Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[PETYCJA] Petycja o przywrócenie starej giełdy w San Fierro.


Stilutypie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się nie podpisuje nie jestem za zmianą giełdy. Powinno zostać tak jak jest po co robić zmiany? Wcześniej przejeżdżając przez autostradę pod którą była giełda były straszne lagi jeśli chodzi o FPSy teraz nie słyszałem żeby ktoś odczuwał je po zmianie. Gracze sami zdecydowali jak było można zauważyć kilka odpowiedzi wcześniej o przeniesieniu giełdy do LS. Nie pozdrawiam oraz proszę o wzięciu się za inne problemy serwera jakimi jest frakcja SAFD która nie przyjechała na plamę oleju w LS i ja obywatel los Santos musiałem chronić innych obywateli oraz panów policjantów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dwukropek napisał:

Nie zaczynam poprostu wyraziłem swoje zdanie na temat twojego zdania ok? Ok

Wystarczy że przeczytasz kilka moich odpowiedzi w tym wątku albo główną wiadomość gdzie wszystko jest wytłumaczone.

To nie jest 2003 rok żeby mieć lagi w tej grze. Serwer cierpi na tej zmianie dziwne że tego nie widzisz bo skoro

kilka lat temu było więcej osób na serwerze i ogrom ludzi na tej giełdzie a teraz jest mniej osób to proste że jest jednak

gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin