Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

DOMEK PALOMINO!!


Mikrofalowka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa nieruchomości: Dom z podjazdem
ID nieruchomości: 317
Cena za dobę: 180
Lokalizacja: Palomino creek
Cena: offy
SS’y: https://imgur.com/a/QF6oCRO
Sposób kontaktu: forum gra
Coś od siebie: Fajny domek  z wjazdem na tyl jak drzewko sie rozwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dodzi77 napisał:

niestety wyżej nie jestem w stanie podbić przez "oskarżenia" o podbijanie ci specjalnie moja mordko ofert...
Pozdrawiam miłego dnia

https://imgur.com/a/HcaCBuQ

 

Roniego sie boisz? Ten cejot jest hipokryta xdd
ps. Roni, dodzi nie podbija mi ofert i warto dodac ze nigdy nawet z nim nie gadalem

Edytowane przez Mikrofalowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mikrofalowka napisał:

dodzi nie podbija mi ofert i warto dodac ze nigdy nawet z nim nie gadalem

Byli w jednej organizacji i nigdy nie gadali haha xD nie pogrążajcie się chłopcy xd

31k bo oferta wyżej to fejk

4 godziny temu, dodzi77 napisał:

oskarżenia

Ale to Ty do mnie napisałeś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Roni6 napisał:

Byli w jednej organizacji i nigdy nie gadali haha xD nie pogrążajcie się chłopcy xd

31k bo oferta wyżej to fejk

Ale to Ty do mnie napisałeś xD

Smieszny jestes XD, Odkad ta organizacja zmieniła liderów to może 2 razy zerknałem na dc. A wlasnie moze bys dojrzal i odblokowal w gierce bo w koncu dorosly chlop a sie zachowujesz jak nie wiem co

Edytowane przez Mikrofalowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Roni6 napisał:

Byli w jednej organizacji i nigdy nie gadali haha xD nie pogrążajcie się chłopcy xd

Dodzi w organizacji był może z pare tygodni... a nawet jeżeli to np. ja z Mikrofalówką nigdy nie gadałem mimo że jestem w org dłużej... // 56k bo pkt

 

Edytowane przez WujekPaolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin