Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zarobki we frakcji.


MaTTix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dodam jeszcze coś od siebie: większość osób jest we frakcji dla hajsu, ale po co siedzieć na służbie za grosze? Co to jest 1200 pln na adepcie? 1,5 kursu na nowej pracy. Zwiększenie płacy zwiększy ilość pracowników na służbie = więcej akcji itd.

Mam takie same zdanie jak @Hyak ale żeby te podwyższenie było mądrze przemyślane a nie żeby przykładowo ktoś by dostawał 20k/h

Jestem za +++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

200 pln to i tak jest nic.

Prawda ale tyle więcej zarabialismy przed obniżka pensji Ale gdyby adept zarabiał 1600(podwyżka o 400PLN) A lider 3200PLN to już było bardziej fajnego.
3200 to nadal mało w porównaniu do pracy lidera. Na głupim magazynie na godzinę można wyciągnąć ok. 3,5k (nie licząc 500plus ;))

A ta praca chyba mniej wymaga od bycia liderem frakcji.

Edit. Wczoraj na służbie w godzinach popołudniowych była jedna osoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lider: 2800 PLN, według mnie porównując do stawek z prac dorywczych to frakcje powinny

zarabiać nieco więcej.

Zgadzam się ;) ja bym zarobki we frakcja podwyzyl wszystkim rangą o 300Pln

 

Smieszny jestes usun post najlepiej bo przez ciebie i wertiego to wywalczymy 300pln wow dużo to po co ten temat o 300pln ? wiecej od P+ dostaniemy wgl nie wypowiadaj sie jak nie znasz sie na zarobkach frakcyjnch..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin