Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja do Studio Filmowe 4Life - Lider/Członek Zarządu

Temat zostanie automatycznie zablokowany o 18:00


Byialy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Studio Filmowe 4Life
Rekrutacja do Zarządu oraz na Lidera

Z przyjemnością informujemy, iż zostaje otwarta rekrutacja do Zarządu oraz na Lidera Studio Filmowe 4Life.

Czego oczekujemy od potencjalnych kandydatów?:

  • Minimum 800 przegranych godzin na serwerze.
  • Dobrej opinii wśród Administracji RCON oraz Opiekunów Biznesów.
  • Posiadania komunikatora Mumble oraz Discord.
  • Posiadania sprawnego mikrofonu.
  • Umiejętności zarządzania grupą.
  • Znajomość platformy Youtube
  • Mile widziana znajomość programów do montowania filmów.
  • Znajomości ogólnego Regulaminu Biznesów.
  • Otwartego umysłu oraz pomysłu na dalsze prowadzenie Biznesu.
     

Jakie będę obowiązki nowego Lidera/członka Zarządu?:

  • Przeprowadzenie reorganizacji Biznesu, aby działał zgodnie ze standardami.
  • Współpraca z innymi członkami Zarządu/pozostałymi Pracownikami.
  • Wprowadzanie nowości do struktury Biznesu.
  • Podstawowe działania członka Zarządu/Lidera - nadzorowanie Pracowników, pilnowanie prawidłowego działania struktury.

Jak wygląda proces rekrutacji:

Otwieramy nabór na dwa stanowiska - członka Zarządu oraz Lidera. W zależności od spełnienia kryteriów, możemy zaproponować rotacje pomiędzy deklarowanymi przez Was w podaniu stanowiskami. Rekrutacja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszym z nich jest napisanie podania na forum, natomiast drugim - rozmowa na Mumble z Administracją RCON oraz Opiekunami Biznesów. Drugi etap rekrutacji będzie tylko i wyłącznie dla wybranych osób, których kandydatura w I etapie przyciągnie uwagę osób decyzyjnych. Podanie powinno być napisane w sposób schludny oraz poprawny ortograficznie - zgodnie z podanym wzorem. Podanie musi być autorskie. Oszustwa w aplikacji są zabronione i będą surowo karane punktami na forum. Podanie należy wkleić jako odpowiedź pod tym tematem. Informacje podane w nawiasach "()" oraz "[]" można usunąć. Przewidywana data zamknięcia I etapu: 03.09.2024 20:00. Po zamknięciu rekrutacji, Opiekunowie Biznesów w przeciągu tygodnia zaproszą wyznaczone osoby na II etap.

Wzór podania:


Imię:
Wiek:
PID:
Serial:
Ilość godzin przegranych na serwerze:
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku (jak tak, to opisz je):
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]):
Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań):
Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?:
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.):
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska (wybierz jedno): Zarząd/Lider
Dlaczego akurat Ty?:


Wszystkim aplikującym życzymy powodzenia!
Opiekunowie Biznesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Alan
Wiek: 16
PID348622
Serial: 8D0CD35E413BD50CE6BC4316787679A4
Ilość godzin przegranych na serwerze909 godz. 40 min.
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku (jak tak, to opisz je): Kiedyś byłem na podobnym stanowisku jakoś w roku 2019-2020 oraz posiadam jakieś doświadczenie zarówno w owym biznesie, jak i na tak ważnym stanowisku, jakim jest członek zarządu.
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]): Brak.
Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam, nazywam się Alan i pochodzę z województwa mazowieckiego. Chodzę do szkoły pożarniczej i bardzo lubię.
 to, co robię. W wolnym czasie interesuje takimi rzeczami jak gry komputerowe, piłka nożna oraz grafiki, no i oczywiście pożarnictwo. Jeśli chodzi o grafiki, to zacząłem od pewnego czasu tym się interesować, lecz chwilowo mi słabo to idzie, ale staram się jak tylko mogę, aby nauczyć się dobrze tworzyć grafiki i się nie poddaje! Jestem także osobą spokojną, która woli robić wszystko przemyślanie i nie popełniać głupich błędów także jestem pracowity oraz pomocny i jeśli chodzi o pracę, to nigdy nic nie zostawiam na potem, gdyż wtedy sobie człowiek nie ułatwia tylko sobie daje więcej rzeczy i spraw na głowie. Zawsze, jeśli ktoś potrzebuje pomocy to staram się najmocniej, jak tylko mogę pomóc, aby nikogo nie pozostawić na pastwę losu.

Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?: Jeśli chodzi o nowości, które bym wprowadził do biznesu to wpierw bym wysłuchał innych członków biznesu, aby dowiedzieć się co sprawia im trudności, co by chcieli zmienić, aby polepszyć pracę w biznesie. Uważam, że takie nagłe nieprzemyślane aktualizacje by mogły pogorszyć atmosferę i zniechęcić innych graczy na dołączanie do biznesu, więc stawiam na współprace z członkami biznesu, i przemyśleć, a także wysłuchać ich, aby móc dodać coś, co by mogło polepszyć gameplay na serwerze, jak i pracę na discord oraz forum.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.): Jestem pracownikiem frakcji San Andreas Road Assistance na stanowisku Pracownik.
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska (wybierz jedno): Zarząd.
Dlaczego akurat Ty?: Uważam, że nadam się idealnie na stanowisku zarządu w biznesie, gdyż posiadam doświadczenie na innym serwerze RP ( RolePlay). Na owym serwerze byłem członkiem podobnego stanowiska i byłem tam od roku 2019 do 2020 i wkładałem swoje starania na rozwijanie biznesu. Niestety, ale odechciało mi się wtedy w ogóle poświęcać czas na owym serwerze i stwierdziłem, że odejdę z stanowiska i po jakimś czasie przestałem grać w MTA. Po trzech latach wróciłem do MTA ale tym razem zacząłem grać na serwerze 4life i tak zostało do teraz. Jeśli chodzi o zarządzanie, to także kiedyś byłem "vliderem" gildii w grze Metin2 i uważam, że dobrze wypełniałem obowiązki na owym stanowisku, gdyż nasza gildia cały czas się rozwijała. Jeśli będę w zarządzie biznesu ,,Studio Filmowe 4Life" to będę dobrze wypełniał swoje obowiązki na serwerze, jak i zarówno na forum i discordzie. To wszystko z mojej strony i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kamil
Wiek:16
PID: 348056
Serial: F3D99B5730C9CE4B85EB92A5256315A2
Ilość godzin przegranych na serwerze:1581 godz. 48 min.
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku (jak tak, to opisz je): Planowałem oraz robiłem filmy na innym serwerze ze sceny MTA oraz kiedyś za czasów pandemii robiłem również coś podobnego lecz już z poza sceny MTA a bardziej GTA V, lecz to było trochę o innej tematyce.
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze [ikonka oczka na pasku edycji]):

Spoiler

13 Stycznia 2024, 15:22 >> Wyciszenie gracza Laykxs przez pepsiak01, powód: CBK w stronę gracza. (omyłkowa) (Ważne do: 16 Stycznia 2024, 15:22)
16 Listopada 2023, 13:08 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Laykxs przez Karolowka, powód: Jazda pod prąd (Ważne do: 16 Listopada 2023, 16:08)
4 Września 2023, 18:16 >> Wyciszenie gracza Laykxs przez j00lcia, powód: BK (Ważne do: 5 Września 2023, 6:16)
6 Sierpnia 2023, 22:28 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Laykxs przez _-YOSHI-_, powód: Celowe taranowanie gracza (Ważne do: 11 Sierpnia 2023, 22:28)


Opisz swoją osobę (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Kamil, pochodzę z Mazowsza na co dzień interesuję się motoryzacją oraz rowerami i chyba jak wszyscy w małym stopniu grami. Moim jednym z moich hobby jest jazda na rowerze jak już wspominałem, a bardziej DH, ostatnio coraz mniej już się tym interesuje kiedyś bym powiedział, że uwielbiam to tylko obecnie coraz mniej jeżdżę, przez co gaśnie we mnie zapał do tego. Granie w gry, to jest lekka odskocznia od wszystkiego, co mnie przytłacza, lecz również coraz mniej sprawia mi to przyjemności, kiedyś bardziej się tym interesowałem, jak i spędzałem czasu oraz przez to, że spędzałem więcej czasu przed komputerem zacząłem się tym lekko interesować, jednakże to było chwilowe tak jak szybko się zaczęło tak szybko się skończyło i obecnie totalnie się tym nie interesuje. Jestem osobą pomocną, jak i zaradną radzę sobie w trudnych, sytuacjach które wymagają zimnej krwi oraz spokojnego podejścia. Jeśli spotykam trudność w wykonaniu zadania staram się zrobić najlepiej, jak potrafię, pomimo, że nie jestem w stanie zrobić tego w 100%, ponieważ liczą się chęci zrobienia czegoś niż nicnierobienie i poddanie się od razu, wykonanie swojego celu w 70% to jak w 100% dlatego iż chociaż się próbowało wykonać. Umiem radzić sobie z krytyką nie sprawia mi to problemu oraz każda osoba krytykuje przyczynia się do pomagania nam stania się lepszym oraz ukazuje co można zmienić, oraz poprawić w tym, co robimy lub naszym zachowaniu.
Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?: Nie koniecznie jest to nowość ale wprowadzić regularność w nagrywanych filmach. Myślę, że większą ilość zmian mógłbym wprowadzać/dawać propozycje ich jak już bym był na stanowisku lekko zaznajomiony i miał wgląd od środka ponieważ daje to więcej możliwości niż jako osoba 3-cia.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze (np. frakcja, Administracja, itp.): Obecnie pełnię funkcję członka frakcji San Andreas Police Departament na stopniu Police Officer I oraz jestem członkiem biznesu San Andreas Armed Forces na stopniu Starszego Kaprala.
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska (wybierz jedno): Lider
Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że nadaję się na to stanowisko, ponieważ umiem pracować w grupie oraz przyjąć krytykę w razie, jeśliby taka była, bo oczywiście jej nie będzie, bo jakość filmów, jaki ich zawartość będzie dobra. Jak już wspominałem wyżej staram się realizować swoje cele, dlatego tutaj byłoby tak samo i starałbym się je realizować na tyle, ile można. Osobiście chciałbym wprowadzać zmiany w biznesie, lecz ważne też jest zdanie innych członków biznesu, którzy są, dlatego chciałbym także ich zaangażować w zmiany. Posiadam predyspozycję przez to ile posiadam wolnego czasu oraz na serwerze jestem dość aktywnym graczem. Zawsze staram się dotrzymywać słowa, więc nie będzie tak, jak w Polsce obecnie. Dziękuję za przeczytanie mojego podania oraz liczę na pozytywny odbiór jego, jak i pozytywne rozpatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał
Wiek: 22
PID: 205812
Serial: 72A7D4F2B6911A91EBABAFF40CC94394
Ilość godzin przegranych na serwerze: 3143h
Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku: Jeśli chodzi o zarząd biznesu (itp) to nie posiadam Takiego doświadczenia.
Lista kar (w formie tekstowej, w spoilerze

Spoiler

18 Czerwca 2024, 17:33 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez yoshi.rar, powód: CBK (Ważne do: 21 Czerwca 2024, 17:33)
22 Maja 2024, 23:05 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez NetworkTrouble, powód: Celowe taranmowanie (Ważne do: 26 Maja 2024, 23:05)
3 Marca 2024, 21:44 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez Chrzano_o, powód: Stunty, jazda na skróty. (Ważne do: 4 Marca 2024, 5:44)
30 Grudnia 2023, 2:46 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez pikoj*, powód: Brak kultury (Ważne do: 1 Stycznia 2024, 2:46)
19 Grudnia 2023, 20:56 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez DawiSS*, powód: Brak kultury na czacie organizacji (Ważne do: 20 Grudnia 2023, 20:56)
26 Października 2023, 20:23 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Grabi., powód: BK w strone gracza (Ważne do: 27 Października 2023, 8:23)
19 Września 2023, 0:51 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez ZbyK.gg, powód: Spam (Ważne do: 22 Września 2023, 0:51)
12 Września 2023, 21:46 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Marcysia, powód: Ciągłe prowokacje. (Ważne do: 13 Września 2023, 21:46)
3 Września 2023, 10:58 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez MichQs., powód: Brak kultury (Ważne do: 3 Września 2023, 16:58)
1 Czerwca 2023, 21:52 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez pomocnik2000, powód: spam (Ważne do: 2 Czerwca 2023, 3:52)
8 Maja 2023, 22:39 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Penomeco, powód: Brak kultury (Ważne do: 10 Maja 2023, 22:39)
4 Maja 2023, 23:30 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Wonder., powód: Brak kultury, prowokacje. (Ważne do: 5 Maja 2023, 23:30)
29 Marca 2023, 21:12 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez DanielRB, powód: Odwalanie na G1. (Ważne do: 1 Kwietnia 2023, 21:12)
13 Marca 2023, 22:23 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez Gryczuu, powód: Odwalanie (Ważne do: 15 Marca 2023, 22:23)
25 Lutego 2023, 23:51 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez Kryszka, powód: Odwalanie, skoki autem, jazda pod prąd, taranowanie. (Ważne do: 28 Lutego 2023, 23:51)
6 Stycznia 2023, 17:10 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Argen, powód: Brak kultury na czacie organizacji. (Ważne do: 7 Stycznia 2023, 17:10)
10 Grudnia 2022, 0:05 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Byialy*, powód: BK na czacie organizacyjnym (Ważne do: 10 Grudnia 2022, 12:05)
8 Grudnia 2022, 20:34 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Artizo, powód: Brak kultury na chacie organizacji (Ważne do: 9 Grudnia 2022, 20:34)
8 Grudnia 2022, 2:43 >> Wyciszenie gracza Lexusek przez Byialy*, powód: Prowokacje, niestosowne teksty w kierunku Gracza oraz Jego rodziny //BMA (Ważne do: 8 Grudnia 2022, 14:43)
21 Grudnia 2021, 23:46 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Lexusek przez IwanMaster, powód: Skok z MC (Ważne do: 28 Grudnia 2021, 23:46)


Opisz swoją osobę: Jestem skromnym chłopakiem, z początku dość nieśmiałym zawsze potrzebuję trochę czasu, żeby pokazać w 100% jaki jestem. Jestem typem śmieszka i lubię często, gęsto żartować ale umiem zachować powagę gdy sytuacja Tego wymaga. Jestem osobą, która nie lubi spin i kłótni i staram się Takie rzeczy jak najszybciej wyjaśnić i dogadać. Nie jestem też pamiętliwy więc łatwo się ze mną można dogadać. Mam kanał na YouTube, na który wrzucam dość regularnie filmy z naszego serwera. 
Jaką nowość wprowadził(a)byś do biznesu?: Zmieniłbym system tworzenia i wrzucania materiałów na YouTuba oraz TikToka. Sposobem na to, żeby kanały na obu platformach najlepiej się rozwijały jest regularność. Częściej bym prosił twórców o wymyślanie nowych fabuł i pomysłów na filmy. Dzięki czemu aktorzy (zwykli i głosowi) oraz montażyści by mieli więcej pracy i zrobił by się tu po prostu większy ruch. Gdy pomysły by już były, zrobić przykładowo 2/3 dni nagrywek. Potem wiadomo, głosówki od aktorów i niech montażyści montują. W skrócie przez około tydzień czasu naszykować jak najwięcej się uda materiałów, żeby można było je potem regularnie wrzucać. Gdy materiały się będą kończyć znów nagrywki i tak dalej. Tak jak napisałem starać się wyrobić jak najlepszą REGULARNOŚĆ. Dzięki regularności, zasięgi będą się zwiększać, co się przyczyni do większej reklamy serwera. A na tym powinno nam zależeć najbardziej.
Jakie pełnisz funkcje na serwerze: Jestem właśnie w Studiu Filmowym: Aktor głosowy trzeciego stopnia.
Jakie są Twoje preferencje odnośnie stanowiska: Zarząd
Dlaczego akurat Ty?: Studio Filmowe to jest jedyny biznes/frakcja, który tak bardzo przyciągnął moją uwagę. Od początku byłem tutaj bardzo aktywny i starałem się utrzymywać kontakt z innymi członkami jak i zarządem. Tak jak pisałem mam kanał na YouTubie, jest to platforma, którą najbardziej lubię i poświęcam najwięcej czasu od zawsze. Śledzę na YT wiele rzeczy, do których należy również scena MTA. Wiem co się klika, mam wiele pomysłów na filmy/shortsy/tiktoki, które są Viralami, na których można się zainspirować i stworzyć podobne produkcje na kanały Studia Filmowego. Wydaję mi się, że moje doświadczenie mogłoby pomóc biznesowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin