Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S\W] Bullet Electric 2.0PFT z nitrem


KennySlovv.ASG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Bullet Electric 
ID: 105196
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 17488,7km
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (L2 FURIA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: offki
Coś od siebie: wystawiam poglądowo raczej i tak nie zostanie sprzedany jeżeli mnie oferta z forum nie zadowoli, nie jest ich sporo na serwerze z tego co patrzyłem to jest ich 16szt ten jest 11ns proszę nie bić jak się myle i pare jest na zerowaniu 
SS’y: 
reNnxbZ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin