Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Opiekunką Biznesów, Doświadczoną Szoferką LoliCaretaker!


YourDream*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam! Młodszy Redaktor @YourDream* z tej strony, Redakcja 4Life News. W tym materiale przedstawię Wam dość ciekawą osobowość, chociażby w mojej opinii. Jest nią Opiekunka Biznesów, Doświadczona Szoferka @LoliCaretaker. Zapraszam! 

5D4B3bb.png

kW6LSt7.png

5D4B3bb.png

Y - YourDream*

L - LoliCaretaker

5D4B3bb.png

Y: Witaj! Młodszy Redaktor YourDream* z Redakcji 4Life News. Gotowa?
L: Hej! Doświadczona Szoferka LoliCaretaker z tej strony. Jak najbardziej gotowa na wywiad!

Y: Dobrze. Na samym starcie, opowiedz nam coś o sobie.
L: Jasne, zacznijmy. Nazywam się Amelia, w niedalekiej przyszłości będę kończyć 22 lata. Dla ciekawskich, mam urodziny w dzień pluszowego misia. Obecnie jestem na 3 roku studiów z edukacji artystycznej, także czeka mnie już niedługo praca licencjacka. Jak można wywnioskować, głównie interesuje się rysowaniem oraz fotografią. Potocznie, lubię grać w gry w wolnym czasie oraz spotykać się ze znajomymi. Poniekąd również interesuje się motoryzacją. Strasznie nie mogę się doczekać, aż miną 3 lata od uzyskania prawa jazdy kat. B, ponieważ po tym czasie będę mogła kierować jednośladami o pojemności 125cm3.

Y: Niesamowite, ciekawa sprawa! Skąd zainteresowanie sztuką? Co planujesz robić po tych studiach?
L: Nie interesuje się stricte sztuką, co rysowaniem. Ukończyłam technikum na kierunku technik poligrafii i grafiki cyfrowej, na którym miałam projektowanie w formie 3D. Wstępnie planowałam dalszą karierę w tym kierunku, aczkolwiek teraz nie jest to na moją kieszeń. Kto wie, może w przyszłości wrócę do tego. Po obecnych studiach mam szeroko otwartą karierę, ponieważ tutaj jest wszystko - począwszy od rysowania, malowania, fotografii aż po jakieś tworzenie strojów lub innych cudów. Obecnie nie mam pomysłu na przyszłość po ukończeniu studiów, aktualnie muszę skupić się na pomyśle, aby uzyskać dyplom artystyczny, jaki chce zrobić. 

Y: Rozumiem. Skąd się w Tobie wzięła pasja do jednośladów? Masz zamiar wyrobić prawo jazdy na pełną kategorie A?
L:  Pomysł na motocykl towarzyszy ze mną od długiego czasu. Od zawsze lubiłam jednoślady, w ramach ciekawostki wspomnę, że pierwszym moim pojazdem na serwerze był motocykl FCR-900 na lampie, który mam do dzisiaj. Wracając do realnego życia, zainspirowali mnie moi bracia. Oboje wyrobili prawo jazdy na kategorie A, chciałabym z nimi jeździć. Z uwagi na mój wzrost, nie będę najprawdopodobniej w stanie zdać pełnej kategorii, aczkolwiek będę próbować uzyskać pozytywny wynik z egzaminu na kat. A2. Powiązani z motoryzacją wiedzą, że 125cm3 z "litrem" nie współgra. 

Y: Prawda. Przejdźmy do wirtualnego świata - Przegrałaś ponad 1500 godzin, czy żałujesz poświęcenia takiej ilości czasu na grę? Nie uważasz, że mogłabyś zrobić wiele ciekawszych rzeczy?
L: Szczerze? Nie jest to dużo czasu według mnie. Na pewno mogłam poświęcić swoją uwagę w tym czasie rzeczy, która przełożyłaby się na lepszą przyszłość, aczkolwiek nie żałuje. Poznałam dużo ciekawych osób, z którymi mogę grać w inne gry, niż MTA. Z niektórymi graczami nawet udało mi się spotkać i porozmawiać w realnym życiu. Życzę sobie, aby udało się to z kilkoma jeszcze.

Y: Rozumiem. Opisz nam swój majątek, jaki zdobyłaś dotychczas. 
L: Nie jest on ogromny, patrząc na ilość przegranych godzin. Wręcz powiedziałabym, że jest mały - nie jestem w stanie teraz go co do grosza określić, aczkolwiek wynosi on około 2,7 mln. PLN w pojazdach i około 1 mln. PLN w gotówce. Zamierzam za te pieniądze poszerzyć swój zasób pojazdów o Cometa Retro, aczkolwiek szukam "gotowca". 

Y: Okej. Jesteś Doświadczoną Szoferką we frakcji Transport of San Andreas. Kiedy i dlaczego postanowiłaś wstąpić w szeregi tej frakcji? 
L: Do frakcji dołączyłam podczas marcowej rekrutacji w poprzednim roku, czyli w w sumie na starcie mojej przygody z serwerem. Wybór był z grubsza spontaniczny, nie miałam większego powodu. Podanie składałam ze znajomym, udało nam się na szczęście. Chciałam wtedy po prostu spróbować gry we frakcji, ta chęć trwa nadal do dziś.

5D4B3bb.png

vWOxgh7.png

5D4B3bb.png

Y: Jasne. Jakie masz obowiązki jako członkini frakcji?
L: Głównym naszym obowiązkiem jest transport klienta z punktu A do punktu B pojazdem służbowym. Na wyposażeniu mamy od zwykłych taksówek, po sportowe samochody, limuzyny VIP oraz pojazdy powietrzne. Zdarza się, że również od czasu do czasu wyjedzie mini busik. Gracze są zdziwieni, że taki pojazd w ogóle porusza się po drogach San Andreas. Bardzo często zdarza się, że jesteśmy pierwszymi osobami, z którymi mają styczność nowi gracze. Kultura osobista wymaga od nas, abyśmy im pomogli. Głównie doradzamy w kwestiach, takich jak pierwsza praca, pierwsza praca bądź generalnie informacje na temat mapy serwera. Na ten moment takie mam obowiązki, jako zwykła pracowniczka.

Y: Rozumiem. Dla kogo jest ta frakcja w twojej opinii? Warto do niej dołączyć? 
L:  W mojej opinii, frakcja nie jest na pewno dla każdego. Zapewne jakąś część graczy po czasie zanudziłoby samo przemieszczanie się po mapie. Osobiście bardzo to lubię, szczególnie wchodzić w interakcje z innymi graczami. Zdarza się, że do pojazdu wsiądą nieodpowiednie osoby. Często tacy klienci denerwują się, ponieważ zdziwieni muszą płacić, gdy przed momentem nie mieli obowiązku ze względu na liczbę Life Pointsów. Cierpliwość i kultura osobista to podstawa w wielkim skrócie. 

Y: Dobrze. Masz w planach zmianę frakcji? Czy kiedykolwiek przeszło Ci to przez myśl?
L: Obecnie nie zamierzam. W przeszłości wpadł mi do głowy taki pomysł, aby zakończyć karierę na randze Starszego kierowcy. Minęło sporo czasu od tej chwili, dalej pracuje. Aktualnie mam cel osiągnąć najwyższą możliwą rangę dla pracownika, niewiele mi brakuje. Dobrze spędza mi się czas na służbie, więc nie zanosi się na zmianę w przyszłości. Może kiedyś, lecz nie mam pomysłu zbytnio na jaką inną. 

Y: Zrozumiałe. Jesteś Opiekunką Biznesów, dlaczego postanowiłaś dołączyć? Jakie obowiązki masz jako członkini grona Opiekunów Biznesów?
L:  Osobiście nie spodziewałam się, że dostanę szansę na takiej funkcji, aczkolwiek los odwrócił się do mnie. Chciałam mieć dodatkowe zajęcie na serwerze, miałam problem z wyborem biznesu. Na początku byłam w SAAF, aczkolwiek po czasie odeszłam. Przechodząc do drugiego pytania, głównym moim obowiązkiem jest sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem biznesów, rozwiązywaniem wewnętrznych konfliktów, kontrola całości pod względem ich działania na serwerze, discordzie oraz mumble. Można by rzec, że jestem pośredniczką między biznesami 4Wars oraz 4Fight a całością grona opiekunów, czyli w potocznie mówiąc kontaktem w razie jakiejkolwiek sprawy.

5D4B3bb.png

szhkY84.gif

5D4B3bb.png

Y: Jasne. Jesteś w organizacji BrotherHood, a dokładniej jej liderką. Co to za organizacja? Kiedy zostałaś głową organizacji?
L: Wymieniona organizacja została stworzona przez mojego znajomego. w ostatnim czasie była przez większość czasu dla zamkniętego grona osób. Nie pamiętam już, kiedy to było, aczkolwiek dołączyłam do niej w momencie uzyskania 2000 Life Pointsów. Wtedy lepiej funkcjonowaliśmy, było kilkanaście aktywnych osób. Były już lider oznajmił nam, że odchodzi z serwera. W tym momencie otrzymałam zaszczyt sprawowania funkcji lidera. Staram się ożywić organizacje, aczkolwiek nie jest to proste. Z tego miejsca, jeśli ktoś jest chętny lub chętna, zapraszamy!

5D4B3bb.png

UXG7lZO.png

5D4B3bb.png

Y: Okej. Masz jakieś cele serwerowe? 
L: Głównym celem, który chciałabym osiągnąć, jest nabycie Cometa Retro 2.2 full tune.  Również chciałabym spróbować swoich sił w rekrutacji na stanowisko Supporta. Ostatnia próba nie powiodła się, aczkolwiek nie jest to powód do rozpaczy i będę dalej próbować. Pomijając wymienione cele, jestem zadowolona z tego, co mam.

Y: Dobra, gdybyś miała możliwość zamiany funkcji Opiekunki Biznesów na Członkinie Komisji Spraw Frakcyjnych, dokonałabyś tego?
L: Ciężkie pytanie. Jedno jest pewne - gdybym miała możliwość, to spróbowałabym swoich sił w KSF. Obecnie wiem z czym muszę się zmagać jako Opiekunka Biznesów, czuję się tutaj dobrze i jestem generalnie zadowolona. Nie jestem stanie odpowiedzieć jednoznacznie.

Y: Rozumiem, milion PLN czy zarząd we frakcji?
L: Według mnie, milion to nie jest dużo. Lepszym wyborem dla mnie byłby zarząd we frakcji oraz zarobienie tej kwoty w ramach obowiązków służbowych.

Y: Funkcja administratorki czy pojazd o ID 1?
L: Oczywiście, że pojazd.

Y: Okej. To już koniec, dziękuje Ci za poświęcony czas oraz odpowiedzi. Chcesz kogoś pozdrowić?
L: Również dziękuje! Chciałabym pozdrowić:  @Bulis @juzekxd1337 @aleks25262728 z organizacji, poza tym super osoby, z którymi dobrze czas się spędza nie tylko tutaj w grze , czyli @pomocnik2000, @Likoss123, @MichaelSP, @Magik_4, @Matie18, @|NT|TrondoZPL, @Linshi, @Mefju4. Całą frakcję TSA, misie kolorowe z 4Wars i z 4Fight oraz całe grono Opiekunów Biznesów!
 

5D4B3bb.png

BjgZRTS.png
Autoryzował: @Kr3dka

5wNnuaX.png

Edytowane przez YourDream*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin