Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zarobki we frakcji.


MaTTix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję tak, żeby nie było spinek:

 

1. Na pracach dowywczych - x2.

2. We frakcji - x2.050. 

 

A czemu? Bo to frakcję dają ważną rzecz na każdym serwie na którym te frakcję są. :)

 

Ale ja jestem na tak w tej rzeczy ogólnie.

Ale moją propozycją jest to @UP właśnie w dwóch punktach.

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na biznesy wystarczająco dużo zarabiają nic praktycznie nie robią wiec :) BeFM dostaje wypłaty robi jakieś rp ? Nie a zarabiają stażyści więcej niz adepci a liderzy wiecej niz liderzy frakcji :P i tylko audycje sobie puszczają, KNX źle myslisz tym sposobem to wiesz co to by sie działo na serwerze wszyscy by mieli bullety turki o Boże nie chodzi o zwiekszenie zarobków na godzinę we frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że się wypowiem

Jeżeli były by większe zarobki to by wiecej osób siedziało na służbie np. Takie Safd jadę sb autem i pisze do strażaka że jest pożar a on ze jest sam na służbie, było to w godzinach południowych

Kolejny przykład, nie można zrobić żadnej akcji RP ponieważ albo nie ma SAMD, albo Safd.

Także gdyby zarobki były podwyższone chociaż trochę myślę że było by wiecej osób na służbie i było by można normalnie odgrywać np. Akcje RP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin