Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem Sheeker!


Davvv_13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Redaktor @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Administratorem @Sheeker!

5D4B3bb.png

bZCEYW0.gif

5D4B3bb.png

D - Davvv_13
S - Sheeker

5D4B3bb.png

D: Witam, z tej strony Redaktor Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań, czy zechciałbyś udzielić odpowiedzi?
S: Hej, bardzo chętnie odpowiem na pytania.

D: Świetnie! Na początku rozmowy chciałbym poprosić Cię, abyś powiedział coś o sobie oraz o swoich zainteresowaniach.
S: Nazywam się Konrad, pochodzę z województwa podkarpackiego i na dzień dzisiejszy mam 20 lat. Skończyłem technikum i obecnie planuję pójść dalej do szkoły medycznej lub do pracy. Interesuję się przede wszystkim wszelkiego rodzaju sportem – zaczynając od piłki nożnej, siatkówki, tenisa, itp., oraz motoryzacją. W wolnym czasie spędzam dużo czasu na świeżym powietrzu, często wychodzę po prostu „pochodzić” po mieście lub coś porobić wspólnie ze znajomymi. Jedną z cech, którą w sobie najbardziej cenię, jest szczerość.

D: Przechodząc do sceny MTA, jak, kiedy i dlaczego trafiłeś na serwer MTA 4Life?
S: Na serwer trafiłem całkowicie przypadkowo. Dzień wcześniej na serwerze zarejestrował się mój brat i, widząc, jak gra, spodobało mi się to, więc postanowiłem do niego dołączyć. Pierwszym serwerem, na którym graliśmy, był już nieistniejący [Reklama #4] , a później przenieśliśmy się na 4Life.

D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz?
S: Moje początki wyglądały jak u typowego nowego gracza. Udałem się na pracę magazyniera, która znajdowała się w BM, i zarobiłem tam na swój pierwszy pojazd – zielony Perennial, kupiony od kwazimuzyczkagra. Na początku mojej gry słynąłem głównie z odwalania i łapania niepotrzebnych kar, aczkolwiek jestem zdania, że wszystko czegoś uczy i trzeba przejść przez każdy etap. Na serwerze zacząłem grać w 2016 roku, mając 12 lat w momencie rejestracji, więc błędy młodości są widoczne na moim koncie.

D: Jesteś liderem organizacji Poena Capitis. Kiedy i dlaczego dołączyłeś do tej organizacji?
S: Jestem w organizacji od początku jej istnienia, od 19 kwietnia 2020 r. Lidera organizacji objąłem 26 sierpnia 2020 r. i tę funkcję pełnię do dziś. Nie jest to typowa organizacja, ponieważ nie prowadzimy rekrutacji. Dodajemy tylko osoby zaufane i znane, dlatego atmosfera jest dla mnie bardzo dobra, tworzymy zgraną paczkę i wiele z nas już spotkało się ze sobą w realu.

D: Na czym głównie skupiają się twoje obowiązki jako lider organizacji?
S: W sumie to nie mam obowiązków. Nie mamy żadnych kar w organizacji, minusów, składek itd. Jedynie od czasu do czasu, gdy mam czas i chęci, sprowadzam furki z przecho i PP na bazę organizacji.

D: Opiekujesz się naszą kochaną Redakcją 4Life News. Kiedy dołączyłeś do grona opiekunów biznesów i dlaczego opiekujesz się akurat redakcją?
S: Do grona opiekunów biznesu dołączyłem 29 kwietnia 2024 r. Miałem do wyboru dwa biznesy, którymi mogłem się opiekować, i wybór padł między innymi na redakcję, ponieważ przez kilka lat zasilałem jej zarząd i znam jej funkcjonowanie, strukturę itp. od ''podszewki''.

D: Na czym głównie polegają twoje obowiązki jako opiekun biznesu?
S: Przede wszystkim nadzoruję pracę każdego biznesu, sprawdzam wnioski, urlopy liderów, przyjmuję nowe osoby do zarządu i zajmuję się wszelkimi innymi sprawami związanymi z biznesami. Jako opiekun Redakcji, Buildings4you oraz chwilowo 4Life Cinema Center ściśle współpracuję z liderami tych biznesów i na bieżąco załatwiam wszystkie sprawy, jakie do mnie mają.

D: Czy ktoś z innych opiekunów towarzyszy Ci w opiece nad wymienionymi przez Ciebie biznesami?
S: Tak, opiekunem Redakcji razem ze mną jest @Hefrey., a Buildings4you – @ViruS001. Bardzo cenię sobie współpracę z nimi; nie ma pomiędzy nami żadnych sporów ani problemów, a wszystkie sprawy rozwiązujemy bardzo sprawnie.

D: Co najbardziej lubisz lub nie lubisz w biznesach, którymi się opiekujesz?
S: Myślę, że nie ma takowej rzeczy. Podchodzę bardzo neutralnie zarówno do członków danych biznesów, jak i do samego zarządu. Moje działania podejmowane są zawsze zgodnie z obowiązującym regulaminem w danym biznesie i na tym głównie się skupiam. Jakbym jednak miał powiedzieć, co bardzo lubię, to myślę, że współpracę z liderami/zarządem Kina, B4Y i Redakcji. :D

D: Przechodząc dalej, aktualnie jesteś we frakcji Transport of San Andreas. Kiedy udało Ci się dołączyć do owej frakcji?
S: Do frakcji dołączyłem w marcu tego roku. Namówił mnie na to mój znajomy, z którym jestem we frakcji do dziś. Przez ten czas udało mi się osiągnąć rangę Młodszego Przewoźnika oraz uprawnienia na pojazd „Transporter”. Na razie nie planuję dołączyć do żadnego oddziału (EV, TL lub busy) ani żadnych dodatkowych funkcji.

D: Dlaczego wybrałeś akurat TSA?
S: Głównie z sentymentu, byłem we frakcji przed dołączeniem na rangę dosyć długo, bo ponad rok, oraz osiągnąłem wtedy uprawnienia do prowadzenia pojazdów "FAST TAXI". Znalazłem teraz trochę czasu i wróciłem w jej struktury, jednakże przez brak powrotu musiałem próbować drogą rekrutacji.

D: Jak przed chwilą wspomniałeś, we frakcji posiadasz stopień Młodszy Przewoźnik. Czym głównie zajmujesz się na owej randze?
S: Moim jedynym obowiązkiem jest podwożenie klientów z punktu A do punktu B oraz wyrabianie normy minut i zgłoszeń. Jako kierowca transportera w niektórych przypadkach mogę naginać KRD. Nie należę do żadnego oddziału, więc nie mam więcej obowiązków.

D: Jakim/Jakimi pojazdami głównie poruszasz się na służbie?
S: Zazwyczaj poruszam się pojazdami z uprawnieniami „transporter”, czyli Schafter sedan lub combi, a jak już mi się on bardzo znudzi, to sięgam po Sentinela combi.

D: Czy miałeś kiedyś myśli nad odejściem z frakcji TSA, czy jednak póki co to ta jedyna?
S: Często mam myśli, aby odejść, spowodowane głównie tym, że spędzam bardzo mało czasu przy laptopie. Aczkolwiek w najbliższym czasie na pewno moje odejście z frakcji się nie pojawi, gdyż jeszcze jakoś udaje się wyrabiać te normy.

D: Przechodząc dalej, kiedy dołączyłeś do ekipy serwera?
S: Do ekipy serwera dołączyłem drogą rekrutacji 15 stycznia 2022 r.

D: Co skłoniło cię do napisania podania do administracji?
S: Głównie to znudzenie rozgrywką jako zwykły gracz. Gram na serwerze od 2016 r. i po 6 latach chciałem coś zmienić, ponieważ zwykła gra nie sprawiała mi już przyjemności.

D: Jakie towarzyszyły Ci emocje, gdy dowiedziałeś się, że dostałeś się do administracji?
S: Już za bardzo nie pamiętam, bo było to ponad 2 lata temu, aczkolwiek na pewno była to radość, że zostałem wybrany jako jeden z wielu. Oczekiwałem wtedy na wyniki z moim znajomym @Versi* na kanale głosowym i akurat w tej samej rekrutacji dostaliśmy się obaj, więc szczęście było podwójne.

D: Jak wyglądały twoje początki w ekipie?
S: Miałem to szczęście, że w administracji wtedy byli moi znajomi – @Lisa_ oraz @zloty113, którzy na początku bardzo pomogli mi „wprawić” się w swoje obowiązki, dlatego szybko wskoczyłem na wysoki poziom. Przede wszystkim zadawałem bardzo dużo pytań i dopytywałem o najmniejsze drobnostki, dlatego teraz uważam, że dzięki temu mam wiedzę na wysokim poziomie.

D: Czy po zostaniu supportem spodziewałeś się, że dojdziesz do aktualnej rangi?
S: Po tym, jak awans na moderatora dostałem po około miesiącu od dostania się na rangę, byłem pewny, że zajdę daleko. Później moja ścieżka potoczyła się w sposób inny, niż zakładałem, i zostałem zdegradowany. Aczkolwiek dzięki ciężkiej pracy oraz wielu dodatkowym obowiązkom, których podjąłem się dobrowolnie, odrobiłem bardzo szybko rangę moderatora i osiągnąłem to, co mam dzisiaj.

D: Czy miałeś kiedyś myśli o odejściu z ekipy serwera na zawsze? Jeśli tak, dlaczego?
S: Moje odejście z rangi i serwera w 2022r. było z założeniem braku powrotu. Mimo że wtedy faktycznie nie grałem na serwerze, to cały czas miałem kontakt ze znajomymi z serwera, którzy w końcu namówili mnie na powrót i tak bez żadnych przerw i urlopów jestem do dzisiaj. Na razie nie myślę o odejściu z serwera i jestem pewny, że prędko to się nie zmieni.

D: Jak wyglądała i ile czasu zajeła Ci droga na stanowisko Administratora?
S: Do ekipy serwera dołączyłem 15 stycznia 2022 r., a rangę administratora dostałem 25 marca 2024 r. Jest to ponad 2 lata, więc nie krótko, aczkolwiek mogę w pełni powiedzieć, że na to zasłużyłem oraz moja wiedza i doświadczenie na randze są odpowiednie, aby piastować to stanowisko. Na pewno w moim przypadku awansować tak wysoko nie było łatwo, gdyż w przyszłości zdarzało się popełniać różne błędy. Jestem szczęśliwy, że grono RCON i SA zaufało mi i zostałem awansowany na rangę administratora.

D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na randze Administratora serwera?
S: Głównie jest to pomoc innym członkom ekipy, wykonywanie zgłoszeń wysyłanych przez graczy, robienie skarg na graczy oraz zajmowanie się forum. Jestem również opiekunem działu Przywitania i Pożegnania, więc zajmuję się jego nadzorowaniem i zamykaniem tematów. Do moich dodatkowych zadań należy zajmowanie się podejrzanymi transakcjami, co nie jest obowiązkowe. Również często ode mnie pojawiają się bany za tzw. szkodniki – również nie jest to obowiązkowe, aczkolwiek traktuję to jako „dodatkowe obowiązki”.

D: Odchodząc od tematów administracyjnych, na chwilę obecną na serwerze posiadasz przegranych ponad 5800 godzin. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś go aż tyle w grze?
S: Wspominam ten czas bardzo dobrze. Patrząc przez pryzmat tego, że gram od 2016 r., to nie jest to aż tak dużo. Kilka osób z serwera miałem przyjemność poznać również w realu, więc bardzo dobrze wspominam czas spędzony na serwerze, szczególnie ze znajomymi.

D: Jak spory majątek udało Ci się zgromadzić przez ten czas? Czy uważasz, że na ponad 5800 godzin jest on wystarczający, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji?
S: Mój majątek na chwilę obecną wynosi około 20 kk. Uważam, że jest on bardzo duży, gdyż nie mam wymaksowanej żadnej pracy oraz na serwerze praktycznie nigdy nie pracowałem. Składa się na niego 23 pojazdy, baza organizacji oraz gotówka. W swojej kolekcji posiadam m.in. Infernusa na 15k ID, mojego ulubionego Eurosa 69ns, Rex 2.2 pft, który w połowie jest prezentem, Nagoye 2.2 pft, która w całości jest prezentem na urodziny, czy też Exo, które kupiłem niedawno.

D: Czy zechciałbyś nam powiedzieć, na jaką okazję dostałeś Rexa 2.2 pft?
S: Bez okazji, brakowało mi ponad połowy pieniędzy na zakup, a bardzo mi się on spodobał na giełdzie, więc kolega postanowił mi dać na niego pieniądze i powiedział, że nie muszę oddawać. Spokojnie, nasze majątki są odpowiednie. :D

D: Czy obecnie posiadasz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić?
S: W przyszłości chciałbym odrobić uprawnienia na pojazdy typu „FAST TAXI” we frakcji oraz zakupić jeszcze kilka pojazdów do mojej kolekcji. Jako gracz oraz członek administracji jestem już spełniony i nie mam marzeń z tym związanych.

D: Zdradzisz nam, o jakich pojazdach marzysz, aby posiadać w swojej kolekcji?
S: Chciałbym zakupić Bulleta 2.2 PFT oraz jeszcze jeden pojazd, który obecnie nie jest dostępny dla graczy i pewnie zostanie dodany do salonu dopiero w przyszłości, więc nie mogę nic więcej zdradzić.

D: Aktualnie posiadasz prawie 50 tysięcy Life Pointsów. Jest to spora sumka, powiesz nam, gdzie głównie je wbijałeś?
S: Moje LP praktycznie w całości są wbite na premii godzinnej z premium. Myślę, że na pracach nabiłem maksymalnie 5k LP, a reszta to premium.

D: Na serwerze jesteś znany pod nickiem Sheeker. Skąd pomysł na ten nick?
S: Szczerze mówiąc, nie pamiętam, raczej nie ma z tym jakiejś większej historii. Po prostu podobał mi się wizualnie i tak został do dziś. Jestem do niego na tyle przywiązany, że raczej nie byłbym w stanie go teraz zmienić.

D: Na koniec tradycyjnie chciałbym Ci zadać kilka luźniejszych pytanek. Co porabiasz poza wszystkimi służbami na serwerze?
S: Jak nie wykonuję żadnych obowiązków, to najczęściej biegam po willi administracji i piszę z innymi członkami administracji lub jeżdżę pojazdem bez celu po mapie.

D: Pogrywasz w jakieś inne gry niż MTA?
S: Czasami zdarza się odpalić League of Legends lub Transformice, aczkolwiek jest to rzadkość. Spędzam bardzo mało czasu przed laptopem i głównie jest to czas spędzony w MTA lub związany z wykonywaniem obowiązków na Discordzie/forum. Ostatnio jednak zacząłem wieczorami grać w Rafta i bardzo mi się spodobał.

D: Jeśli miałbyś dostać, jaki tylko chcesz pojazd na serwerze, który by to był?
S: Prywatny buggy ramp, a z takich bardziej przyziemnych to Infernus Classic na lampie szmaragdowej. :D

D: Powiem Ci, że pomysł z buggy rampem jest bardzo ciekawy. Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
S: Pozdrawiam @Mefju4, @THELepik.ogf, @ItsTobiasz, @Mich., @DarkQueen, @Lisa_, @Jvkub@bartoszek., @janekbonk@onet.pl oraz całe grono administracji serwera, członków i zarząd frakcji TSA, wszystkich opiekunów biznesów, członków i zarząd organizacji Poena Capitis oraz graczy.

D: Z mojej strony to wszystko. Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie tego dość obszernego wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu.
S: Również dziękuje, bardzo przyjemnie się odpowiadało na pytania.

5D4B3bb.png

dFqsqp1.gif

5D4B3bb.png

Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem.

62F1eaz.png

Autoryzował: @Kr3dka

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin