Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja do organizacji Vanta ☆


ruleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Rekrutacja do organizacji Vanta


received_1451771553351632.webp?ex=6a245d

Co oferujemy?
• Brak składek
• Częste konkursy i eventy
• Aktywny i rozbudowany serwer Discord
• Aktywny i pomocny zarząd
• Sportową flotę pojazdów
• Dużą bazę znajdującą w Los Santos

Baza naszej organizacji znajduje się w Los Santos Rodeo

Spoiler

image.png?ex=69a82df2&is=69a6dc72&hm=faf


Czego wymagamy?

⇝ Posiadania co najmniej 3000 LifePoints.
⇝ Posiadania minimum 150H na serwerze 4Life.
⇝ Posiadania minimum 15 lat (zdarzają się wyjątki).
⇝ Wpłaty wpisowej w wysokości 3000 PLN.
⇝ Posiadania konta Discord.
⇝ Zapoznania się z regulaminem organizacji.


Podanie należy złożyć w odpowiedzi do tematu, stosując się do wzoru podanego poniżej:

Spoiler

NICK:
LOGIN:
PID:
IMIE:
WIEK:
LIFE'POINTS NA 4LIFE:
CZAS SPĘDZONY W GRZE:
CZY PRZEPISUJESZ POJAZD? (JEŚLI TAK TO JEGO ID):
OD KOGO DOWIEDZIAŁEŚ SIĘ O ORGANIZACJI?:
COŚ O SOBIE:
KOMUNIKATOR DISCORD: 

 

Edytowane przez kapikox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

NICK: Jason.Statham
LOGIN: Lunar.lynx
PID: 360939
IMIE: Jakub
WIEK: 19
LIFE'POINTS NA 4LIFE: 4354
CZAS SPĘDZONY W GRZE: 260
CZY PRZEPISUJESZ POJAZD? (JEŚLI TAK TO JEGO ID): Na chwile obecną nie poniewaz chce sprzedac pojazd i kupic jakis lepszy :)
OD KOGO DOWIEDZIAŁEŚ SIĘ O ORGANIZACJI?: Od nikogo po prostu szukam se jakieś organizacji i ta mi sie spodobała hahahah
COŚ O SOBIE: jestem spod wwa i no co tu gadac zara mam mature......
KOMUNIKATOR DISCORD:  kedzior213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jason.Statham napisał:

NICK: Jason.Statham
LOGIN: Lunar.lynx
PID: 360939
IMIE: Jakub
WIEK: 19
LIFE'POINTS NA 4LIFE: 4354
CZAS SPĘDZONY W GRZE: 260
CZY PRZEPISUJESZ POJAZD? (JEŚLI TAK TO JEGO ID): Na chwile obecną nie poniewaz chce sprzedac pojazd i kupic jakis lepszy :)
OD KOGO DOWIEDZIAŁEŚ SIĘ O ORGANIZACJI?: Od nikogo po prostu szukam se jakieś organizacji i ta mi sie spodobała hahahah
COŚ O SOBIE: jestem spod wwa i no co tu gadac zara mam mature......
KOMUNIKATOR DISCORD:  kedzior213

fEZdIjI.png
Więcej informacji dowiesz się w momencie dodania na nasz serwer discord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

NICK: Inaf
LOGIN: Zoultanooo_1337
PID: 167815
IMIE: Wojtek 
WIEK: 19 
LIFE'POINTS NA 4LIFE: 65k
CZAS SPĘDZONY W GRZE: ~3,000h
CZY PRZEPISUJESZ POJAZD? (JEŚLI TAK TO JEGO ID): zastanawiam się :D 
OD KOGO DOWIEDZIAŁEŚ SIĘ O ORGANIZACJI?: z chaty ogłoszeń
COŚ O SOBIE: bezproblemowy gracz, który na serwerze gra od 2019, chętnie udzielam się w czatach oraz działam na dobro organizacji. 
KOMUNIKATOR DISCORD: inaf0212

 

z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inaf napisał:

 

 

  Ukryj zawartość

NICK: Inaf
LOGIN: Zoultanooo_1337
PID: 167815
IMIE: Wojtek 
WIEK: 19 
LIFE'POINTS NA 4LIFE: 65k
CZAS SPĘDZONY W GRZE: ~3,000h
CZY PRZEPISUJESZ POJAZD? (JEŚLI TAK TO JEGO ID): zastanawiam się :D 
OD KOGO DOWIEDZIAŁEŚ SIĘ O ORGANIZACJI?: z chaty ogłoszeń
COŚ O SOBIE: bezproblemowy gracz, który na serwerze gra od 2019, chętnie udzielam się w czatach oraz działam na dobro organizacji. 
KOMUNIKATOR DISCORD: inaf0212

 

z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego podania.

fEZdIjI.png
Więcej informacji dowiesz się w momencie dodania na nasz serwer discord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jaguarion napisał:

NICK: Jaguarion
LOGIN: Jaguarion
PID: 3865
IMIE: Kamil 
WIEK: 22 
LIFE'POINTS NA 4LIFE: 8080
CZAS SPĘDZONY W GRZE: 1289h
CZY PRZEPISUJESZ POJAZD? (JEŚLI TAK TO JEGO ID):  Tak, 45571
OD KOGO DOWIEDZIAŁEŚ SIĘ O ORGANIZACJI?: Forum.
COŚ O SOBIE: Witam, nazywam się Kamil, mam 22 lata i pochodzę z małej miejscowości w województwie Mazowieckim, w obecnej chwili od 2023 roku przebywam za granicą, wyjezdzając do Holandii. Na co dzień pracuję w logistycznej na stanowisku Operator Wózka typu ReachTruck. O sobie mogę powiedzieć, że jestem osobą ugodową, która potrafi dogadać się z każdym. Staram się być spokojnym i bezkonfliktowym człowiekiem. Jestem bardzo dokładną osobą, co sprawia, że wiele rzeczy, które mógłbym zlecić komuś wolę wykonać sam, aby mieć pewność, że będzie to zrobione na odpowiednim poziomie. Jak każdy człowiek posiadam również cechy, z których nie jestem zadowolony, a są nimi zrzędliwość, niecierpliwość, częste spadki chęci do czegokolwiek. Od zawsze interesuję się szeroko pojętą motoryzacją.
KOMUNIKATOR DISCORD:  jaguarion.

fEZdIjI.png?ex=6a1c431e&is=6a1af19e&hm=1

Więcej informacji dowiesz się w momencie dodania na nasz serwer discord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin