Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Patryk99!


Davvv_13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Redaktor @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @Patryk99!

5D4B3bb.png

VAffJOq.gif

5D4B3bb.png

D - Davvv_13
P - Patryk99

5D4B3bb.png

D: Witam, z tej strony Redaktor Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań, czy zechciałbyś udzielić odpowiedzi?
P: Witam, z chęcią odpowiem na pytania.

D: Świetnie! Na początku rozmowy chciałbym poprosić Cię, abyś powiedział coś o sobie oraz o swoich zainteresowaniach.
P: Jestem Patryk i za ponad miesiąc będę obchodził 18. urodziny. Po wakacjach będę uczęszczał do 4. klasy szkoły średniej, gdzie uczę się na kierunku Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, czyli kucharz, kelner oraz podstawy dietetyki. Co ciekawe, po ukończeniu szkoły nie mam w planach rozwijać się w moim zawodzie. Interesuję się wieloma rzeczami, ale od jakiegoś czasu szczególnie interesuje mnie rolnictwo, czym zaraził mnie kolega poznany na serwerze, czyli @Yaokim, dodatkowo prawo karne oraz medycyna.

D: Przechodząc do sceny MTA, jak zaczeła się twoja przygoda z ową grą?
P: Moja przygoda z platformą MTA zaczęła się w 2018-2019 roku przez zaproponowanie mi zagrania w ową grę przez znajomych z podstawówki, więc uznałem, że spoko, można spróbować. Na samym początku nie mogłem pobrać GTA: SA, więc jeden znajomy z naszej ekipy skopiował GTA: SA na pendrive. Jak wróciłem do domu, wszystko pobrałem i zacząłem grać. Moim pierwszym serwerem był „[Reklama #4] ”. Gdy ten serwer upadł, udałem się z ekipą na serwer „Calm Story”, gdzie długo nie pograliśmy. Moim trzecim serwerem było MegaRPG, gdzie spędziłem zbyt dużą ilość czasu. No i moim czwartym serwerem jest 4Life.

D: Jak i kiedy trafiłeś na serwer MTA 4Life?
P: Serwer 4Life MTA poznałem dzięki oglądaniu Youtubera kuhasha, jednak byłem ciągle przywiązany do poprzedniego serwera, gdzie grałem, gdyż posiadałem tam dość wysoką rangę frakcyjną. Gdy sam lider odszedł ze stanowiska, zdecydowałem, że jest to idealny moment na przejście na inny serwer. Swoje konto zarejestrowałem 26 lutego 2020, jednak tak na co dzień gram od stycznia 2021 roku.

D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz?
P: Początki wspominam dość dobrze. Pierwsze tysiące zarobione w magazynie, który znajdował się w Los Santos na dzielnicy Ocean Docks. Tam wbiłem pierwsze 500 LP i udałem się na kuriera. Potem uznałem, że fajnie byłoby wbić 1500 LP na kopalni. Wbijałem je na kurierze i magazynie. Gdy już wbiłem 1500 LP, pracowałem, gdzie popadnie, jednak zazwyczaj był to kurier.

D: Jesteś w biznesie, dokładniej w Redakcji 4Life News. Kiedy i dlaczego dołączyłeś do tego biznesu?
P: Do Redakcji 4Life News dołączyłem w lutym 2021 roku. Powodem dołączenia do tego biznesu było to, że bardzo lubiłem pisać zmyślone historie w podstawówce, zazwyczaj były to kryminalne historie.

D: W naszym biznesie posiadasz rangę Reporter Specjalista, masz również uprawnienia Szkoleniowca. Opowiesz czytelnikom, na czym głównie opierają się Twoje obowiązki w biznesie?
P: Zaczynając od rangi, moim obowiązkiem jest wykonywanie miesięcznej normy, natomiast jako Szkoleniowiec uczę nowych członków biznesu, jak pisać materiały i tym podobnym.

D: Co najbardziej lubisz lub nie lubisz w swoim aktualnym biznesie?
P: Najbardziej lubię atmosferę wewnątrz biznesu oraz samych pracowników. Zdarzały się sytuacje, przez które miałem negatywne emocje wobec członków biznesu.

D: W organizacji Extreme jesteś V-Liderem. Kiedy i dlaczego dołączyłeś do tej organizacji?
P: Do organizacji Extreme dołączyłem 27 grudnia 2023 roku. Powodem było to, że w tej organizacji miałem kilku znajomych, więc zdecydowałem, że w jakiś sposób spróbuję im pomóc w organizacji.

D: Kiedy i dlaczego mianowano Cię V-Liderem?
P: 27 lutego zdałem z wynikiem pozytywnym pomocnika organizacji, czyli moim obowiązkiem było ogarnianie rzeczy na Discordzie, jak i poza nim. 3 sierpnia zostałem wcielony do Zarządu Organizacji, co również zdałem pozytywnie. Moje obowiązki trochę się zmieniły, gdyż pilnuję porządku na Discordzie, na chacie organizacyjnym, dodatkowo posiadam obowiązki wewnątrz organizacji, których nie mogę zdradzić. Wydaje mi się, że awans dostałem za to, że bardzo dużo ogarniałem na randze pomocnika zarządu.

D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na owej randze?
P: Moje obowiązki opierają się, jak wcześniej wspomniałem, na pilnowaniu porządku. Posiadam też obowiązki, takie jak wrzucanie ogłoszeń na forum, dodawanie nowych członków do organizacji i tym podobne.

D: Obecnie nie jesteś w żadnej frakcji. Czy jest to czymś spowodowane? Jeśli miałbyś wybrać, to do której z frakcji byś się udał i dlaczego?
P: I to jest właśnie ciekawe. Bez frakcji jestem około 12 miesięcy i 5 dni; dość długo mnie nie ma w żadnej frakcji. Jest to spowodowane tym, że próbuję się dostać do frakcji San Andreas Police Department. Dlaczego S.A. Police Department? Dlatego, że wydaje mi się, że jest to frakcja, w której ciągle się coś dzieje i nie ma takich samych akcji RP lub zatrzymań, tylko każda akcja jest inna.

D: Przechodząc dalej, 16 lipca dostałeś się do ekipy serwera. Jakie towarzyszyły ci emocje, podczas gdy dowiedziałeś się, że to akurat ty zostałeś wybrany?
P: Sytuacja była taka, że mój przyjaciel @Yaokim napisał, że zamknęli rekrutację i przez chwilę rozmawiałem z nimi, jednak musiałem pojechać do pracy. Wróciłem koło 2 w nocy, usiadłem przed komputerem i mówię sobie, że zerknę na forum. Patrzę, że dostałem sporą ilość pingów, więc uznałem, że to pewnie nie jest związane z rekrutacją. Odpaliłem Discorda i patrzę, 9+ pingów, więc wszedłem i zacząłem odczytywać. W wiadomościach prywatnych same gratulacje, tak samo na Messengerze. Fajnie wyszło, że dostało się kilka osób, które znam. Byłem bardzo zadowolony, że to właśnie ja zostałem wybrany na tak odpowiedzialną posadę.

D: Co skłoniło cię do napisania podania do administracji?
P: To nie było moje pierwsze podanie do administracji, tylko kolejne. Skłoniło mnie to, że chciałem spróbować swoich sił właśnie w administracji, więc napisałem ponownie podanie.

D: Jak wyglądał twój pierwszy tydzień ekipie serwera?
P: Mój pierwszy tydzień w ekipie serwera wyglądał pewnie podobnie jak u każdego. Wykonywałem swoje obowiązki, czyli reporty, a jak nie wiedziałem, co zrobić w danej sytuacji, prosiłem o pomoc osoby, które są dłużej ode mnie w ekipie. Zawsze ktoś pomógł lub przekazał, co zrobić w danej sytuacji.

D: Jak jesteś traktowany przez kolegów i koleżanki z ekipy na wyższych rangach jako początkujący support?
P: Przez osoby z wyższych rang jestem traktowany jak każdy. Według mnie w ekipie nie ma osób lepszych lub gorszych, każdy jest traktowany na równi.

D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na randzie Supporta?
P: Moje obowiązki opierają się na wykonywaniu reportów, czyli pomocy graczom w różnych sytuacjach.

D: Na chwilę obecną na serwerze posiadasz przegranych ponad 4500 godzin. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś go aż tyle w wirtualnym świecie?
P: Ten czas wspominam bardzo dobrze. Podczas rozgrywki poznałem sporą ilość graczy. Nawet utworzyła się grupka znajomych, w której znajdują się @Mefju4, @og.ruddyy0, @Yaokim, @wojtek83 i ja. Podczas wakacji udało się spotkać, więc według mnie gry jednoczą. Nie żałuję, że spędziłem tak sporą ilość godzin w wirtualnym świecie.

D: Jak spory majątek udało Ci się zgromadzić przez ten czas? Czy uważasz, że na ponad 4500 godzin jest on wystarczający, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji?
P: Na ten moment majątek posiadam około 1,2-1,3 kk. Na ten czas jest to bardzo mały majątek według mnie. Na pewno chciałbym zwiększyć swoją flotę pojazdów. W mojej kolekcji znajdują się dwa pojazdy, czyli Clover na secie kawowym oraz mój wymarzony Mesos 1.6 na FUP, a za niedługo będę montował do niego lampę. Mój drobny majątek jest spowodowany tym, że dość dużą sumę pieniędzy straciłem, przede wszystkim przez tornado na secie pistacjowym.

D: Czy obecnie masz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić?
P: Aktualnie moim marzeniem jest awansowanie w administracji oraz zwiększenie floty o jeden lub dwa pojazdy. Myślę, że w dalekiej przyszłości chciałbym kupić Premiera i zrobić go pod E-Transportera, a drugi pojazd może jakiś na unikatowej lampie, najlepiej Cometa lub Buffalo.

D: Aktualnie posiadasz ponad 62 tysiące Life Pointsów. Jest to spora suma, gdzie głównie je wbijałeś?
P: Przede wszystkim 1500 LP wbiłem świadomie, a później Life Pointsy same się nabijały, czy to poprzez frakcje, czy jakiś drobny zarobek w pracach dorywczych.

D: Na serwerze jesteś znany pod nickiem Patryk99. Skąd pomysł na nick?
P: Pomysł na pierwszy nick był „PatiXoN”, ale był on zajęty. Więc wpisałem swoje imię i dodałem losowo 99.

D: Pod koniec tradycyjnie chciałbym Ci zadać kilka luźniejszych pytanek. Jaki był twój pierwszy pojazd na serwerze?
P: Moim pierwszym pojazdem był Wolton 1.4, którego zakupiłem na początku grania na serwerze. Później pojazd poszedł na sprzedaż, bardzo chciałbym go odkupić, jednakże właściciel pojazdu nie gra już na serwerze.

D: Czy znasz jakąś osobę z serwera w 'realu' oprócz osób wymienionych powyżej?
P: Tak, z serwera znam gracza @Trev533, gdyż chodziliśmy razem do podstawówki i razem uczęszczaliśmy na treningi siłowe.

D: W jakim miejscu na mapie najlepiej ci się przebywa?
P: Aktualnie najlepiej mi się przebywa w willi administracji, gdyż można sobie fajnie popisać z całą resztą ekipy, a drugim miejscem jest Palomino Creek, gdyż mam tam swój domek.

D: Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
P: „Oczywiście chciałbym pozdrowić całą Redakcję 4Life News, Grono Administracji oraz moich znajomych: @Yaokim, @ItsTobiasz, @og.ruddyy0, @Mefju4, @wojtek83, @bartoszek., @Sheeker, @kvmykk.ogf, @kjex.nps, @MKKC, @Koszk, @dianus, @pomocnik2000, @Dudziak, @Karolowka, @Likoss123, @MichaelSP, @Trev533 oraz Ciebie, Redaktorze @Davvv_13.

D: Dzięki za pozdrowienia! Również cię pozdrawiam. Z mojej strony to wszystko. Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu.

5D4B3bb.png

25tfkAC.gif

5D4B3bb.png

Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem.

62F1eaz.png

Autoryzował: @Kr3dka

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin