkowany pod ukos (co w samym sobie nie jest powodem) jednakże stał na krawężniku oraz sąsiadującej lini co daje kolejny powód do odholowania. 

3. nie wiem dlaczego piszesz takową skargę skoro temat został przez nas wyjaśniony przez nas czego dowodem jest twój ss. 
jednakże chętnie ci to wyjaśnię ponownie. 

4. powołując się na portal parkingwawel.pl 
Miejsca, które są przeznaczone do parkowania pojazdów, zaznacza się za pomocą linii malowanych na podłożu
A więc nie było to miejsce parkingowe. 

odpowiadając na twoją najprawdopodobniejszą odpowiedź. Nie te miejsce nie jest wyjątkiem. Dlaczego? Miejsce jest za ciasne aby mogło być za takowe miejsce uznane. Dodatkowo co może bawić co niektórych czytających te miejsce nie zostało stworzone jako parking. Dlaczego? Tak jak wyżej wspomniałem, miejsce jest za ciasne dodatkowo krawężnik w tym miejscu skręca co też wyklucza opcje parkowania tam. (jakby to nie brzmiało).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast cwaniakować i rozpisywać się jak w rozprawce, wystarczy przyznać się do błędu - temat ten był owijany w kółko przez Maselka, ale jak widać, nieskutecznie
Dodatkowo pragnę zaznaczyć, iż nie jesteśmy koleżkami, żebyśmy się na 'ty' wskazywali, więc żądam minimalnej kultury ze strony oskarżonego

A wracając do rzeczy, spróbuję streścić odpowiedź odnoszącą się do niepotrzebnego tekstu, jak i niektórych nie na miejscu oskarżeń:
1- poinformowałem odpowiednio o tym zajściu, zamieszczając oznaczenie w postaci "@" przy nazwie gracza - nie ma nigdzie wskazane w jaki sposób ma poinformowanie się odbyć
2- Screenshot jest tylko i wyłącznie 'wskazującym' dowodem na to, na którym parkingu znajdywał się pojazd, co więcej nigdzie nie dodałem, iż tak pojazd stał. Więc nie, nie jest to żadna śmieszna 'próba zatuszowania', a jedynie motyw oskarżonego, aby znaleźć odrobinki winy po mojej stronie, by wyjść z własnej opresji
3- nie wyjaśniliśmy sobie nic - zwyczajnie otrzymałem odpowiedź zwrotną, w której były zawarte jedynie same kłamstwa. Ja natomiast próbowałem odzyskać moją należność, lecz po nieudanej próbie postanowiłem zakończyć rozmowę
4- nie mieszajmy życia realnego do gry - poza tym linie nie zawsze nakazują, a jedynie informują o znajdowanym miejscu parkingowym. Zamiast na skutek nagłych emocji działać samodzielnie, można również zapytać się przełożonego o radę, to bardzo dobre rozwiązanie według mnie! Lider o wszystkim opowie jeśli zajdzie potrzeba

Na koniec jedynie proszę, by sobie samodzielnie sprawdzić i zbadać na własne oko, czy z dodaną takową linią, jakikolwiek pojazd zaliczany do osobowych, byłby w stanie się zmieścić na tym miejscu. Nie? Szkoda

Pozdrawiam z Rodzinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby za przeproszeniem powiem XD. Mówisz mi żebym nie rozpisywał się jak w rozprawce gdy sam tak robisz, objawy hipokryzji. do błędu się nie przyznam bo takowego nie ma, temat mógłbyć owijany lecz ja uważam że to nie jest miejsce parkingowe i tego będę się trzymał, Dziwi mnie zarzut o brak kultury, uważasz że jestem nie kulturalny bo nie pisze co 2 słowo pan chce też nadmienić iż twoja odpowiedź była napisana w podobnym stylu jak moja więc przemyśl ten zarzut. 
1. Nie, to tak nie działa. Działa to podobnie jak w skargach na graczy w ogólnym dziale. Przed napisaniem skargi musisz o takowej poinformować choćby przez forum więc nie to nie jest prawidłowe poinformowanie. 
2. SS który wysłałeś pokazywał ten sam bądź inny tak samo wyglądający pojazd. Nie pokazywałeś tym samym faktycznej pozycji pojazdu co mogło wprowadzić sprawdzającego w błąd co mogło wskazywać na zatuszowanie dowodów. 
3. Nie.. wcale to nie była próba wyjaśnienia tylko taka swobodna dyskusja. Po zakończonej rozmowie postanowiłeś wysłać kolegów w celu szantażowania mnie w bezpodstawnego zwrócenia kosztów. 
4. Niestety ale wiele rzeczy ustanowionych w życiu realnym ma swoje odbicie na serwerze np? KRD, wiele rzeczy zawarte w nim są wzięte z życia realnego, tak samo jest z definicją parkingu. Linie informują o dojeździe na parking oraz wyznaczają jego pole jak i również miejsca. 
Na koniec proszę o przemyślenie swoich wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkneła mi jedna rzecz która może być kluczowa, skoro twój SS był przykładowy to wytłumacz to prosze. 

19 godzin temu, SPRZEDAM_REXA_1.6 napisał:

Nieprawidłowe odholowanie pojazdu - pojazd stał prawidłowo tak jak tu: KLIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o nie rozpisywanie się, gdyż nie ma to żadnego sensu ze strony oskarżonego skoro jest winny, a o mnie nie było żadnej mowy, więc wolałem wyjaśnić w dłuższym formacie, by rozwiać pewne wątpliwości. Co do kulturalnej wypowiedzi, moje wypowiedzenie jest wystarczająco napisane w sposób zachowania kultury (głównie chodzi o wołanie do siebie na 'Ty'), więc zamiast na oko oskarżać i rzucać kłamstwami na bok, lepiej przyjrzeć się z powrotem i wyszukać swój błąd.

Zacznę ponownie odpisywać oskarżonemu w postaci punktów, by wyjaśnić i ostatecznie rozwiać jakiekolwiek wątpliwości:

1- takowe oznaczenie wystarczy; przypadkiem kilka wcześniejszych skarg zostało podobnie wysłanych i oskarżeni zostali również w ten sam sposób oznaczeni - widać problemu nikt nie sprawiał i nikomu to nie przeszkadzało, pewnie dlatego, że w punkcie w regulaminie nie ma żadnej mowy o informowaniu w innej istocie
2- powtarzam po raz kolejny, i proszę się tu przyjrzeć, iż trzeci raz nie mam najmniejszego zamiaru powtarzać - dowód w postaci wykonanego zrzutu ekranu był tylko informacyjny/przykładowy, by wskazać dokładne miejsce zaparkowanego pojazdu. Równie dobrze mogłem wysłać zdjęcie dwóch motorów w tym miejscu i również zostałbym oskarżony o "próbę zatuszowania', ponieważ był to samochód, a nie dwa motory.. Poza tym samochód mieścił się w liniach, więc jeśli istniałby pojazd czterokołowy osobowy, który mierzyłby dokładnie jednego metra - praktycznie mógłby stać pod kątem 90 stopni
3- cóż to za ciekawe oskarżenie ze strony oskarżonego! 'Podrapał się po podbródku' Nie, nie wysyłałem, ani również nie miałem zamiaru męczyć się z wysyłaniem najeżdżających na człowieka ludzi, którzy postanowią podjąć się próby wyciągnięcia haraczu od gracza. Co najwyżej dałem znać ludziom o tejże sytuacji.
4- nie widzę, żeby tutaj zaszła jakakolwiek potrzeba dodania mojej wypowiedzi - jak widać oskarżony nie skorzystał z bardzo ważnej rady, by zadawać poważne pytania wyższej randze lub wyżej przełożonemu, by wtem doinformować się co nieco więcej o danym bycie.. To nie ja muszę jak widać przemyślać własne wypowiedzi..

 

W dniu 19.08.2024 o 16:57, GB59 napisał:

Umkneła mi jedna rzecz która może być kluczowa, skoro twój SS był przykładowy to wytłumacz to prosze. 

W dniu 18.08.2024 o 21:23, SPRZEDAM_REXA_1.6 napisał:

Nieprawidłowe odholowanie pojazdu - pojazd stał prawidłowo tak jak tu: KLIK!

7 Meme ideas | meme faces, reaction face, black guy meme

??? Może nie potrafię czytać, wzrok mi właśnie akurat padł w danym momencie lub to sformułowanie wyparło tyle presji na mnie, że mózg nie skontaktował i nie był w stanie przetworzyć danych, aby chociaż w ułamku spróbować zrozumieć to pojęcie.

Oskarżony pisze o przykładowym zrzucie ekranu, cytuje mój powód napisania skargi, gdzie zaznaczam, że pojazd został źle odholowany, razem dodając przy tym przykładowe zdjęcie TYLKO I WYŁĄCZNIE MIEJSCA PARKINGOWEGO, na którym pojazd został naruszony. Nie rozumiem?! Ty też widzu nie rozumiesz? Nie dziwię się..
Napisane jest, i nawet pozwolę sobie zaznaczyć to tu w postaci nakreślonego czerwoną kredką zdjęcia, by nic nie umknęło:
CZH5tbY.png
Może źle się wyraziłem? Powinno być 'pojazd stał prawidłowo, na tym miejscu:'? Kto wie..

Dosyć bzdur, czekam tylko i wyłącznie na odpowiedź wnoszącą do sprawy od zarządu lub rozpatrującego, na nic już się nie wypowiem, co jedynie na bezczelne oskarżenia i kłamstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak ty użyje punktów.
Skoro dalej twierdzisz iż nie okazuje ci kultury, szacunku i przeszkadza ci to że nie pisze co 2 słowo pan. Zacznę więc mówić wielmożny panie. 
1.  mogę ci tu wielmożny panie. przyznać racje, sam pracuje od około 2 tygodni jako pełnoprawny, wiele rzeczy tak naprawdę się uczę. Tym bardziej iż jest to moja 2 skarga.
2 + dodatek? Według ciebie wielmożny panie mógłbyć przykładowy.  CZH5tbY.png No właśnie... Tak jak tu. Te słowa doraźnie mówiły że pojazd stał tak jak na dołączonym SS. Mogłeś chcieć wysłać SSa który miał tylko informować o miejscu. Jednakże pokazując na tym SS tak samo wyglądające auto co może wprowadzić sprawdzającego w błąd tym bardziej iż nigdzie nie zamieściłeś informacji iż takowy SS ma charakter przykładowy. Dlatego pojawiły się zarzuty o próbę zatuszowania które w dalszym ciągu podtrzymuje. I nie, jakbyś wysłał zdjęcie 2 motorów dodając informacje że to przykładowy SS to nie, nie zostałbyś o to oskarżony.
3. Bezpośrednio może nie powiedziałeś. Jednakże po poinformowaniu choć może bardziej pasuje stwierdzenie poskarżeniu się.  twój kolega @K_R_U_K_ rozpoczą ze mną dyskusje która przerodziła się w pewien rodzaj szantażu. Chociaż, twoje stwierdzenie "Co najwyżej dałem znać ludziom o tejże sytuacji." Wskazuje na to jakbyś sugerował takową dyskusje. 
4. Żebyś wiedział że skorzystałem. (; 

Co do twoich bezczelnych zarzutów o oskarżenia i kłamstwa się nie wypowiem bo sensu to nie ma ponieważ nawet jak ci napisze 20 stronnicowy dokument o tym to zdania nie zmienisz. 
Jednakże w przeciwieństwie do ciebie jestem otwarty na dalszą dyskusje. 

Pozdrawiam serdecznie!

~GB59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin