Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja do Studio Filmowe 4Life - Lider/Członek Zarządu

Temat zostanie automatycznie zablokowany o 18:00


Byialy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Studio Filmowe 4Life
Rekrutacja do Zarządu oraz na Lidera

Z przyjemnością informujemy, iż zostaje otwarta rekrutacja do Zarządu oraz na Lidera Studio Filmowe 4Life.

Czego oczekujemy od potencjalnych kandydatów?:

  • Minimum 800 przegranych godzin na serwerze.
  • Dobrej opinii wśród Administracji RCON oraz Opiekunów Biznesów.
  • Posiadania komunikatora Mumble oraz Discord.
  • Posiadania sprawnego mikrofonu.
  • Umiejętności zarządzania grupą.
  • Znajomość platformy Youtube
  • Mile widziana znajomość programów do montowania filmów.
  • Znajomości ogólnego Regulaminu Biznesów.
  • Otwartego umysłu oraz pomysłu na dalsze prowadzenie Biznesu.
     

Jakie będę obowiązki nowego Lidera/członka Zarządu?:

  • Przeprowadzenie reorganizacji Biznesu, aby działał zgodnie ze standardami.
  • Współpraca z innymi członkami Zarządu/pozostałymi Pracownikami.
  • Wprowadzanie nowości do struktury Biznesu.
  • Podstawowe działania członka Zarządu/Lidera - nadzorowanie Pracowników, pilnowanie prawidłowego działania struktury.

Jak wygląda proces rekrutacji:

Otwieramy nabór na dwa stanowiska - członka Zarządu oraz Lidera. W zależności od spełnienia kryteriów, możemy zaproponować rotacje pomiędzy deklarowanymi przez Was w podaniu stanowiskami. Rekrutacja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszym z nich jest napisanie podania na forum, natomiast drugim - rozmowa na Mumble z Administracją RCON oraz Opiekunami Biznesów. Drugi etap rekrutacji będzie tylko i wyłącznie dla wybranych osób, których kandydatura w I etapie przyciągnie uwagę osób decyzyjnych. Podanie powinno być napisane w sposób schludny oraz poprawny ortograficznie - zgodnie z podanym wzorem. Podanie musi być autorskie. Oszustwa w aplikacji są zabronione i będą surowo karane punktami na forum. Podanie należy wkleić jako odpowiedź pod tym tematem. Informacje podane w nawiasach "()" oraz "[]" można usunąć. Przewidywana data zamknięcia I etapu: 03.09.2024 20:00. Po zamknięciu rekrutacji, Opiekunowie Biznesów w przeciągu tygodnia zaproszą wyznaczone osoby na II etap.

Wzór podania:


Imię:
Wiek:
PID:
Serial:
Ilość godzin przegranych na serwerze:
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku (jak tak, to opisz je):
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]):
Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań):
Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?:
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.):
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska (wybierz jedno): Zarząd/Lider
Dlaczego akurat Ty?:


Wszystkim aplikującym życzymy powodzenia!
Opiekunowie Biznesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Alan
Wiek: 16
PID348622
Serial: 8D0CD35E413BD50CE6BC4316787679A4
Ilość godzin przegranych na serwerze909 godz. 40 min.
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku (jak tak, to opisz je): Kiedyś byłem na podobnym stanowisku jakoś w roku 2019-2020 oraz posiadam jakieś doświadczenie zarówno w owym biznesie, jak i na tak ważnym stanowisku, jakim jest członek zarządu.
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]): Brak.
Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam, nazywam się Alan i pochodzę z województwa mazowieckiego. Chodzę do szkoły pożarniczej i bardzo lubię.
 to, co robię. W wolnym czasie interesuje takimi rzeczami jak gry komputerowe, piłka nożna oraz grafiki, no i oczywiście pożarnictwo. Jeśli chodzi o grafiki, to zacząłem od pewnego czasu tym się interesować, lecz chwilowo mi słabo to idzie, ale staram się jak tylko mogę, aby nauczyć się dobrze tworzyć grafiki i się nie poddaje! Jestem także osobą spokojną, która woli robić wszystko przemyślanie i nie popełniać głupich błędów także jestem pracowity oraz pomocny i jeśli chodzi o pracę, to nigdy nic nie zostawiam na potem, gdyż wtedy sobie człowiek nie ułatwia tylko sobie daje więcej rzeczy i spraw na głowie. Zawsze, jeśli ktoś potrzebuje pomocy to staram się najmocniej, jak tylko mogę pomóc, aby nikogo nie pozostawić na pastwę losu.

Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?: Jeśli chodzi o nowości, które bym wprowadził do biznesu to wpierw bym wysłuchał innych członków biznesu, aby dowiedzieć się co sprawia im trudności, co by chcieli zmienić, aby polepszyć pracę w biznesie. Uważam, że takie nagłe nieprzemyślane aktualizacje by mogły pogorszyć atmosferę i zniechęcić innych graczy na dołączanie do biznesu, więc stawiam na współprace z członkami biznesu, i przemyśleć, a także wysłuchać ich, aby móc dodać coś, co by mogło polepszyć gameplay na serwerze, jak i pracę na discord oraz forum.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.): Jestem pracownikiem frakcji San Andreas Road Assistance na stanowisku Pracownik.
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska (wybierz jedno): Zarząd.
Dlaczego akurat Ty?: Uważam, że nadam się idealnie na stanowisku zarządu w biznesie, gdyż posiadam doświadczenie na innym serwerze RP ( RolePlay). Na owym serwerze byłem członkiem podobnego stanowiska i byłem tam od roku 2019 do 2020 i wkładałem swoje starania na rozwijanie biznesu. Niestety, ale odechciało mi się wtedy w ogóle poświęcać czas na owym serwerze i stwierdziłem, że odejdę z stanowiska i po jakimś czasie przestałem grać w MTA. Po trzech latach wróciłem do MTA ale tym razem zacząłem grać na serwerze 4life i tak zostało do teraz. Jeśli chodzi o zarządzanie, to także kiedyś byłem "vliderem" gildii w grze Metin2 i uważam, że dobrze wypełniałem obowiązki na owym stanowisku, gdyż nasza gildia cały czas się rozwijała. Jeśli będę w zarządzie biznesu ,,Studio Filmowe 4Life" to będę dobrze wypełniał swoje obowiązki na serwerze, jak i zarówno na forum i discordzie. To wszystko z mojej strony i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kamil
Wiek:16
PID: 348056
Serial: F3D99B5730C9CE4B85EB92A5256315A2
Ilość godzin przegranych na serwerze:1581 godz. 48 min.
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku (jak tak, to opisz je): Planowałem oraz robiłem filmy na innym serwerze ze sceny MTA oraz kiedyś za czasów pandemii robiłem również coś podobnego lecz już z poza sceny MTA a bardziej GTA V, lecz to było trochę o innej tematyce.
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]):

Spoiler

13 Stycznia 2024, 15:22 >> Wyciszenie gracza Laykxs przez pepsiak01, powód: CBK w stronę gracza. (omyłkowa) (Ważne do: 16 Stycznia 2024, 15:22)
16 Listopada 2023, 13:08 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Laykxs przez Karolowka, powód: Jazda pod prąd (Ważne do: 16 Listopada 2023, 16:08)
4 Września 2023, 18:16 >> Wyciszenie gracza Laykxs przez j00lcia, powód: BK (Ważne do: 5 Września 2023, 6:16)
6 Sierpnia 2023, 22:28 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Laykxs przez _-YOSHI-_, powód: Celowe taranowanie gracza (Ważne do: 11 Sierpnia 2023, 22:28)


Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Kamil, pochodzę z Mazowsza na co dzień interesuję się motoryzacją oraz rowerami i chyba jak wszyscy w małym stopniu grami. Moim jednym z moich hobby jest jazda na rowerze jak już wspominałem, a bardziej DH, ostatnio coraz mniej już się tym interesuje kiedyś bym powiedział, że uwielbiam to tylko obecnie coraz mniej jeżdżę, przez co gaśnie we mnie zapał do tego. Granie w gry, to jest lekka odskocznia od wszystkiego, co mnie przytłacza, lecz również coraz mniej sprawia mi to przyjemności, kiedyś bardziej się tym interesowałem, jak i spędzałem czasu oraz przez to, że spędzałem więcej czasu przed komputerem zacząłem się tym lekko interesować, jednakże to było chwilowe tak jak szybko się zaczęło tak szybko się skończyło i obecnie totalnie się tym nie interesuje. Jestem osobą pomocną, jak i zaradną radzę sobie w trudnych, sytuacjach które wymagają zimnej krwi oraz spokojnego podejścia. Jeśli spotykam trudność w wykonaniu zadania staram się zrobić najlepiej, jak potrafię, pomimo, że nie jestem w stanie zrobić tego w 100%, ponieważ liczą się chęci zrobienia czegoś niż nicnierobienie i poddanie się od razu, wykonanie swojego celu w 70% to jak w 100% dlatego iż chociaż się próbowało wykonać. Umiem radzić sobie z krytyką nie sprawia mi to problemu oraz każda osoba krytykuje przyczynia się do pomagania nam stania się lepszym oraz ukazuje co można zmienić, oraz poprawić w tym, co robimy lub naszym zachowaniu.
Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?: Nie koniecznie jest to nowość ale wprowadzić regularność w nagrywanych filmach. Myślę, że większą ilość zmian mógłbym wprowadzać/dawać propozycje ich jak już bym był na stanowisku lekko zaznajomiony i miał wgląd od środka ponieważ daje to więcej możliwości niż jako osoba 3-cia.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.): Obecnie pełnię funkcję członka frakcji San Andreas Police Departament na stopniu Police Officer I oraz jestem członkiem biznesu San Andreas Armed Forces na stopniu Starszego Kaprala.
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska (wybierz jedno): Lider
Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że nadaję się na to stanowisko, ponieważ umiem pracować w grupie oraz przyjąć krytykę w razie, jeśliby taka była, bo oczywiście jej nie będzie, bo jakość filmów, jaki ich zawartość będzie dobra. Jak już wspominałem wyżej staram się realizować swoje cele, dlatego tutaj byłoby tak samo i starałbym się je realizować na tyle, ile można. Osobiście chciałbym wprowadzać zmiany w biznesie, lecz ważne też jest zdanie innych członków biznesu, którzy są, dlatego chciałbym także ich zaangażować w zmiany. Posiadam predyspozycję przez to ile posiadam wolnego czasu oraz na serwerze jestem dość aktywnym graczem. Zawsze staram się dotrzymywać słowa, więc nie będzie tak, jak w Polsce obecnie. Dziękuję za przeczytanie mojego podania oraz liczę na pozytywny odbiór jego, jak i pozytywne rozpatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał
Wiek: 22
PID: 205812
Serial: 72A7D4F2B6911A91EBABAFF40CC94394
Ilość godzin przegranych na serwerze: 3143h
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku: Jeśli chodzi o zarząd biznesu (itp) to nie posiadam Takiego doświadczenia.
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze

Spoiler

18 Czerwca 2024, 17:33 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez yoshi.rar, powód: CBK (Ważne do: 21 Czerwca 2024, 17:33)
22 Maja 2024, 23:05 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez NetworkTrouble, powód: Celowe taranmowanie (Ważne do: 26 Maja 2024, 23:05)
3 Marca 2024, 21:44 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez Chrzano_o, powód: Stunty, jazda na skróty. (Ważne do: 4 Marca 2024, 5:44)
30 Grudnia 2023, 2:46 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez pikoj*, powód: Brak kultury (Ważne do: 1 Stycznia 2024, 2:46)
19 Grudnia 2023, 20:56 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez DawiSS*, powód: Brak kultury na czacie organizacji (Ważne do: 20 Grudnia 2023, 20:56)
26 Października 2023, 20:23 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Grabi., powód: BK w strone gracza (Ważne do: 27 Października 2023, 8:23)
19 Września 2023, 0:51 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez ZbyK.gg, powód: Spam (Ważne do: 22 Września 2023, 0:51)
12 Września 2023, 21:46 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Marcysia, powód: Ciągłe prowokacje. (Ważne do: 13 Września 2023, 21:46)
3 Września 2023, 10:58 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez MichQs., powód: Brak kultury (Ważne do: 3 Września 2023, 16:58)
1 Czerwca 2023, 21:52 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez pomocnik2000, powód: spam (Ważne do: 2 Czerwca 2023, 3:52)
8 Maja 2023, 22:39 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Penomeco, powód: Brak kultury (Ważne do: 10 Maja 2023, 22:39)
4 Maja 2023, 23:30 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Wonder., powód: Brak kultury, prowokacje. (Ważne do: 5 Maja 2023, 23:30)
29 Marca 2023, 21:12 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez DanielRB, powód: Odwalanie na G1. (Ważne do: 1 Kwietnia 2023, 21:12)
13 Marca 2023, 22:23 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez Gryczuu, powód: Odwalanie (Ważne do: 15 Marca 2023, 22:23)
25 Lutego 2023, 23:51 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez Kryszka, powód: Odwalanie, skoki autem, jazda pod prąd, taranowanie. (Ważne do: 28 Lutego 2023, 23:51)
6 Stycznia 2023, 17:10 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Argen, powód: Brak kultury na czacie organizacji. (Ważne do: 7 Stycznia 2023, 17:10)
10 Grudnia 2022, 0:05 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Byialy*, powód: BK na czacie organizacyjnym (Ważne do: 10 Grudnia 2022, 12:05)
8 Grudnia 2022, 20:34 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Artizo, powód: Brak kultury na chacie organizacji (Ważne do: 9 Grudnia 2022, 20:34)
8 Grudnia 2022, 2:43 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Byialy*, powód: Prowokacje, niestosowne teksty w kierunku Gracza oraz Jego rodziny //BMA (Ważne do: 8 Grudnia 2022, 14:43)
21 Grudnia 2021, 23:46 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez IwanMaster, powód: Skok z MC (Ważne do: 28 Grudnia 2021, 23:46)


Opisz swoją osobę: Jestem skromnym chłopakiem, z początku dość nieśmiałym zawsze potrzebuję trochę czasu, żeby pokazać w 100% jaki jestem. Jestem typem śmieszka i lubię często, gęsto żartować ale umiem zachować powagę gdy sytuacja Tego wymaga. Jestem osobą, która nie lubi spin i kłótni i staram się Takie rzeczy jak najszybciej wyjaśnić i dogadać. Nie jestem też pamiętliwy więc łatwo się ze mną można dogadać. Mam kanał na YouTube, na który wrzucam dość regularnie filmy z naszego serwera. 
Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?: Zmieniłbym system tworzenia i wrzucania materiałów na YouTuba oraz TikToka. Sposobem na to, żeby kanały na obu platformach najlepiej się rozwijały jest regularność. Częściej bym prosił twórców o wymyślanie nowych fabuł i pomysłów na filmy. Dzięki czemu aktorzy (zwykli i głosowi) oraz montażyści by mieli więcej pracy i zrobił by się tu po prostu większy ruch. Gdy pomysły by już były, zrobić przykładowo 2/3 dni nagrywek. Potem wiadomo, głosówki od aktorów i niech montażyści montują. W skrócie przez około tydzień czasu naszykować jak najwięcej się uda materiałów, żeby można było je potem regularnie wrzucać. Gdy materiały się będą kończyć znów nagrywki i tak dalej. Tak jak napisałem starać się wyrobić jak najlepszą REGULARNOŚĆ. Dzięki regularności, zasięgi będą się zwiększać, co się przyczyni do większej reklamy serwera. A na tym powinno nam zależeć najbardziej.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze: Jestem właśnie w Studiu Filmowym: Aktor głosowy trzeciego stopnia.
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska: Zarząd
Dlaczego akurat Ty?: Studio Filmowe to jest jedyny biznes/frakcja, który tak bardzo przyciągnął moją uwagę. Od początku byłem tutaj bardzo aktywny i starałem się utrzymywać kontakt z innymi członkami jak i zarządem. Tak jak pisałem mam kanał na YouTubie, jest to platforma, którą najbardziej lubię i poświęcam najwięcej czasu od zawsze. Śledzę na YT wiele rzeczy, do których należy również scena MTA. Wiem co się klika, mam wiele pomysłów na filmy/shortsy/tiktoki, które są Viralami, na których można się zainspirować i stworzyć podobne produkcje na kanały Studia Filmowego. Wydaję mi się, że moje doświadczenie mogłoby pomóc biznesowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Wiktor
Wiek: 15 lat
PID: 329897 
Serial: E99485494C8A29F28FA2B1A715E76A53
Ilość godzin przegranych na serwerz: ~1007h
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku:  Jeżeli chodzi o zarząd w owym biznesie to brak doświadczenia.
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]):
 

Spoiler

DziadziaMroz    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: vdm na graczu
Nałożone przez: Frixo    Od: 8 Sierpnia 2024, 22:16
Do: 10 Sierpnia 2024, 10:16
M3.    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Flood na służbie SARA
Nałożone przez: HNTR    Od: 18 Listopada 2023, 14:53
Do: 18 Listopada 2023, 20:53
M3.    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: BK (omyłkowa)
Nałożone przez: VeraX    Od: 18 Listopada 2023, 12:46
Do: 19 Listopada 2023, 12:46
M3.    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Taran i ucieczka z miejsca zdarzenia (Dow. dost. administracji)
Nałożone przez: Magik_4    Od: 20 Września 2023, 21:15
Do: 22 Września 2023, 21:15
M3.    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Dalsze prowokacje, mimo warna.
Nałożone przez: Marcysia    Od: 12 Września 2023, 20:41
Do: 13 Września 2023, 20:41
M3.    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Celowy taran L'ki
Nałożone przez: spokomichas.ksg    Od: 24 Sierpnia 2023, 13:45
Do: 26 Sierpnia 2023, 13:45
M3.    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Brak kultury
Nałożone przez: MichQs.    Od: 11 Sierpnia 2023, 22:59
Do: 12 Sierpnia 2023, 22:59
M3.    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Brawurowa jazda.
Nałożone przez: kondziolek    Od: 6 Sierpnia 2023, 21:42
Do: 9 Sierpnia 2023, 21:42
M3.    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Niestosowanie się do ruchu wahadłowego.
Nałożone przez: kondziolek    Od: 23 Lipca 2023, 13:35
Do: 23 Lipca 2023, 13:50
E46    Zablokowanie dostępu do serwera (ban)    Powód: Skarga na forum : https://mta4life.pl/forums/topic/359724-skarga-na-buch/#comment-2583962
Nałożone przez: kzedo    Od: 30 Czerwca 2023, 18:29
Do: permanentnie
TheWiktor    Zakaz sterowania pojazdami powietrznymi    Powód: Lądowanie poza lotniskiem
Nałożone przez: Voxber    Od: 29 Marca 2022, 0:10
Do: 31 Marca 2022, 0:10
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Prowokacje
Nałożone przez: Chrzano_o    Od: 28 Marca 2022, 23:14
Do: 29 Marca 2022, 5:14
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Taran, brawurowa jazda
Nałożone przez: Kariz    Od: 28 Marca 2022, 12:52
Do: 29 Marca 2022, 12:52
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Taran ( dowód dostarczony administracji )
Nałożone przez: ThanKs.ogf    Od: 27 Marca 2022, 20:43
Do: 29 Marca 2022, 20:43
TheWiktor    Zablokowanie dostępu do serwera (ban)    Powód: Złamanie regulaminu serwera. (Pożyczki)
Nałożone przez: Vogel    Od: 21 Marca 2022, 1:23
Do: permanentnie
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Celowy taran
Nałożone przez: ThanKs.ogf    Od: 14 Marca 2022, 16:01
Do: 16 Marca 2022, 16:01
TheWiktor    Zablokowanie dostępu do serwera (ban)    Powód: Podejrzane transakcje, wyjaśnij na forum // Fepher
Nałożone przez: KavKa*    Od: 11 Marca 2022, 22:58
Do: permanentnie
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Jazda pod prąd
Nałożone przez: Devileczek.    Od: 4 Lutego 2022, 10:41
Do: 4 Lutego 2022, 22:41
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Prowokację.
Nałożone przez: PardonsiK    Od: 3 Stycznia 2022, 0:31
Do: 3 Stycznia 2022, 12:31
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Skarga na forum (https://mta4life.pl/forums/topic/281614-skarga-na/).
Nałożone przez: Princessa*    Od: 27 Grudnia 2021, 19:37
Do: 29 Grudnia 2021, 3:37
 TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: zakazane skróty
Nałożone przez: Lisa_    Od: 20 Grudnia 2021, 19:13
Do: 21 Grudnia 2021, 19:13
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Celowe taranowanie innych graczy
Nałożone przez: Voxber    Od: 12 Grudnia 2021, 20:04
Do: 15 Grudnia 2021, 20:04
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: VDM pojazdem (dowód dostarczony do administracji)
Nałożone przez: Verago.    Od: 10 Grudnia 2021, 16:15
Do: 12 Grudnia 2021, 16:15
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Zakazany skrót.
Nałożone przez: Kameleon.    Od: 30 Listopada 2021, 22:39
Do: 3 Grudnia 2021, 22:39
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Skok z MC.
Nałożone przez: Kameleon.    Od: 30 Listopada 2021, 22:39
Do: 7 Grudnia 2021, 22:39
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Zakazane skróty
Nałożone przez: Verago.    Od: 27 Listopada 2021, 22:18
Do: 28 Listopada 2021, 8:18
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Taran, brak zapłaty
Nałożone przez: Voxber    Od: 26 Listopada 2021, 22:34
Do: 28 Listopada 2021, 22:34
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Celowy taran.
Nałożone przez: OwOc    Od: 26 Czerwca 2021, 14:41
Do: 27 Czerwca 2021, 14:41
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: CBK w strone gracza.
Nałożone przez: OwOc    Od: 26 Czerwca 2021, 14:41
Do: 29 Czerwca 2021, 14:41
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Cbk po nadaniu kary
Nałożone przez: .Nati    Od: 3 Czerwca 2021, 22:38
Do: 6 Czerwca 2021, 22:38
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Brawurowa jazda po warnie
Nałożone przez: .Nati    Od: 3 Czerwca 2021, 22:37
Do: 4 Czerwca 2021, 10:37
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Uberowanie rozwalonym pojazdem
Nałożone przez: PalGrom    Od: 6 Maja 2021, 16:59
Do: 6 Maja 2021, 17:59
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: DM pojazdem [dowód dostarczony do administracji].
Nałożone przez: LuKi16    Od: 13 Kwietnia 2021, 10:21
Do: 13 Kwietnia 2021, 22:21
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Zakazany skrót.
Nałożone przez: KavKa*    Od: 8 Kwietnia 2021, 19:04
Do: 10 Kwietnia 2021, 19:04
TheWiktor    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: Taran.
Nałożone przez: Princessa*    Od: 24 Grudnia 2020, 23:09
Do: 26 Grudnia 2020, 23:09
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: BK.
Nałożone przez: Princessa*    Od: 24 Grudnia 2020, 23:08
Do: 26 Grudnia 2020, 23:08
TheWiktor    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: Brak kultury w strone gracza
Nałożone przez: Avenged    Od: 22 Października 2020, 14:12
Do: 25 Października 2020, 14:12
idk11    Zablokowanie dostępu do serwera (ban)    Powód: Nie podoba ci się tu gra to elo.
Nałożone przez: SP.    Od: 8 Października 2019, 22:57
Do: 3 Lipca 2022, 22:57
idk11    Zablokowanie możliwości udzielania się na chacie (mute)    Powód: CBK na pm, wjazd na rodziców
Nałożone przez: K4nciasty    Od: 8 Października 2019, 22:55
Do: 7 Listopada 2019, 22:55
--    Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych lądowych    Powód: NWFmM2RkMDIzYzI0MDdjODIwNmMyZGZjN2Q3MDRhYzA=
Nałożone przez: Kacperix3    Od: 10 Września 2018, 17:50
Do: 5 Czerwca 2021, 17:50



Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam wszystkich czytających moje podanie, na samym wstępie pasowałoby się przedstawić. Posiadam na imię Wiktor oraz mam 15 lat, pochodzę z województwa podkarpackiego z małej wioski położonej nieopodal Krosna. Moimi głównymi zainteresowaniami jest Ratownictwo Medyczne, z tym Chcę powiązać moją przyszłość, również w dużym stopniu interesuję się motoryzacją, moim takim zainteresowaniem pobocznym jest również grafika komputerowa, w wolnych chwilach lubię posiedzieć w Adobe Photoshop i wykonać jakąś pracę w celu powiększenia swoich umiejętności w tym programie. Gdzieś od ponad półtora roku zacząłem zajmować się montażem filmu, nie na wysokim poziomie, lecz coś tam potrafię wykonać. Moją osobę również cechuję spokojność, cierpliwość, pomocność, jak i pracowitość, jeżeli zostaje mi coś powierzone, staram się wykonać to jak najlepiej, tylko się da, co uważam na tej funkcji bardzo ważne. Staram się nie wchodzić w żadne konflikty, jeżeli już się w jakiś wdam, to staram się go w dobry sposób rozwiązać. Jeżeli coś przeskrobię, nie mam problemu do przyznania się do danego błędu, biorę na klatę oraz ponoszę tego konsekwencję, oraz nie przepadam za osobami, które kłamią. W wolnych chwilach lubię sobie pojeździć na rowerze oraz pograć w różnego rodzaju gry, tak jak i wspominałem wyżej wykonać jakąś pracę graficzną lub montażową.
Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?: Na pewno moją pierwszą propozycją byłaby reguralność, uważam, że jest to bardzo ważne przy robieniu filmów na platformę YT. Również moim drugim pomysłem byłoby, aby dodawać różnego rodzaju tiktoki, jak wygląda produkcja filmu zza kulis oraz starałbym się, aby innych współpracowników propozycje były rozpatrzone pozytywnie.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.): Brak 
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska (wybierz jedno): Zarząd 
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ uważam, że nadaję się na to stanowisko, ponieważ pełniłem funkcję Aktora w owym biznesie przez kilkumiesięczny okres, więc wiem jak, wygląda produkcja filmowa. Również przez moje umiejętności co do wykonywania prac graficznych, jak i montażowych. Również mam umiejętności pracowania z grupą.

Edytowane przez RS3Zsultana
Kilka literówek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin