Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jeden z lepszy domów w SF!!


Fruzislav.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nazwa nieruchomości: Dom 
ID nieruchomości: 308
Cena za dobę: 102pln
Lokalizacja: SF ocena flats
Cena: jak najwięcej 
SS’y: https://imgur.com/a/ar7nYEb
Sposób kontaktu: forum/dc/list 
Coś od siebie: witam, chciałbym przedstawić wam jeden z lepszych domków w San Andreasa a dokładniej w mieście San Fierro! Malownicza okolica położona nad samym ocenam co daje nam piękny widok i mega urokliwy klimat! Wstajesz rano, patrzy i widzisz.. piękny widok na zamarznięte wybrzeże.

Dodatkowo mamy bardzo przestrzenny i ogrodzony ogród częściowo utwardzony na którym możemy zaparkować swojego grata który zasłoni tą piękną różową elewację. Dzięki takiej przestrzeni możemy zmieniać trzy pojazdy. Dom posiada też idealnie zaaranżowany ogród z pięknym zielonym trawnikiem i ogrodzonym tak bardzo że niczym tam nie wjedziesz.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin