Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nic tu nie osiagnalem ;/


AleksGaming*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odchodze ale nie bede bywał na serwerze również za często ;/ . a czemu ? proste poprostu niczego nie osiagnalem grając tu ;/ konto puste auta brak 2300 lp ;/ Nie nadaje sie po prostu  do zbierania hajsu xD. Od wakacji kiedy zaczalem tu grac odwalałem :( poprostu jezdzilem autami za naprawde duże pieniadze ale radość dawało mi to tylko do pewnego czasu kiedy pomyślałem o tym ze poprostu nic nie mam ;/  i nie umiałem zebrac pieniedzy na jakies normalne auto. Wiec wbije czasem pojezdzic z przybyszem i troche sie pośmiać ;3 .

 

Chcial bym podziękować kilku osobą z którymi naprawde dobrze mi sie grało 

 

PrzybysZ - Jesteś naprawde pozytywnie pier*** typem i za to cie bardzo lubie , mozna sie z tobą pośmiać i poodwalać xD jesteś również dobrym kolegą - Szanuje <3 , nie jesteś też pazerny jak 90% serwera :) Wiesz oco mi chodzi , dziekuje .

 

Grabsio311  - da się z tobą pośmiać jak i porozmawiać na poważne tematy <3 jesteś też bardzo dobrym kolegą   :D

 

Sokol - CJ i dobry lider organizacji <3 

 

BlackScorpio69 - Idealny wręcz lider triady , dzieki tobie zobaczyłem co to znaczy być czlonkiem organizacji :) , Jako pierwszy dałeś mi szanse pograć w naprawde dobrej ekipie <3 i tego ci nie zapomne :) .

 

Dziekuje również wszystkim graczom 4live , \

 

Może jak nabiorę chęci do rozpoczęcia nowego początku zaczne znów grać na poważnie 

https://www.youtube.com/watch?v=ZRkdyjJ_MdM<3333333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin