Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Event drifterski, Venturas Drift


XKrakroX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Cześć, z tej strony Reporter Specjalista @Skipper* oraz Młodszy Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News. Zapraszamy was do przeczytania relacji z eventu organizowanego przez Street Empire Venturas Drift

5D4B3bb.png

Event rozpoczął się o godzinie 19:00, na samym starcie rozpoczęło się robienie zdjęć do jednej z aktywności, a mianowicie ocenianie pojazdów wszystkich graczy którzy byli chętni pokazać swój pojazd. Organizatorami tegoż eventu byli @Dubaj wraz z @Yendrix i @Contrabandovic którzy pilnowali by wszystko było na swoim miejscu. Również podczas oczekiwania na koniec zapisów, audycje od godziny 19:30 grał @Yendrix

5D4B3bb.png

CnROy4H.gif

5D4B3bb.png

Około 20:00 wszyscy zgłoszeni do ocenienia pojazdów, przemieścili się na parking i powoli zaczynało się najlepsza część eventu. Po godzinie 21:00 rozpoczął się pierwszy event który, był zaplanowany, czyli drift na parkingu bazy The Visage, każdy z graczy przygotowywał się na ten dzień i godzinie. Event drifterski wygrał gracz 1ossem3. jego elegy, zwycięzca otrzymał Schaftera 1,6, a sponsorem pojazdu był biznes Gold Car Leasing. Drugie miejsce zajął @R4MIL3K ZAPAS i jego elegy, otrzymał on 50.000 PLN od drugiego sponsora, biznesu Buildings4you i otrzymał 50.000 PLN. Natomiast trzecie miejsca zajęli zarówno @wyluzowanyovm i @kejrun w ich pojazdach marki elegy, ostatnie miejsca otrzymali po 10.000 PLN.

A w międzyczasie były również rozdawana nagrody publiczności, a nagrody wyglądały następująco:

@Smexy — 1500 PLN

@VotablePants174 — Quadbike 1.4

@Lucyferan — 200 PP

@Kacperek.exe — 5500 PLN

@NeverQ — Huntley 1.6 (14 dni)

@norsek — Cheetah 2.4 (7 dni)

@Valentino_Minetti — 2000 PLN

markol123 — 18000 PLN

@P.. — 300 PP

@amj — 6000 PLN

@adiqq — Vincent Combi 1.4

@Vitkacy — 3000 PLN

@Valentino_Minetti — Moonbeam Streamline 1.2

@Lucyferan — Oracle 2.2 (14 dni)

@plac — Kart 2.2 (7 dni)

@Owocowy — 1500 PLN

@norsek — 5000 PLN

@KapitanChrupek — 2500 PLN

@adiqq— 1000 PLN

@amj — 300 PP

5D4B3bb.png

fYEtNbm.png

tZzCmP2.png

pah9A0R.png

WWhRZLt.png

5D4B3bb.png

Na sam koniec tegoż wspaniałego eventu ukazały się wyniki na najładniejsze auto graczy. Wybór był bardzo duży i gracze wybierali najlepszy pojazd poprzez głosowanie na stronie internetowej. Wyniki ukazują się w następujący sposób:

1 miejsce zajął gracz @Magik_4 ze swoją Nagoyą 2.2, zwycięzca otrzymał 27.500 PLN.
2 miejsce zajął @filwww ze swoim Voodoo i otrzymał 16.500 PLN.
3 miejsce przypadło dla @Kacperek.exe z Oracle który otrzymał 11.000 PLN.
4 miejsca zajęli @Gl0snik ze swoim Moonbeam'em oraz @AdekUchiha ze swoim Sentinelem Classic zgarnęli po 7250 PLN.
6 miejsce @StanLey9915 z Cheetahem FL i zgarnął 5500 PLN.
 Przed ostatnie miejsce padło dla @JacaPraca* z Manany i przygarnął sumę w wysokości 4500 PLN.
Ostatnie miejsce dla @Grunt3KKX* z Cometa retro i zgarnął 3000 PLN.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

5D4B3bb.png

Dziękujemy za przeczytanie materiału, zachęcamy do obserwowania subforum Redakcji 4Life News po więcej takich materiałów.

5D4B3bb.png

Uor5q0Z.png

9sseDJZ.png

Autoryzował: @Sheeker

pTwv4Dc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin